Şimdi Ara

Casper VIA V5 video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degerli arkadaslar makinanin herseyi iyi batarya felan normalandroid telefonlara nispeten idare eder fakat dikkat ettim butun sitelerde aybi yorum denk geldi oda dokunmatik konusu dokunmatigi pek uzun omurlu olmuyor sanirim yani

• telefonu alalı 4 gün oldu ve telefondan memmnunum yalnızca sarjı çooook az gidiyor.akşam şarj a taktım ve arada sırada faceye girdir.sadece 1 konusma yaptım 10 15 dk lık saat 15:00 gibi%15 kaldı.Varın hesabını siz yapın

• Whatsapp gelen mesajlar gelmiyor
    Ekrana mesj gelmio daha dgrusu

• telefon gayet güzel saçma sapan yorumlara aldırış etmeyin adam sim kartını doğru düzgün takamıyo sonra girişi yapamamışlar diye telefonu kötülüyor 1 hafta önce aldım telefonu hiç bir sıkıntısı yok sadece batarya biraz düşük aslında bataryası bile iyi sadece fazla sürekli oynadığımız için batarya erken bitiyor telefon görünüşü ile tasarımı ile hızıyla müthiş bir telefon ve fiyatıda çok uygun 800 tl bakın arkadaşlar samsung böyle bir telefon çıkarsa emin olun bin liradan aşşağı satmazlardı. Neyse dediğim gibi arkadaşlar telefonu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz hiç bir sıkıntısı yok

• Telefon tek kelimeyle giren ekranı acayip sorun çıkartıyor sakin bu markanın telefonlarını almayın ben bir hata yaptım siz hic bulqsmayin. Teknik özellik ve dia görünüşle insani kandırıp serviste işiniz düştüğünde fena kasiyolar bana ekran kartı zarar görmüş diye 730 TL fiyat cektilerki telefonun kendisi nekadar? Buda kazığın dik alası.telefonu telefoncudan isi bu GSM sektörü üzerine olandan almak gerekirmiş bunu yediğim bu kazıktan sonra öğrendim.

• Arkadaşlar turkiyede öyle vergi var ki telefon fiyatı 600kdv felan la 800 oluyo200 lira vergi hangi ülkede görülmüş bu vergilerin yüzünden istedigimiz telefonu alamıyoruz ayrıca iyi yorum yapın ki alıyım mı almayım mı karar veremedim

• Via V5 alacakların dikkatine okumadan lütfen gecmeyin 03,03,2015 tarıhinde turkcell kampanya dahilinde via v5 akıllı telefon via v7 tablet pc aldım 17,03,2015 tarihinde oğluk telefonu düşürürek ekranın sol üst kösesini kırdı konu ile ilgili telefonu aldığım bayiye gidip görüştüm cam değil panel komple değişecek 450 lira dediler telefonun yenisi 750 lira iken 450 lira vermek işeme gelmedi dokunmatik ekranda hiç bir sıkıntı yok iken 23,03,2015 tarihinde sabah telefonun dokunmatiğinin çalışmadığını farkettim artık mecburen 450 lirayı vericem alırken bidada düşünüm 750 lira telefon cam kırılırsa 450 lira aklınıza bunu yazın telefonu öyle alın umarım bunu casperde okur indirim yapar yedek parcada hepinize iyi forumlar

• Ben bu telefonu aldım güya 13 pikselmiş yok öyle bizi benim eski telefonun daha iyi net resim çekiyor ve paramı helalde etmiyorum haram olsun ve kime nasip olduysa param haram olsun ve onu telefon diye piyasaya sürenin dahası bunu bana satanın ve burada ve icat edenin ana.... Aynen iteliyim haram olsun ve bir yerde bile uygulaması bile yok çok yetersiz berbat o yüzden kimseye tavsiye bile etmiyorum türk malı diye çin malı sattılar

• telefon süper

• Arkadaşlar telefonu 8 aydır kullanıyorum sadece telefonun ısınmasından başka hiçbir sorununa rastlamadım telefonu bu kadar kötülemenin bi alemi yok yalan yanlış şeyler söylemeyin dokunma sıkıntısı yok şarjı fazla gidiyor ve biraz ısınıyo başka bişeyi yok telefonun siz 800 liralık standart bi telefona çok yüklenirseniz tabi böyle olur

• mrb arkadaşlar bende casper vıa v5 almayı düşünüyom ama çokk kararsızım yorumlara bakınca bi yanım alma dio bi yanım al dio sizce nasıl bi telefon biraz bilgi verebilirmisiniz lütfen ..

