Şimdi Ara

CBF 150 aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HAYIRLI olsun,Allah cc kaza bela göstermesin...Güzel Motor Masallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

HAYIRLI olsun,Allah cc kaza bela göstermesin...Güzel Motor Masallah

Çook teşekkür ederim . Direksiyona geçince gösterge hariç çok çok hoş geliyor insana.
  • Ehliyet çok yeni sanırım seninde hocam. Motor başkası adına aldın. Fiyat düşük çıktı.

Ben Ankara'da 1000 TL'yi gözden çıkartıyım en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Ehliyet çok yeni sanırım seninde hocam. Motor başkası adına aldın. Fiyat düşük çıktı.

Ben Ankara'da 1000 TL'yi gözden çıkartıyım en iyisi

Ehliyet yeni hocam anlara içinde o fiyat civarı gözden çıkar

• İkamet değiştirip başka ilden mi alsam ki plakayıı
  • Hayırlı olsun,tip tasarım kişisel zevktir değişir,ama bajaj gibi kronik sorunlu motorlar üreten firma yerine Honda çok çok daha sorunsuz olacaktır senin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Hayırlı olsun,tip tasarım kişisel zevktir değişir,ama bajaj gibi kronik sorunlu motorlar üreten firma yerine Honda çok çok daha sorunsuz olacaktır senin için.

Teşekkür ederim , bilginiz varsa sormak isterim farı nasıl kapatıcaz? Sanırım kapatma düğmesi yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: kalfatt

quote:

Hayırlı olsun,tip tasarım kişisel zevktir değişir,ama bajaj gibi kronik sorunlu motorlar üreten firma yerine Honda çok çok daha sorunsuz olacaktır senin için.

Teşekkür ederim , bilginiz varsa sormak isterim farı nasıl kapatıcaz? Sanırım kapatma düğmesi yok?

Far kapanmıyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bunu bende çok aradım motorun üstünde ama bulamadım. Tek çaresi on off Swich alıp serviste montajını yaptırmak.
  • Şekil konusunda çok kafanıza takmayın. Ben de zamanında tercih etmedim şeklinden ve biraz fiyat farkından dolayı. Tvs apache almıştım fakat onun da titreşimi gerçekten bir süre sonra can sıkabiliyor.

Bu arada cbf 150 ye şu tarz çantalar çok yakışıyor bence ;

CBF 150 aldım

Sürüş kalitesini negatif etkiler mi fikrim yok tabi.

Fotoyu aldığım site de bu.http://cyclingonroad.blogspot.com.tr/2012/05/rumeli-feneri-garipce-turu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 15 Mart 2017; 0:21:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker07

Şekil konusunda çok kafanıza takmayın. Ben de zamanında tercih etmedim şeklinden ve biraz fiyat farkından dolayı. Tvs apache almıştım fakat onun da titreşimi gerçekten bir süre sonra can sıkabiliyor.

Bu arada cbf 150 ye şu tarz çantalar çok yakışıyor bence ;

CBF 150 aldım

Sürüş kalitesini negatif etkiler mi fikrim yok tabi.

Fotoyu aldığım site de bu.http://cyclingonroad.blogspot.com.tr/2012/05/rumeli-feneri-garipce-turu.html

Hocam , 450 tl ye montaj dahil anes motordan kırmızı yan çantalar aldım. Arkayada shad sh33 red ve led stop aparatını birde sırt süngerini aldım. Shad bana 320 ye mal oldu taktıgımda foto atıcam fakat 33 litrelik çanta görüntüde küçükmü kalır onu çıkaramadım.

• kalfatt kullanıcısına yanıt
    Küçük çanta işinizi görecekse daha iyi yapmışınız, büyük çantalar estetiği bozuyor bence. Tabi çanta küçük diye kask bile sığmıyorsa bir anlamı da kalmıyor . Benim motora çanta taktırmadığım için, taşıma filesine koyup elimde taşırdım kaskı, zor oluyor açıkçası. Motora kilitlemek de güvenli gelmiyordu .

Cbf ' in fabrika çıkışlı lastikleri var sanırım üstünde, ne marka nasıl performans verir bilmiyorum ama dandik bir şeyse, yeni lastik sürüş kalitesini ve güvenliğini çok etkiliyor haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 15 Mart 2017; 17:6:49 >
  • quote:

Küçük çanta işinizi görecekse daha iyi yapmışınız, büyük çantalar estetiği bozuyor bence. Tabi çanta küçük diye kask bile sığmıyorsa bir anlamı da kalmıyor . Benim motora çanta taktırmadığım için, taşıma filesine koyup elimde taşırdım kaskı, zor oluyor açıkçası. Motora kilitlemek de güvenli gelmiyordu .

Cbf ' in fabrika çıkışlı lastikleri var sanırım üstünde, ne marka nasıl performans verir bilmiyorum ama dandik bir şeyse, yeni lastik sürüş kalitesini ve güvenliğini çok etkiliyor haberiniz olsun.

