Şimdi Ara

Casper VIA F1 incelemesi 'Şık tasarım, Çift arka kamera' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dünyanın en saçma mantığına hoşgeldiniz.

Bu mantıkla gidersen piyasada Mi5 ten başka alınacak telefon yok zaten.

Üstelik garantisiz. Bozuldu mu yolluyorsun yapmadıkları gibi bir de telefonu çizip yolluyorlar.

İthalatçı garantili telefon almak isteyen çok az kişi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de her türlü ürün dahil karşılaştığım en en en iyi servis kesinlikle Casper veriyor. F300 aldım notebook. Benim küçük oğlan düşürdü baya sağlam coverı açılmıştı gittim elden verdim ve 1 saat olmadan tamamıyla bütün testleri yapılıp verdiler.

• Benim bir tane Vodafone bayisi sahibi tanıdık var, A1'den yok sattıklarını stok bulamadıklarını söylemişti geçen. F1 ondan daha da iyi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Dünyanın en saçma mantığına hoşgeldiniz.

Bu mantıkla gidersen piyasada Mi5 ten başka alınacak telefon yok zaten.

Üstelik garantisiz. Bozuldu mu yolluyorsun yapmadıkları gibi bir de telefonu çizip yolluyorlar.

İthalatçı garantili telefon almak isteyen çok az kişi var.

Bozulursa bir tane daha alırım, bir telefona 700 TL fazladan vermektense
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Off kafaya bak taze taze

1200+1200=2400

700 TL fazla vermemek için 1200 tl fazla verdin tebrikler.

Direk 1900-2000 liralık telefon alıp adam gibi hizmetlerinden yararlansana.

Ama yok

Neyse herkesin fikri kendine. Milleti yanlışa yönlendirmemen için uyardım ben.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    o kadar komiksin ki, oturdum san gülüyom benim mesajımda 2 mi5 = casper gibi bir eşitleme mi var. 700 TL fazladan vereceğime bozulma ihtimalinde gider bir tane daha alırım mi5'den yazmışım. Kendini çok zeki sanıyon sen

Komple işlevsiz kalıp bozulma ihtimalinede %100 gözüyle bakman ise ayrı komedi. Git al sen helio p10'u. Ama milleti asıl sen yanlış yönlendirme. Snapdragon 820 dururken gelmiş bana 700 tl fazla verip helio p10'lu uyduruk cihaz karşılaştırıyorsun, bende niye ciddiye alıp cevap verdiysem senin gibi bir insanı

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Casper savunmuyorum. Kendim alıp kullanmayacağım bir cihaz muhtemelen. Olay senin omo sd 820 vorkon bo olonmoz demende. 700 lira fazla vermemek için bir tane daha alırım ne demek. İlla bu cihaz mı. 2400 lira giriyor anlatabiliyor muyum? Sanki ben denklik kurdum. Senin mantığında kimse S7 alması XZ almasın 1200 liraya sd 820 var mi5 alsın o zaman.

Ergen ergen muahua ile olmuyor bu işler.

• Snapdragon 820 nin nesini kullanıyorsun da tonla parayı gavurlara verince fark ediyor helio p10'a göre ?? ahhaahhah

• Yıl olmuş 2017, Casper hala sahte hesaplarla kendi telefonlarını övdürüyor.
  • Biraz takoz olmuş.
  • Sevgili Burak Şolt şu markayı sanki kendi üretiyormuş gibi tanıtma artık lütfen. Gionee'den alıp arkaya Casper logosu basan bir firma.

• Zenfone 3 4gb yada LG G5 al daha iyi

• Gerçekten zarif bir tasarıma sahip zira ıphone'na benzemesinde bir sorun görmüyorum. Hepsi bir şekilde birbirine benziyor zaten.

• gençler herkesi 1 dk saygı duruşuna davet ediyorum. Bayıldıım cihaza

• s7 edge resmen yüzüne makyaj yapmış.bu nası fotograf kalitesi aga.demekki insanlar buna aldanıyormuş .sahte ama güzel görünsün :)

f1 e gelirsek. telefonun orginali gioone s9

http://www.gsmarena.com/gionee_s9-8432.php

orta seviye bir cihaz. en fazla ederi 1400 lira

lenovo p2 bu segmentte tercih edilebilir.sd 625 ve oldukça verimli
  • yalnız s7 edge in ön kamerası buysa tam bi çöp müş aga.güzellik modunda mı çektin yüz fotosunu?niye bu kadar makyaj yapıp detayları öldürmüş enteresan.
  • Telefon kamera konusunda s7 edge ile mukayese ediliyor, ne P2'si bea Lenovoya para vereceğime bu telefonu alırım daha iyi.

• İnan gizli çerçeve konusunda Lenovo ve Huawei çok daha berbat

• Eleştirelim eyvallah da, casper en azından bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Vestel gibi bir koca çınar (!) kütük gibi saçma salak telefonlara dünyanın parasını istemiyor.

Şahsen ben bu cihazı beğendim. Casper ve Gionee işbirliği orta seviyedeki cihazlar ile aslında piyasa da rekabeti sağlamaya devam ediyorlar.

P10 olsun, G6 olsun deli fiyatlar ile çıktılar; S8'i hiç saymıyorum o zirveye gitti artık.

Alternatif olması iyidir.

Sonuçta bu bir akıllı telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Eleştirelim eyvallah da, casper en azından bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Vestel gibi bir koca çınar (!) kütük gibi saçma salak telefonlara dünyanın parasını istemiyor.

Şahsen ben bu cihazı beğendim. Casper ve Gionee işbirliği orta seviyedeki cihazlar ile aslında piyasa da rekabeti sağlamaya devam ediyorlar.

P10 olsun, G6 olsun deli fiyatlar ile çıktılar; S8'i hiç saymıyorum o zirveye gitti artık.

Alternatif olması iyidir.

Sonuçta bu bir akıllı telefon.

1900 lira uygun fiyat mı?

biraz daha denkleştirip p9 alırsın .

casper a 1900 lira vermek saçmalık.yurt dışındaki fiyatı 1000 lira bu telefonun.sana 1900 e geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.