Şimdi Ara

CDC, elektronik sigara tüketicilerini uyarıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    10
    100
    1000
    10000
    100000?

• yanlış yapmışsın.

• WB kullanıcısına yanıt
    zarar veren nikotin değil diğer etkenler ve bu sigara da 4000 birime kadar çıkıyor. siz bence biraz araştırma yapın makale okuyun

• jemalizm1 kullanıcısına yanıt
    kardeşim tütünü de bıraktım ama yeni sayılır.

e-sigarada en son 0.6 nikotindeydim, tütüne geçince de en hafif olandan aldım hep.
    son aylarda da, özellikle yaprak kağıt aldım ki ,sarmak vs zor olsun diye.. sonra o hoşuma gitmeye başlamıştı:)) neyse,

Allen Carr'ın videosunu izledikten sonra ve bir kitabını okuduktan sonra karar verdim artık içmeyeceğim inşallah...

Sigara uzun süredir keyif vermiyordu, yani nikotin bağımlısı birine bu keyif değil olsa olsa, eski sigara içmediği zamanki ruh haline dönme gayretidir, sigara içmek.

bu da bir kısır döngü,

su dışında bağımlı olmak istediğim bir şey olmasın istedim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D0F7DE39 -- 1 Şubat 2020; 16:4:13 >
  • Komple bırakabildiysen ne mutlu ama e-sigaradan tütüne geçmek yanlış olduğunu düşünüyorum.
  • denizbay1 D kullanıcısına yanıt
    neye inanmadın haberde metal akciğer rahatsızlığına yolaçtığınıd yazsalardı yine inkar edermisin? nikotinli sıvıyı ısıtan ısıtıcı parçayı direkt sıvıy temas ettirince olan bir durum var kanserden beter tedavisi yok tek çare akciğer nakli oda zor... öldürücü durumu inkar edecek misin?

• İkisini de kullanmış olarak elektronik sigara kullandığımda gerçektende öksürük kesiliyor, merdiven çıkarken 2. katta tıkanmaya başlıyordum ki elektronik sigara ile tıkanmadan 11. kata kadar çıkabiliyorum. Katran yok, leş gibi kokma yok.

Yaşadığım sıkıntılar ise, sıkıntı normal sigarayı abartınca grip oluyorum ve öksürdüğümde göğsüme bıçak saplanıyormuş gibi oluyor. Elektronik sigarayı da abartınca durum aynı. Daha da önemlisi tatlı likitler şekeri ciddi şekilde yükseltiyor. Diğerlerini de ben içemediğim için tütüne döndüm artık elle sarıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.