Şimdi Ara

Cataclysm Çıkış Tarihi Büyük İhtimal Kasım Ayinda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nakite ihtiyacı var şirketin, tatil dönüşünü beklemeden çıkarabilirler.
  • Yaz'a çıkarsalar iyi olurdu ama
  • Yeni MMORPG için Jeff Kaplan falana ayrılmıştı takımdan, yani evet yeni bir MMO çıkacak ve ben bunu heyecanla bekliyorum. Tabi bence en erken tarih 2015. :)
    2015'e kadar WoW ek paketlerini bitirirler, birşeyini çıkarırlar oyunun tam bıktık deriz Blizzard yeni MMO'yu atar ortaya yine bağımlı oluruz. Tapıyorum bu adamlara :)

Kasım tespiti de hoşmuş bu arada. Bc'nin ana oyundan 2 yıl sonra çıktığını bilmiyordum, daha uzun bir süre vardı sanki arada Allah Allah.
  • Nerden biliyon ya böle bi yorum olamaz
    quote:

Orijinalden alıntı: |PortaL|

Nakite ihtiyacı var şirketin, tatil dönüşünü beklemeden çıkarabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemicaljack

Nerden biliyon ya böle bi yorum olamaz
    quote:

Orijinalden alıntı: |PortaL|

Nakite ihtiyacı var şirketin, tatil dönüşünü beklemeden çıkarabilirler.

Blizzard para kurtarmak için oyun çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krystal

quote:

Orijinalden alıntı: Dpower

World of Diablo bekliyorum ben :)

2012 ertelendi Diablo :/

cidden mi?

bide ne nakit lazım olcak dünyanın parasını kırıyolar orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soğuk Hava Dalgası -- 18 Nisan 2010; 15:56:51 >
  • Birçok kişiden Kasım diye duydum ben de. Yazın tatil, matil derken oyun oynayamıyoruz Kasım olursa çok iyi olur (tabi kimisi de yazın vakit ayırabiliyor, bakalm son gülen kim olacak ). Yeni MMORPG Planını da merakla bekliyoruz tabi ama WoW'un TBC-Wotlk arası geçişlerindeki gibi bir AR-GE çalışması yaparlar ve "herkes her şeye sahip olabilsin" mantığyla devam ederlerse bu yeni projenin bize neler sunacağını çok merak ediyorum açıkçası.
  • Genelde kasım oluyor bende eylül ortası gibi tahmin etmiştim bu sefer daha erken başladı diye haberleri ama gene kasımı bulur.
  • Hep kasımda cıkarmıyorlar arkadaslar ...Sanırım TBC 16 ocakta cıktı ...Bence bu da ocak gibi cıkacak acıkcası bu yıl icinde beklemiyorum..3 ay sonra yeni bir dungen gelir muhtemelen exp a kadar onla oylar bizleri blizz . :D
  • TBC aralık 5 yazmış wowwiki'de ama piyasaya çıkış tarihi ile oyuna yansıma tarihleri farklımı bilmiyorum.

http://www.wowwiki.com/World_of_Warcraft:_The_Burning_Crusade

WOTLK:

13 Kasım 2008

http://www.wowwiki.com/World_of_Warcraft:_Wrath_of_the_Lich_King

Fazla emin yazmışım belki ama sadece düşüncelerimi paylaştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat.gel

Hep kasımda cıkarmıyorlar arkadaslar ...Sanırım TBC 16 ocakta cıktı ...Bence bu da ocak gibi cıkacak acıkcası bu yıl icinde beklemiyorum..3 ay sonra yeni bir dungen gelir muhtemelen exp a kadar onla oylar bizleri blizz . :D

Ruby Sanctum gelecek zaten onu biliyoruz ama onun dışında bişiler daha gelir mi bilinmez
  • Ruby Sanctum nasıl olacak, yani tek boss mu yoksa icecrown gibi bir çok boss mu olacak ?
  • Dragonblightta, wrymrest temple'da Sartharion vardı. Yine o instance'ın olduğu yerde, Helion diye büyük bir boss ve 3 tane de küçük boss olacak. Ama +1 +2 +3 drake gibi bişi olmayacak. Sanırım ekstra frost emblem verir küçük bosslar. Asıl Boss'un kendisi de 264 level item düşürür muhtemelen diye tahmin ediyorum.

http://www.wowwiki.com adresinde Ruby Sanctum diye aratırsanız detaylı bilgi orada var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocksound

TBC aralık 5 yazmış wowwiki'de ama piyasaya çıkış tarihi ile oyuna yansıma tarihleri farklımı bilmiyorum.

