Şimdi Ara

Casper Via p3'e Android güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sevgili arkadaşlar başlıktan anlayacağınız gibi 1260 liraya Casper Via p3 aldım telefon çok güzel performans olarak çok memnun kaldım pupg 60 FPS kasmamasi bu fiyattaki telefondan beklenmeyecek birşey ancak işin aslına gelirsek bilindiği gibi Casper telefonlarına güncelleme maalesef sunmuyor şu an Android sürümü 9 olsada belli bir zaman sonra güncelleme almadığı için yazılımsal sıkıntılar yaşanacaktır.
    Bilindiği gibi Casper Via p3 ile Nokia 5.1 plus telefonları donanım olarak tamamen birbirlerinin aynısı sadece yazılım olarak farklılar.Nokia düzenli güncelleme veren bir firma ve Android 10 güncellemesi alacağı duyuruldu.Lafı daha fazla uzatmak istediğimden dolayı sadete gelmek istiyorum.

Nokia 5.1 plus yazılımını menuel yoldan Casper Via p3'e yüklemek mümkünmüdür?
    Ben cihazım çöp olmasından korktuğum için hiç bu işe girişmedim ama eğer mümkünse açıkçası yazılımını Nokia'nın yazılımı ile değiştirmek isterim.Cevaplarınızı bekliyorum Herkese iyi forumlar...

Casper Via p3'e Android güncellemesi
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/117872-365249/nokia-5-1-plus_casper-via-p3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerstart -- 21 Haziran 2020; 17:47:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boyle birsey yapilmaz sanmam zaten birebir ayni degil diye hatirliyorum. P3 e guncelleme gelmeyecek oda kesin bilgi. Ben arastirmadan aldim saf androidin ne oldugunu hatta androidin son versiyonunun ne oldugunu bile telefonu aldiktan sonra ogrendim. Simdi kullandikca cozuyorum android olayini. Birde bu cihaz android 10 alirsa kesin sorunlar olusur cunku firmanin ozel destegi olmadan guncellemenin bir anlami olmaz casperde boyle bir destek olayi yokmus malesef onuda aldiktan sonra yorumlari okuyarak ogrendim. Suanda bu seviye cihazlarin hatta orta ustu cihazlarin guncelleme sonrasi durumlari ortada bence 9da kalsin zaten 1 bilemedin 2 sene goturur sonra sıkar tipik android muhabbeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 24 Haziran 2020; 18:48:2 >
  • Anladım teşekkürler Bilgi için keşke yapılır diyen bir hükümet abimiz çıksa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.