Şimdi Ara

Casper VIA S10 Kullanıcıları Paylaşım Grubu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
6
Favori
38.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: un momento

hala alinir mi tablet? 800 tl altı 10 inch tablet almam gerekiyor acilen dostlar
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer seçenekler neler? Bunun ekran kalitesi çok kötü, görüp denemeden pek tavsiye etmem. Ama ben kullanıyorum uzun zamandır, bir sorun çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

hala alinir mi tablet? 800 tl altı 10 inch tablet almam gerekiyor acilen dostlar
    Görüş açısı iyi değil, 2gb rame aldanıp almayın derim, işlemci ve ekran kartı çok düşüt, çoğu oyunda takılıyor bazen
    Ekran kitap okumak için biraz büyük bence, sadece video ve film izlemek için yeterli diye düşünüyorum, seneler önceki donanımı koyup fiyatı şişirmekde bizdeki üçkağıtlara kaldı, git yurtdışından 250 tlye al daha iyi dur.

hem android hem windows 10, fiyatı 550 tl civarıhttps://tr.aliexpress.com/item/Pipo-W2PRO-Tabletler-8-IPS-Ekran-Windows-10-Intel-Kiraz-Trail-Z8350-Quad-Core-2-GB/32967933092.html?spm=a2g10.search0104.3.2.6b3b6b23g4idDy&transAbTest=ae803_5&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_5_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902%2Csearchweb201603_59%2CppcSwitch_0&algo_pvid=520f1ce9-4105-4e28-a72f-930a9a92f3e2&algo_expid=520f1ce9-4105-4e28-a72f-930a9a92f3e2-0

• Merhaba arkadaslar.

Casper via s10 için Android 8.0 güncellemesi yok sanırım...casper da şimdilik bilgimiz yok dedi...başka önereceğiniz tablet var mı yoksa halen alınır mı? Ben 2 sene kullanıp, cocuga vermek istiyorum..daha güncel bir tablet mi bakayım? Örn lenovo tab4 10.1 (1000tl civarı)

• Casper için önerebileceğiniz bir servis varmı. Şarj soketi bozuk sanırım şarj olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricorn_82s

Merhaba arkadaslar.

Casper via s10 için Android 8.0 güncellemesi yok sanırım...casper da şimdilik bilgimiz yok dedi...başka önereceğiniz tablet var mı yoksa halen alınır mı? Ben 2 sene kullanıp, cocuga vermek istiyorum..daha güncel bir tablet mi bakayım? Örn lenovo tab4 10.1 (1000tl civarı)
    Lenova tab 4 10.1 global ve kaliteli bir ürün.. Casper ile mukayese bile edilmez. Tavsiye ederim..
    Fakat bütçe biraz daha müsait ise samsung galaxy P580 satın alın, çok daha kalite bir üründür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VIA S10 güncellemesi yapmak isteyenler Romu indirip sadece system klasörünü yeni sürümle değiştirsinler ekran ölçüleri buildprop dosyasından ayarlayın sonra MD5 ini alıp ziplesin yada nandroid rom haline getirip SD karttan recover den yüklesinler sürücü güncellemelerini Casper in yapması gerekiyor VIA S10 için destek yok

ben fifamobile oynadım gayet iyi

fazla uygulama batarya ömrünü azaltıyor yüklenmeyin
    yani fazla uygulama yüklemeyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freekays -- 24 Mayıs 2019; 21:42:13 >
  • Merhaba arkadaşlar bu tablete otg bağlantısı yolu ile kablolu internet bağlayan oldu mu işe yarıyor mu acaba dönüştürücü alıp bağlanmak istiyorum ama boşuna da almak istemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Habrriniz olsun yeni alcaklara tablet pubg mobile uyumlu degil inmjyor

• freekays kullanıcısına yanıt
    romu nereden indireceğiz
  • Bu cihazda netflix izleyen var mı? 250 liraya almayı düşünüyorum.
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum uzun zamandır, ekranın kötü görüntü vermesi dışında Netflix ile ilgili bir problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anil.K

Ben kullanıyorum uzun zamandır, ekranın kötü görüntü vermesi dışında Netflix ile ilgili bir problem yok.
    Hmm en önemlisi o zatem
  • Bir yıldır kullanıyorum, indirimle 600liraya almıştım. Herhangi bir sorun yaşamadım, oldukça güzel ve hızlı bir tablet. Ben film, dizi, ebook, internet ve spotify için kullanıyorum benzer amaçla kullanacak arkadaşlarıma öneririm. Oyun konusunda bir şey diyemem, oyun ps4 ve pcde tercihim olduğu için tablete yüklemiyorum.

