Şimdi Ara

Castlevania (2017) | Netflix (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
6
Favori
5.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci sezonu daha dün akşam tek oturuşta izledim. İlk dikkatimi çeken görsel olarak ilk sezondan daha kaliteli bir iş çıkarmışlar. Hikaye olaraksa başlarını daha büyük bir belaya sokacakları belliydi.

Tek birşeye ciddi takıldım. Hector niye ağlak oğlan, velet, savaşamayan bir tip ? Bu karakterin başrolde olduğu komple bir oyun var adı da Curse of Darkness ayıp olmadı mı biraz yapılan. Karakter gelişimi yapacaksanız da başlarım öyle karakter gelişimine dostum.

Alucard'ı bekletip bekletip sonlara doğru patlama yaptırmaları oldukça iyiydi.
  • Seis Manos adında Meksika'da geçen bir anime serisi geldi yeni. Castlevania severlerin belki ilgisini çeker.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezonu biraz önce bitirdim. Tavsiye ederim arkadaşlar, bu sıralar izlenecek pek bir şey bulamıyorsanız bunu keyifle izleyebilirsiniz, sıkmıyor.
  • Noldu , yeni sezonu unuttular mı ? Epey zaman geçti üstünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

Noldu , yeni sezonu unuttular mı ? Epey zaman geçti üstünden.
    Unutmadılar Haber bekliyoruz.

• aylarca bekleyip bir günde bitirmek de kötü oluyor , yok mu bir haber ?
  • Sezon 3 ten görselmiş. Bir animasyon yapması bu kadar mı sürer arkadaş.
    Castlevania (2017) | Netflix
  • 1.sezon çok eksikti hikayelerin derinliği verilmedi
    2.sezon 1.sezonu toparladı ama karakterlerin hikayeleri yüzeysel kaldı
    3.sezon bana göre draculanın geçmişine ve belmont klanının nasıl kurulduğuna dair olsaydı çok iyi olurdu.
  • 5 Mart

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. sezon Netflix'e de gelmiş. İzleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Mart 2020; 2:21:33 >
  • Gece bitirdim de pek beğenmedim ilk 2 sezon gayet güzeldi 3.sezon beklentimi karşılamadı.
  • 3. sezonu yeni bitirdim. Şahsen beğendim. 10 bölüm olması da kötü olmamış. Arada böyle güzel animasyonlar izlemek iyi oluyor.
  • En iyi sezon 3. sezondu diyebilirim. Ciddi anlamda ters köşe yaptılar çoğu şeyde. Yanlız Demirci ustalarının durumu ciddi anlamda iyice karmaşıklaştı. 4. sezonda bakalım neler olacak.
  • Sezon 3 te bitti. Castlevania bozulacak diye biraz mesafeli yaklaşmıştım ama güzeldi. 9 bölümde bildiğin hentai moduna girdiler .Keşke uzatsalarmış sahneleri

Demirci ustalarından biri bu kadar güçlüyken diğeri niye bu kadar ezildi anlamadım. Hayır vampir bacıların senden istediği belli , nasıl kanıyorsun arkadaş , gerçi lenore de

Castlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | NetflixCastlevania (2017) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 24 Mart 2020; 0:6:18 >

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün bitirdim. 9. bölümü izlerken ve bittiğinde aynı böyleydim.

• bir flim yapsalar varya sağlam bi kadro ile rekor kırar izlenmede...
  • Ulen o 9.bölüm neydi öyle
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.