33 Litre çanta ve kask rahatlıkla sığıyor. Motoru teslim almadan lastikleri direk michelin taktırdım. 250 lira için canımı tehlikeye atamam. Zaten acemiyim ve olabildiğince güvenli hale getirmeye çalışıyorum motoru. Şuan rodaj döneminde olduğum için zorlayamıyorum fakat hissettiğime göre 1 ve 2. vites kuvvetli ve zevkli fakat 3 ve sonrası için aynısı söylenemez. 3. viteste bi nebze gücü hissediyorsunuz fakat sonrasında güç bulut olup gidiyor. acaba rodajdan sonra biraz daha kuvvetlenirmi ?

Aldığım çantalar.

Yan çanta : https://anesmotorshop.com/smk-cruiser-box-yan-canta-3024 Arka demir+Çanta + montaj dahil 450 lira

Arka Çanta: Shad SH33 RED + Led STOP http://www.dokuyucu.com.tr/asp/product/896/CANTA-SHAD-SH-33-RED- + http://www.dokuyucu.com.tr/asp/product/7413/CANTA-SHAD-ARKA-LEDI-DOB29KL-26-29-33-37- 199+65=265 lira

hemen hemen 750 liraya çanta işleri biticek. Birde güzel durursa sis farı taktırmayı düşünüyorum. Başka önerileriniz varmı motor aksesuarı için? Stickerları sökücem galiba fikriniz nedir?

• kalfatt kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. Çantaların sürüş kalitesine etkisiyle ilgili şöyle bir şey buldum

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/94123-surekli-topcase-arka-canta-kullanmanin-zarari.html

Karşıt fikirler var, durum nasıldır bilemem ben de taktırmadığım için fikrim yok. Öte yandan cbf 150 de çok kullanılıyor bu tarz çantalar. Yolda da çok gördüm. İnşallah negatif etkilerini görmezsiniz.

Sticker konusunda malesef fikrim yok, ikinci eli de düşünüyorsunuz değeri düşmesin sonra. Tank pad ya da depo kılıfı da bakabilirsiniz

• quote:

quote:

Sigorta ne kadar çıktı hocam. Bende almayı düşünüyorum ama sigorta 1000+ çıkacak diye tırsıyorum. Motoru almadan sigorta öğrenmenin yolu yok mudur acaba?

81 plaka 470 ödedim , ilk motor olduğu için böyle çıktı. Seneye hasarsızlıkla baya düşücek inş. Yanlislikla 34 sorguladilar benim plakayi ve en ucuz 990 cikmisti. Ben duzcede oturuyorum.

Bende Düzce merkezdeyim ve bende rodajdayim hala. Ancak 350km yapabildim yagmur yagislardan firsat olmuyor malesef =)

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik17

quote:

quote:

Sigorta ne kadar çıktı hocam. Bende almayı düşünüyorum ama sigorta 1000+ çıkacak diye tırsıyorum. Motoru almadan sigorta öğrenmenin yolu yok mudur acaba?

81 plaka 470 ödedim , ilk motor olduğu için böyle çıktı. Seneye hasarsızlıkla baya düşücek inş. Yanlislikla 34 sorguladilar benim plakayi ve en ucuz 990 cikmisti. Ben duzcede oturuyorum.

Bende Düzce merkezdeyim ve bende rodajdayim hala. Ancak 350km yapabildim yagmur yagislardan firsat olmuyor malesef =)

Kazasız belasız inş

• Honda ile bajaj arasında kalsaydım bende honda alırdım

Daha düne kadar.bajaj on numara makine derdim taa ki test sürüşüne katılana kadar ayrıca bajaj kronik sorunlu makine hintli olmasına rağmen çin malı motordan daha çok arıza çıkarıyor

• hayrlısı olsun hocam motorun gayet gzl kafanı karıştırma yok onu alcaktım yok bunu alcaktım derken 2 sene 3 sene sonra cbf 500 alırsınn
  • Dost acı söyler kusura bakmayın hocam. Şu 90lardan kalma saçma motora o kadar para vermişsiniz...

Pulsar 150 ns alsaydınız motor bundan kat kat daha iyi gidiyor görünüşü zaten mükemmel.

Cbf i genelde kurye arkadaşlar kullanır bu iyi bişeydir iyi motor ki kullanıyolar orası ayrı ve uzun ömürlü ikinci

el piyasası iyi.

Ama dediğim gibi şöyle motorlara para vermeyin sonra honda yıllardır bize aynı tip aynı şekil motorları tıpkı ybr

gibi kakalayıp duruyorlar.
  • quote:

Güle güle kullanın hocam. Çantaların sürüş kalitesine etkisiyle ilgili şöyle bir şey buldum

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/94123-surekli-topcase-arka-canta-kullanmanin-zarari.html

Karşıt fikirler var, durum nasıldır bilemem ben de taktırmadığım için fikrim yok. Öte yandan cbf 150 de çok kullanılıyor bu tarz çantalar. Yolda da çok gördüm. İnşallah negatif etkilerini görmezsiniz.

Sticker konusunda malesef fikrim yok, ikinci eli de düşünüyorsunuz değeri düşmesin sonra. Tank pad ya da depo kılıfı da bakabilirsiniz

hocam yeni foto ekledim ne düşünüyorsunuz (:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.