• Iyi günler
    2.el bir casper Via S10 aldım, hard reset attım.
    Fakat fabrika ayarlarında yeniden başlattığımda önceden senktonize edilmiş bir hesapla açabileceğim yazıyor ve malum eski hesabı bilmiyorum o yüzden açılmıyor. Bunun bir yöntemi var mıdır? Gerektiğini fabrika ayarlarında başlasa sıfırladım kendi mail adresimle açamaz mıyım
    Teşekkürler

• Tabletim sanırım sizlere ömür. Sabah kalktım kendi kendine kapanmış, şimdi şarja falan taktım hiç tepki vermiyor.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Şu an android 6 sürümü var ve netflix kullanmak istiyorum fakat yeni sürümünü desteklemiyor tablet. Bu tabletin sürümünü yükseltme şansımız yok mudur acaba? Varsa nasıl yapabiliriz?

• İyi forumlar herkese,
    İkinci el olarak geçtiğimiz günlerde satın aldım bu ürünü inanılmaz düşeş bir şekilde, yaşlı bir teyzemiz yurt dışına giden oğlunun tabletini koymuş sahibindene, güncel ilan takip etmeyi severim çok ihtiyaç çok yoktu belki, fakat bir arayışım vardı çok iyi geldi. Merak edenler için 200 TL gibi bedava bir fiyata aldım, üründe 0 kusur var... (Nazar değdirmeyin. )

Belki konuya yeni bakan, takip eden ve güncel bilgi arayan vardır bu sebeple bende aklıma gelenleri yazmak istedim şu 2 günlük tecrübemle.

- Tabletin ekran boyutu güzel, hatta bir tık büyük bile bence.
    - Tableti alma sebebim video, dizi, eReader ile dergi ve kitap okumak. Bilgisayarın yanında ulusal kanalları takip etmek vb. işlemler için kullanmak şu an için bunlara fazla fazla yeter izlenimini verdi.
    - Tabletin durduğu yerde şarj yeme gibi bir durumu yok, biraz dergi okuma, 2 bölüm dizi izleme, biraz ekşi ve forumda gezinme gibi işlemleri yaptıktan sonra %72 gibi bir şarj yüzdesi ile elimden bıraktım 23 Nisan tatilinde. Bu hoşuma giden bir yüzde oldu.
    - Gözler arıyor Dark mode, alışmışız. YouTube Vancedi kurdum reklamsız ve arka plan için buradan Darkı halletik.
    - Casperin arayüzü bence kötü, evde bir tabletimiz daha var Casper yine eski modellerinden S10'da saf android mevcut belki Nova Launcher kurup deneyebilirim.
    - Bunun haricinde söyleyecek pek bir şey yok, kameraları iyi değil ama çokta kötü değil. Google Duo kurdum hesabım ile eşleştirdim kişilerim geldi görüntülü görüşme yapabildim.
    - 2 GB Rami olması güzel, ama bir şeyden kısmışlar bence bu işlemci mi, görüntü birimi mi bilmiyorum bizim eski tablet kafa kafaya yarışır onda 1GB var...
    - Bu tabletin şu an için olması gereken ikinci el fiyatı bana göre 350-400 TL, sıfır fiyatı ise 600 TL bandında olabilir. Fakat şu an sitelerde satılan 999 TL'lik fiyatlar bence bu tablet için çok. Ben 200 TL'ye aldım, fakat 400 TL'ye kadar dediğim gibi ikinci el verilebilir... Fakat 999 TL bantlarına ikinci el iPad alınabilir, ya da Samsungun üst modelleri bakılabilir.

Diyeceklerim bu kadar güncel olarak, sizinde söylemek istediğiniz ve kurmam gerektiğini düşündüğünüz uygulama önerilerine açığım. Teşekkürler.

• 3 - 4 yıl fifamobile oynadım cs tarzı oyunlar NFS çok kullanışlı bir Tablet

oyun için artık güncel versiyonları düşünün derim
  • Durduk yere güncelleme geldi bugün, 2018 Kasım ayında çıkmış ama şimdiye kadar otomatik veya manuel kontrolde uyarmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.