Şimdi Ara

ÇATI İÇİN KUŞ KOVUCU (KUŞ SAVAR) KULLANAN ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
21.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çatıya gelen kuşların gelmesini engellemek için Kuşsavar diye satılan (yaklaşık 150 TL), kuşların rahatsız olup gelmeyeceği ama insanların da duyamayacağı incelikte bir ses verip kuşları kaçırdığını iddia ettikleri bir cihaz var...

Bu aletin işe yarayıp yaramadığını bilen var mı aranızda ?

Martı & Kargaların sesleri ve terasın içine etmelerinden fazlasıyla sıkıldım...

Konu hakkında bilgisi olan ya da bir çözüm önerisi olan varsa paylaşsın lütfen...

• İlk yavruları olduğunda kendi ellerimle besledim, terasa düştüğünde kendim tekrar çatıya çıkardım... Evimde 2 tane kedi var, sürekli barınaklara gidip köpeklerle ilgileniyorum vs vs vs.... Bana hayvan severlik taslama... Sorsam google'a bakmadan bana bir tane barınak yeri söyleyemezsin...

Hadi seslerini geçtim... Çöplüklerden topladıkları tavukların kemiklerini terasa getiriyorlar, sürekli çamur vs taşıyorlar... getirdikleri pisliklerden bir tanesi kedimin ağzındaydı bugün... Ben de evde baktığım kedilerin sağlığını düşünmek zorundayım...

Bilip bilmeden gereksiz yorum yapacağına git kendine başka bir uğraş bul, can sıkıntını gider...
  • Ne istiyorsun kuşlardan bırak çatıya yuva mı yapıyolar ne yapıyolarsa yapsınlar zaten dışarda yaşıyor hayvanlar çatıların arasında ufak sıcak bir yer arıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 23 Temmuz 2014; 23:43:33 >

• sen bize dost de sonra kuşları kov. senin dostların etrafında, kuşlara fısılda. sen kuşlara uyma, onların kanatları var dur yapma uçmaya çalışma.
  • İlk yavruları olduğunda kendi ellerimle besledim, terasa düştüğünde kendim tekrar çatıya çıkardım... Evimde 2 tane kedi var, sürekli barınaklara gidip köpeklerle ilgileniyorum vs vs vs.... Bana hayvan severlik taslama... Sorsam google'a bakmadan bana bir tane barınak yeri söyleyemezsin...

Hadi seslerini geçtim... Çöplüklerden topladıkları tavukların kemiklerini terasa getiriyorlar, sürekli çamur vs taşıyorlar... getirdikleri pisliklerden bir tanesi kedimin ağzındaydı bugün... Ben de evde baktığım kedilerin sağlığını düşünmek zorundayım...

Bilip bilmeden gereksiz yorum yapacağına git kendine başka bir uğraş bul, can sıkıntını gider...
  • Poşet,cd falan bagla belli yerlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rte. Çok güzel Çatı kuşları kovar.
    :)))
    Eksileyiiin

• Sırf muhalefet olmak için yorum yapıyorlar. Adamın terasına kuş konmasa, kuşların nesli tükenecek sanki

Bu arada biz ipe cd takıp belli aralıklarla asıyorduk tavana bayağıda etkili oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Sırf muhalefet olmak için yorum yapıyorlar. Adamın terasına kuş konmasa, kuşların nesli tükenecek sanki

Bu arada biz ipe cd takıp belli aralıklarla asıyorduk tavana bayağıda etkili oluyordu

aynen öyle... maksat muhalefet... :)

cd olayını bi denemek lazım... teşekkürler :)
  • Çatılara gelen kuşlar yuva için gelirler.Yavru yaparlar.Özellikle güvercin ölümü göze alıp yavrusu için çatıya ne yaparsanız yapın tekrar gelir.Bu durumda kuşların yuvalarını bir yere taşımak lazım.Ardından girmemeleri için de tedbir almak lazım.Mesela girdikleri yerlere kuş ağı koymak gibi.Yada kuş kondurmaz dikenli tellerden koymak gibi, bunun haricinde ne yaparsanız yapın o kuşlar oraya gelmeye devam eder.
    Kuş ağı içinde bazı avistanbul.com.tr gibi balıkağı satan yerlere danışabilirsiniz.Kuş kondurmaz dikenleri de google a ''Kuş Kondurmaz Metal Diken 50 cm'' yazıp bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: uguner

Çatılara gelen kuşlar yuva için gelirler.Yavru yaparlar.Özellikle güvercin ölümü göze alıp yavrusu için çatıya ne yaparsanız yapın tekrar gelir.Bu durumda kuşların yuvalarını bir yere taşımak lazım.Ardından girmemeleri için de tedbir almak lazım.Mesela girdikleri yerlere kuş ağı koymak gibi.Yada kuş kondurmaz dikenli tellerden koymak gibi, bunun haricinde ne yaparsanız yapın o kuşlar oraya gelmeye devam eder.
    Kuş ağı içinde bazı avistanbul.com.tr gibi balıkağı satan yerlere danışabilirsiniz.Kuş kondurmaz dikenleri de google a ''Kuş Kondurmaz Metal Diken 50 cm'' yazıp bulursunuz.

Adam evi.satıp yeni.eve taşındı sen cevap atıyon reklam kokusu aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.