• lan sabahtan beri yorumları okuyom hepsi çok kötü çok kötü yaraklar ozaman teknolojiye atarlanan adam niye bukadar övdü bu telefonu adam akılı yorum attın milletin kafasını karıştırmayın

• Via V5 alacakların dikkatine okumadan lütfen gecmeyin turkcell kampanya dahilinde via v5 akıllı telefon aldım.aradan geçti 2 hafta telefon başladı kapanmaya.3 defa fabrika ayarlarını sıfırladılar.2 defa servise gitti wi-fi.Bluetooth bulmuyor 3 aylık telefon,değişim salamıyorlar hiç memnun değilim neyapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

• ARKADAŞLAR 1 AY ÖNCE CASPERV5 ALDIM TELEFON 20 GÜN İÇİNDE KASADA EĞİLME MEYDANA GELDİ GARANTİYE GÖNDERDİM MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM DEDİLER KULLANICI HATASI DEDİMKİ HATAM NEYMİŞTE DEDİM TELEFON EĞİLMİŞ ONU AÇIKLAYAMAZYIZ DİYE BİR CVP ALDIM BENDEN GERÇEK BİR DOST TAVSİYESİ KESİNLİKLEN PARANIZI BU TELEFONA VERMEYİN YAZIK ETMEYİN KEDNİNİZE BEN YANDIM BAŞKALARI YANMASIN. TELEFON GARANTİDEN GELSİN FOTOLARINIDA PAYLAŞICAM CASPER VERDİĞİM PARA HARAM ZIKKIM OLSUN MİİLET O PARALARI KOLAY KAZANMIYOR.

• teli alalı 3 ay oldu dokunmatiği gitti bile servise yolladım ist.a 1 ayda geldi ama ekran kartı gitti dediler 600 tl istediler zaten telefonun fiyatı o kadar boşuna o kadar para verdim almayı düşünen varsa sakkıııınn diyorum kazıklandım ben :(

• via 5 te whatsapp mesajlari ekran acik degilken gelmiyor.sizinkide. oylemi. Ayni problemi yasayanlar cozum bulabildinizmi?

• Arkadaşlar tek kelimeyle almayin kasasi hoşuma gitti diye aldim şarj takili kaliyor pat diye kapaniyor menü berbat msj yazamiyorsun HTC kullandim öncesinde onnumarydi tel casper olmamis

• Uygulamalar diğer telefonlar daki gibi ozellestirilemiyor. Widget sayfasında ozellestiriliyor fakat normal uygulama sayfasında bu mümkün değil ornegin sosyal medya uygulamalar ini ayni klasör altında toplayamiyorum. İndirdigim uygulamalar sürekli listeye eklenip gidiyor.

• Telefonu bire bir,canlı olarak incelemeyen ve marka üzerinden ön yargılı yorum yapan arkadaşlara şaşıyorum.

Casper Via V5 kullanıyorum. Bu fiyata bu özellikler olağanüstü diyebilirim. Lütfen telefonu inceleyin. Ne kadar hızlı ne kadar stabil çalıştığını göreceksiniz. Casper bu sefer başarmış arkadaşlar.

Bu fiyata en iyi oyunları bile donmadan çalıştıran,metal kasa,çok hafif,şık tasarımı,menü geçişleri iphone gibi olan başka telefon söyleyebilirmisiniz acaba?

Bence inceleyin. İnceledikten sonra kesin alacaksınız. Teşekkürler Casper.

• Ben telefonu alalı 6 ay oldu gayet güzel kamera kalitesı donma olmadı dahaca hıc çok yuksek performans gerektiren oyunlarda ısınma yapıyo ( ben oyun hıc oynamıyorum) ses kalitedıne gelince çok tatmin edıcı deıl şarj wifi ile beraber 1 günü kurtarır wifi sız 2 gün yaklaşık benım tek sorunum gelen 5.0 lolipop Guncellemesının gerı kacması

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.