Şimdi Ara

CCleaner Professional 1 Sene Ücretsiz! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
20
Favori
22.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler ,güzel fırsat oldu.
  • Bu programı kurmuştum fakat Türkçe seçmene rağmen Türkçe olmamıştı, yaşamamıştım. Nasıl yapılacağını biliyorsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobilde varmi acaba android de

• haber verdiğiniz için teşekkür ederim..
  • Ben halen free versiyonunu kullanıyorum. İmzamdaki sistemde kasma yapmıyor. Kasıyor diyenler akıllı temizleme özelliğini kapatsın. Kasma yapan o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha fazla temizlik yapmasını isteyen varsa
    CCEnhancer:https://singularlabs.com/software/ccenhancer/
  • metep M kullanıcısına yanıt
    Bu düzgün ayarlanmazsa silinmesi sakıncalı şeyleri temizleyebiliyor. Temel düzeydeki kullanıcılara önermem.
  • free den farkı ne?
  • teşekkürler.
  • Ne kasma, ne çökertme... Senelerdir kullanıyorum bir şeyini görmedin.

İlk bu tarz kullandığım program System Mechanic di. Çok memnundum. Sonradan güncellemelerle programı ağırlaştırdılarç
  • cemone_2 C kullanıcısına yanıt
    Kurulumun ilk aşamasında dil seçeneği geliyor.Türkçe seçip devam ediyorsunuz.

CCleaner Professional 1 Sene Ücretsiz!
  • CCleaner Professional 1 Sene Ücretsiz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet öyle yapıyorum fakat programı kurduktan sonra açılınca yine İngilizce olarak geliyor arayüz onu çözemedim

uygulamaya girdikten sonra options-settings-language kısmından değiştirebilirsin
    Arkadaşta cevap vermiş CCleaner için yazmış sanırım.Programı Windows 7 de kullanıyorum.Silip tekrar dene istersen.Kurulumdan sonra dil ayarı nereden oluyor bulamadım.
  • teşekkürler kardeş, çok sağol.
  • Bu programda güvenlik açığı çıkmamışmıydı? heralde prestij kaybı için bu kampanyayı yapmışlar
  • teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Bu tip programlar sistem dosyalarını da silebiliyor. O yüzden uzun süreli kullanımda hep bir sorun çıkıyor. IObit, ccleaner, revo uninstaller hepsi aynı şey. Windowsun disk temizleme aracı ve program ekle kaldırını kullanın zaten yeterli. Register'daki kB lık dosyaları temizleyerek bilgisayarınızı hızlandıramazsınız. Harddisk kullanıyorsanız SSD ye geçin, en iyi hızlanma yolu bu.

Alıntıları Göster
    Hocam diğer insanlar ne için kullanıyor bilmem ama Cc Cleaner en çok crackli programların yeni sürümünü kurarken işe yarıyor. Benim tek kullanma amacım da bu zaten
    Mesela idm'nin yeni sürümünü kuracaksınız diyelim. Program ekle kaldırdan kaldırdıktan sonra Cc Cleaner ile kayıt defteri temizliği yapmazsanız yeni sürümün crack'inde sorun çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veronicaa -- 5 Şubat 2020; 22:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.