Şimdi Ara

Çayın yanında ne yiyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günde 6-7 bardak çay içen benim gibi arkadaşlara sorum çayın yanında ne yiyorsunuz? Önceden büskivi çikolota falan filan yiyorduk da şimdi hepsi yasak ne yiyelim

• Birşey yemek zorunda değilsiniz kilo aldıran şey bu alışkanlık zaten. Ama illa yemek istiyorum birşey derseniz diyet ürünler var. Eti form filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ye gitsin bir kere geliyoruz dünyaya :)

Ben spor yapıyorum diye kendimi kısıtlamak yerine aksine, spor yaptığım için yediklerimde bana daha fazla özgürlük sağlıyor diye düşünüyorum.

Tabi ki pis beslenmek iyi değil ama bazı zevkler ölümcül değil ise motivasyon ve keyif olarak kullanılmalı.

Çayın yanında bisküvi yemek o kadar kötü birşey değil.
  • Çay güzelse hiçbirşey yemesende olur şekersiz bile içersinde ben de cok cay icerim şekersiz içersem yaninda şu ufak browniler var o da güzel oluyor

• protein bar yapıp ye
  • Eğer kalori sayıyorsan çay yanında yediğin peskeviti hesaba kat ona göre ye. Kalorik açık verdikten sonra istersen baklava ye birşey olmaz. Ama boş kalori söyleyeyim. Onun kalorisinde daha faydalı kaloriler alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Eğer kalori sayıyorsan çay yanında yediğin peskeviti hesaba kat ona göre ye. Kalorik açık verdikten sonra istersen baklava ye birşey olmaz. Ama boş kalori söyleyeyim. Onun kalorisinde daha faydalı kaloriler alabilirsin.

Kalori sorun değil isterse 500 kalori olsun püskevit farketmez ama içerdiği şeker ve yağ
  • dot4 D kullanıcısına yanıt
    Ben de çok içerim ve şekersiz içerim işte 3 taneden sonra insan yanında bir şey istiyor
  • galeta al katır kütür iyi gidiyor çayın yyanında valla. Abartmamak şartıyla arada bir çayın yanında bisküvi iyi gider. Şeker ve kalitesiz yağlardan olabildiğince kaçmak lazım ama arada bir mesela haftada bir tuketip nefis koreltmenin hicbirsey kaybettirmeyecegini düşünüyorum. Aksine daha motive olursunuz çünkü amaç ister kilo vermek ister kilo almak olsun çok sıkı diyetler sinir bozar bir yerden sonra.

• çiğ badem ye ama günlük 1 avucu geçme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 24 Temmuz 2017; 15:42:45 >
  • Sütlü nuriye + künefe

• Gold Fıstık ezmesi.

Kahve ile vazgeçilmez ikilimdir hem de ucuz, çay ile iyi gider mi bilemiyeceğim
  • Kuruyemiş badem fıstık falan. Bir de kahve içine hindistan cevizi yağı atıp yanında fıstık ezmesiyle ye ve çıldır hem de sağlıklı abartmadığın sürece
  • probis yiyorum güzel oluyor proteinli diye yazıyor birde üstünde
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    kilo sorunu olmayan akadaşlar arada BİM'deki çakma probisi de deneyin. bence orjinalinden daha lezzetli.
  • Hanimeller cikolata damla yiyin

Ama ek olarak kac saat kardiyo koyarsiniz onu bilemem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.