Şimdi Ara

Casper VIA A1 Plus kutu açılışı '5.5 inç Full HD ekran, 128GB depolama ve 5000mAh batarya' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Plus gerçekten de A1 'in plusı olmuş özellik bakımında. Renk ve tasarım zaten A1 baya beğeniliyordu bu da tam olmuş. Hele o 5000 mAh pil gerçekten de farkını koymuş.

• Keşke birisi çıksa da şu kalın kafalı erkek arkadaşıma doğum günümde şunu aldırtsa ya :P
    Bana her gün laf ediyor şarjın bitiyor şarjın bitiyor sana ulaşamıyorum diye al işte bunla nasıl bitireyim :D
  • Media markt'ta gördüm inceledim vallahi inanamadım. 5000 batarya var ama hem ince hem de hafif
  • telefon hakkında olumlu yorum yapanların mesaj sayıları 25-35 arası hep.. neden acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli bi firmanın bu tarz ürünleri halka sunması çok gurur verici. günümüz hastalığı olan şarjım az kaldı ortadan kalkmış gibi gözüküyor :)
  • bu ürünün sloganı bence şöyle olmalıydı ;
    "Durmadan uçmak mı istiyorsunuz?" :D

• Ürün hakkında olumlu yorum yapıyorum ve yanılmıyorsam 9 yıllık dh üyesiyim. 1800 tlye aldığım ürünün 9 saat ekran süresi 5 gün açık kalma süresi var. Hafızası ram'i gayet yeterli (!). Oyunla çok işim olmaz, sadece çocuklarım oyun indirip oynuyor telefona. Telefondan oyuna sıcak bakmıyorum; oynayan ona göre işlemcisi olan telefon alsın. İşlemci deyince uygulamaları açatrken teklemeyecek o kadar. Bazıları bana cahil diyebilirler ama benim işimi fazlasıyla görüyor kardeşim. Bu paraya bundan fazlasını bulsaydım onu alırdım; işimiz fanboyluk değil. 2 sene huawei kullandım işi bitti buna geçtim; bundan sonra bakarsız lg kullanırım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U39770434 -- 23 Mart 2017; 15:5:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askarali

telefon hakkında olumlu yorum yapanların mesaj sayıları 25-35 arası hep.. neden acaba?

Muhtemelen casper markasına güvenip satın alan kişi sayısı fazla olmadığı içindir.

Asus zenfone 3 laser almak için yola çıktım. Yolda internetde gezerken a1 i gördüm gidip a1 alıp döndüm.

Telefonun sadece sesi az çıkıyor bu da benim için büyük sorun ama ben tavsiye ediyorum bu telefonu soranlara. Fiyatına göre gerçekten iyi cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gordum arkadsta guzel telefon sunun 6inc olanını yapsa alırım.
  • Dahili hafiza ve Batarya kulaga hos gelse de o fiyata alinacak bi suru alternatif var hem sifir hem ikinci el olarak ayrica kullanilan islemciden dolayi 5000 mah'a cok guvenmeyin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper olmasa alirdim da casper işte...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşini 1500 TL den pazarlıyorlar Türkiye'de aynı telefon yurt dışında 600 TL.
    http://www.androidbrick.com/casper-via-a1-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeric -- 14 Nisan 2017; 15:51:20 >
  • ya arkadaş telefon madem yerli neden yabancı markalardan daha ucuz değil hatta bu özelliklere göre daha pahalı.
    yok yurt dışında üretiliyor da buraya girerken gümrük yiyorsa bunun neresi yerli
  • SELAM
    BEYELR

CASPER VİA A1 PLUS:bence 1.500 TL ye en uygun telefon
    bundan iysini bulamadım men bu telefonu hemen alıcam herkesede
    tavsiye ederim
    yapanların eline,ayağına sağlık
    [

• dün arkadaşla orta segment bir telefon almaya gittik aklında samsung, sony falan vardı işte bu telefonu gördük valla ne yalan söyliyim çok hoş bir telefon, arayüzü falan süper, ekran kalitesi müthiş, kasa güzel. arkadaş aldı bakalım inş. sıkıntı yaşamaz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.