WOTLK:

13 Kasım 2008

kısaca kafandan atıp tutmuşsun sanki blizz yetkilileri gelip sadece senin kulağına fısıldamışlar çıkış tarihini...

• quote:

Orijinalden alıntı: m3kd

quote:

Orijinalden alıntı: Rocksound

TBC aralık 5 yazmış wowwiki'de ama piyasaya çıkış tarihi ile oyuna yansıma tarihleri farklımı bilmiyorum.

WOTLK:

13 Kasım 2008

kısaca kafandan atıp tutmuşsun sanki blizz yetkilileri gelip sadece senin kulağına fısıldamışlar çıkış tarihini...

Bariz bir şekilde görülüyorki, kafadan atmışım, ama iyi atmışım, destekli atmışım. Tahmin olduğunu söylemişim bile , ama sende bu konuyu tekrar vurguladığın için teşekkür ederim.

• temmuz'da bekliyorum ben yeni expansion'ı. ayrıca bu oyunun daha ne kadar süreceğini merak edenler için 2003 yılında beta forumlarına yazılmış bir blue posttan alıntı koyayım.
    o zamanlar planlanan mekanlar ve hangi level aralığında olacağı bilgisidir. dikkat ederseniz şu andaki mekanlarla %90 oranında doğruluğa sahiptir.

quote:

- Draenor Set

Azuremyst Isle - 1 to 10
    Bloodmyrk Isle - 10 to 20

Eversong Forest - 1 to 10
    Quel'thalas - 10 to 20
    Hellfire Peninsula - 58 to 62
    Zangarmarsh - 60 to 64
    Terokkar Forest - 61 to 65
    The Deadlands - 63 to 67
    Nagrand - 64 to 68
    Blade's Edge Mountains - 66 to 70
    Netherstorm - 67 to 70
    Shadowmoon Valley - 69 to 70

- Northrend Set

Borean Tundra - 67 to 70
    Howling Fjord - 67 to 70
    Dragonblight - 69 to 72
    Grizzly Hills - 70 to 73
    Crystalsong Forest - 72 to 75
    Zul'drak - 73 to 76
    Sholazar Basin - 75 to 79
    Storm Peaks - 76 to 80
    Icecrown Glacier - 78 to 80

- Maelstrom Set

Gilneas - 77 to 80
    Grim Batol - 78 to 81
    Kul Tiras - 79 to 82
    Kezan - 81 to 86
    Tel Abim - 83 to 85
    Zandalar - 84 to 87
    Plunder Isle - 86 to 88
    The Broken Isles - 87 to 90
    The Maelstrom - 89 to 90

- Plane Set

Pandaria - 1 to 10
    Hiji - 10 to 20

Wolfenhold - 1 to 10
    Xorothian Plains - 10 to 20

The Green Lands - 88 to 91
    The Dying Paradise - 91 to 94
    The Emerald Nightmare - 94 to 97
    The Eye of Ysera - 97 to 100

Deephome - 88 to 91
    Skywall - 91 to 94
    The Abyssal Maw - 94 to 97
    The Firelands - 97 to 100

- Legion Set

K'aresh - 96 to 99
    Argus Meadowlands - 97 to 100
    Mac'Aree - 99 to 100
    Maw of Oblivion - 100+

• arkadaşlar bişi dikkatimi çekti bugun.
    http://www.sendit.com/games/platforms/pc/world-of-warcraft-cataclysm/10059672.html
    release (dağıtım) tarihi 25 haziran 2010. ben mi yanlış okuyorum birşeyi acaba?
  • Blizz önceden patchi çıkarıp sonrada aktive etme olayını uzun bir süredir yapıyor.. bence bu CDLeri yükledikten sonra hemen cataclysmde kasmaya başlamayız.. bir süre daha WOTLK'da takılır sonra hadi gelin hazır, buda extra yama, şunuda yükleyiverin derler bizde 85e kasmaya başlarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

Blizz önceden patchi çıkarıp sonrada aktive etme olayını uzun bir süredir yapıyor.. bence bu CDLeri yükledikten sonra hemen cataclysmde kasmaya başlamayız.. bir süre daha WOTLK'da takılır sonra hadi gelin hazır, buda extra yama, şunuda yükleyiverin derler bizde 85e kasmaya başlarız

peki resmi satış tarihi haziran 25 midir şimdi?
    birde bu site ne kadar güvenilir? 1.5 euro'ya kargolatma biraz bana ucuz geldi. istanbuldan 1kg ürünü ankaraya 15-20'dan aşağı gönderemediğimizi düşünürsek eğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSIRIS -- 11 Mayıs 2010; 13:00:31 >
  • kutuya vs ihtiyacınız yoksa internetten up yaparsınz zaten kasmayın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.