Şimdi Ara

Casper VIA V5 video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok olumsuz yorumlar olmasına şaşırmakla birlikte;
    4 aydır telefonu kullanıyorum. kamera ve kamera özelliklerinden memnunum, görsel anlamda neredeyse piyasadaki en güzel telefonlardan birisi, android olmasına karşın özellikleri keşfetmek biraz zaman alsa da keşfettikten sonra olumsuz yorumların çoğunun asılsız olduğu fark edilecektir (kişiselleştirmeye olanak sağlamadığı söylenmiş ancak öyle değil), 800 tl ye alınan bir telefon olduğu düşünüldüğünde fiyat performans oranı baz alınırsa müthiş kelimesi az bile kalır, işlem yapabilme ve internette gezinebilme hızı beklenilenin üzerinde, keşke 2 gb ram olsaydı denilebilir tabi ki ancak yetersiz demek de yanlış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

çok olumsuz yorumlar olmasına şaşırmakla birlikte;
    4 aydır telefonu kullanıyorum. kamera ve kamera özelliklerinden memnunum, görsel anlamda neredeyse piyasadaki en güzel telefonlardan birisi, android olmasına karşın özellikleri keşfetmek biraz zaman alsa da keşfettikten sonra olumsuz yorumların çoğunun asılsız olduğu fark edilecektir (kişiselleştirmeye olanak sağlamadığı söylenmiş ancak öyle değil), 800 tl ye alınan bir telefon olduğu düşünüldüğünde fiyat performans oranı baz alınırsa müthiş kelimesi az bile kalır, işlem yapabilme ve internette gezinebilme hızı beklenilenin üzerinde, keşke 2 gb ram olsaydı denilebilir tabi ki ancak yetersiz demek de yanlış olur.

Yazik gunah zamanina senden baska yazan yok konuya,neyi ispatlamaya calisiyorsun?tek memnun olan sensin ve iyi gunlerde kullan iste.daha ne yazip duruyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefon guzel sadece arada bır dokunmatıgı arıza yapıyor o kdr baska bıseyı yok guzel telefon

• İğrenç bir telefon 1 ay bile olmadı kullanalı. Ekranda görüntü kayboldu. Garantiye gönderdim yapmadılar. Parasını neyse veririm dedim.yine gönderdim yine yapmadılar.yaklaşık 6 aydır telefonu tamircilerde gezdiriyorum
    Yapılmıyo.

• V5 kullanıcısıyım telefonda donma vs olayı yok geri tuşu bazen işlemiyo tasarımını cok beğeniyorum açıkcası casperin her ürününde tek beğendiğim olay tasarım. Telefon ısınıyor 55 60 ı buluyor bıraz oynayınca.5.0 güncellemesi gelmiş araştırdım b*k gibi şuan ki dHa kullanışlı. Şarj olayı berbat heö yedk batarya kullanamıyosun hemde şarjı bıraz oynarsam yarım gün falan gidiyo. Pişmanmıyım derseniz valla önceki telefondan iyi olduğu için değilim. Yokluğu gördüğümden olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bende asfalt8 ve fts15 oynanmıyo telfonum v5 napmalıyım

• Arkadaşlar v5i 6aydır kullanıyorum memnunum ama son günlerde rehbere arama geçmişine ulaşmakta sıkıntı yaşıyorum çevirici yanıt vermiyor diyo bu sıkıntıyı yaşayıp gideren varsa yardımcı olursa sevinirim

• Cesper5 alındığı ilk bir ay iyi sonrasında telefonda kasmalar başlıyor,ben fiyatından sebep tercih ettim, görsel olarak iyi ,bir daha tercihin olmaz cesper markası

• casper v 5 telefon aldım 2 ay sonra wifi arıza yaptı bizden kaynaklandığını söyledi servise ulaşma imkanı çok zor servise gönderdim 500 lira istediler telefonu geri aldım wifi siz kullanmak için şimdide ekran dondu anlamak mümkün değil 800 lira para verdim telefon 3 ay kullanamadım buradan casper yetkililerine sesleniyorum telefonum 5364156243 800 lira para verdim telefonu kullanamadım ben sadece amerikan malı olduğu için almıştım türkiyede yapıldığını bilsem almazdım

• Samsung bu modelden cıkarsa bin lira olur diyen dandık casperi 800e alip pişman olacagıma bin liraya samsumgu alırm daha iyi kullandım casperi hep ucuz işcilik işlemci cpu dandik ısınma baya var 1 gb oyum kaldirmiyor kamera 13 diyor ama 3mplik kalitede cekiyor ekran titriyor dokunmatik sacmaliypr

• bu telefonu ve casper ın başka telefonlarını sakın almayın bu telefon kronik dokunmatik hatası ile geliyor ve casper teknik servisi uğraşmamak için direk kullanıcı hatası diyor.casper dan telefon alınmaz sonra 2 ay kullanırsınız elinizde kalır.

• Arkadaşlar çoğu kişi telefona kötü demiş ben alalı 1 Yıl oldu ?Telefondan gayet memmunum ne bir kasma var ne donma benim kadarda kimse kullanamaz telefonu 7 /24 elimde Fiyatına göre oldukça iyi bir telefon çok düşürdüm ama genede sağlam arada dokunmatiği sıkıntı yapıyor ve oyun çok oynayınca aşırı ısınıyor ??

• Evet evet tabii yaa çok iyi bi telefon.v5 var 800'e almıştım.Kasması donmasından geçtim dokunmatiği gitti şimdi 200 kağıt istiyorlar.Ölürmüsün öldürürmüsün

• 5 aydır telefonu kullanıyorum ne donma ne kasma ne kötü fotoğraf hiçbir sorunla karşılaşmadım telefondan çok memnunum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.