Şimdi Ara

Casper VIA S10 Kullanıcıları Paylaşım Grubu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
6
Favori
38.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Anil.K

PDF açarken Yalnızca bir defa / Her zaman seçeneği bit tek bende mi sürekli çıkıyor?

Hocam birine Her Zaman deyip o uygulamayı varsayılan yapmadıkça çıkar.

hocam bu tableti wifi ye bağladığınızda konum u aktif edince haritadan sizi buluyormu navigasyon olarak kullanıcamda telefonumun internetiyle yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EruhluMuhdi

quote:

quote:

PDF açarken Yalnızca bir defa / Her zaman seçeneği bit tek bende mi sürekli çıkıyor?

hocam bu tableti wifi ye bağladığınızda konum u aktif edince haritadan sizi buluyormu navigasyon olarak kullanıcamda telefonumun internetiyle yardımcı olurmusunuz

Hocam konumumu buluyor da navigasyon olarak ne kadar başarılı olur bilemeyeceğim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam konumumu buluyor da navigasyon olarak ne kadar başarılı olur bilemeyeceğim.

niye ki haritadan bir bakarmısınız tam net buluyormu bu cihazda gprs varmı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

niye ki haritadan bir bakarmısınız tam net buluyormu bu cihazda gprs varmı

Hocam cihazı ilk aldığımda bakmıştım.

Konumumu tam buluyor.

Hatta GPS Test uygulamasıyla uydulara da bağlandım.

Ancak iş navigasyon kullanarak yolculuğa geldiğinde onun için bir şey diyemem.

Çünkü bir çok Android cihaz konum bulup, uydulara bağlansa da iş navigasyona geldiğinde geride kalıyor.

• Dün tabletin şarjı %90 civarıydı iş yerinde bıraktım kablosuz ağa bağlı olarak,sabah geldiğimde kapanmış %0 olmuş ne gibi bir sorun olabilir açık uygulama falanda yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysafran

Dün tabletin şarjı %90 civarıydı iş yerinde bıraktım kablosuz ağa bağlı olarak,sabah geldiğimde kapanmış %0 olmuş ne gibi bir sorun olabilir açık uygulama falanda yoktu

Hocam Wi-Fi açıkken oldukça fazla pil harcıyor.

Wi-Fi açıkken pil harcama Android tabletlerin genel sorunudur.

Ben lazım olmadıkça açmadığım için sorun olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Dün tabletin şarjı %90 civarıydı iş yerinde bıraktım kablosuz ağa bağlı olarak,sabah geldiğimde kapanmış %0 olmuş ne gibi bir sorun olabilir açık uygulama falanda yoktu

Hocam Wi-Fi açıkken oldukça fazla pil harcıyor.

Wi-Fi açıkken pil harcama Android tabletlerin genel sorunudur.

Ben lazım olmadıkça açmadığım için sorun olmuyor.

1 günde sıfırlanması beni şaşırttı inşallah arıza falan yoktur
    Teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar cumartesi günü tableti logitech k380 klavye hediyesi ile Turkcell'den teslim aldım. Öncelikli amacım kitap okumak, sosyal medya, film ve dizi ve nette sörf yapmak vb. nedenler için. Takıldığım ve beni rahatsız eden bir kaç nokta ekrandaki piksellerin gözükmesi, hoparlör ses kalitesi birde kulaklığın son derece kötü olmasıydı.
    Şuan eski s4 mini kulaklığım ile gayet güzel ses alıyorum :) Ama piksellerin gözükmesini burada okuduğum yorumlardan normal karşılamaya başladım çunki ilk tabletimi aldım gözlerim alışık olmayabilir birde düşük bütçeli bir tablet söz konusu..

Ayrıca şu bahsettiğiniz tablet yan kullanıma uygun değil olayını biraz açabilirmisiniz evdeyken online olarak film izlerken sorun yaşarmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustumegelme

Merhaba arkadaşlar cumartesi günü tableti logitech k380 klavye hediyesi ile Turkcell'den teslim aldım. Öncelikli amacım kitap okumak, sosyal medya, film ve dizi ve nette sörf yapmak vb. nedenler için. Takıldığım ve beni rahatsız eden bir kaç nokta ekrandaki piksellerin gözükmesi, hoparlör ses kalitesi birde kulaklığın son derece kötü olmasıydı.
    Şuan eski s4 mini kulaklığım ile gayet güzel ses alıyorum :) Ama piksellerin gözükmesini burada okuduğum yorumlardan normal karşılamaya başladım çunki ilk tabletimi aldım gözlerim alışık olmayabilir birde düşük bütçeli bir tablet söz konusu..

Ayrıca şu bahsettiğiniz tablet yan kullanıma uygun değil olayını biraz açabilirmisiniz evdeyken online olarak film izlerken sorun yaşarmıyım ?

Hocam tablet ekranı 10 inç 1280x720 çözünürlüğünde...

Bu çözünürlük bugün çoğu kullanıcı tarafından 5 inç telefonlarda bile kabul edilmiyor.

Bu nedenle sizi rahatsız etmesi normaldir.

Ben genelde sadece kitap okumak için kullandığımdan pek sorun olmuyor.

Tabletle online video izlerken sorun yaşayıp yaşamamak tamamen sizin zevkinize kalmış bir şeydir.

• Çok Güzel Tasarıma Sahip
  • fifa mobile 18 de ve Critical ops 'ta gayet iyi bir tablet

• İnternette bu tablete gore temperli cam bulamadım (aliexpress dahil). Via 10 diye cok var da hepsi v10, yani bambaşka bir cihaz(telefon). Bilen varsa link atabilir mi (kurallar dahilinde ise).

• quote:

Orijinalden alıntı: muratxq000082

İnternette bu tablete gore temperli cam bulamadım (aliexpress dahil). Via 10 diye cok var da hepsi v10, yani bambaşka bir cihaz(telefon). Bilen varsa link atabilir mi (kurallar dahilinde ise).

Hocam Alcatel Pixi 3 10 inç tablete göre bakın isterseniz.

İkisinin de tasarımı birebir aynı...

Hatta şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxbadheartxx

arkadaslar benim sarj cihazi bozuldu.casper turkiye sayfada yorum yazdim.iletisim bilgilerimi özel den attim.sarj cihazi ve 2 tane usb kablo gönderdi ler. tesekkurler casper
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratxq000082 -- 12 Aralık 2017; 23:20:10 >
  • Google Play de oreo ve nougat Launcer var yükleyip kullanılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freekays

Google Play de oreo ve nougat Launcer var yükleyip kullanılabilir

Nova Launcher Prime kafi hocam.
  • Sammobile den tab 2 romları var eski bir mtk nandroid rom un içeriği ile değiştirip sadece system klasörünü recovery mod dan yükleyebilirsiniz md5 ini de ayarlamanız lazım oreo 8 rom olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freekays -- 8 Aralık 2017; 8:34:0 >
  • https://caspertablet.blogspot.com.tr/2017/12/casper-via-s10-tablet-rom-indir.html

Casper Via S10 Tablet ROM indir

• Acil güncelleme lazım gerçekten çok güzel tablet
  • quote:

Acil güncelleme lazım gerçekten çok güzel tablet

Bence de...

Özellikle pil yönetimi çok dengesiz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.