Şimdi Ara

★★ Casper VIA A1 (Ana Konu & Kullanıcılar Kulubu★★ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
10
Favori
92.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 7.0 ın sancısını bi kaç gündür çekmekteyim. Gelen ve giden aramaların birçoğunda sesim karşı tarafa ulaşmıyor, bir de ekranda donmalar oluor. Bu sıkıntıyı yaşayanlar mevcutmuş araştırmalrıma göre. Bir çözümü var mı yada 6.0 a geri nasıl dönebilirim. (Aslında 7.0 güzel olmuş ama ... :( )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackblood07 B kullanıcısına yanıt
    yeni güncellememi bu

• zxxy kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik hassasiyetini geliştiren güncelleme sanırım.Gerçi benim dokunmatik te problem yoktu ama yinede yükledim

• hem ekranda donma oluyor hem de klavyede onca zamandır beklediğimiz güncellemenin ardından bi o kadar da sıkıntı yaşattı bizlere. lanet gelsin Casper a.

• bendede aynı bu arada öyle bir yama henüz yok telefonda

sonra diyolarki yerli malına sahip çıkın ulan yerli üretici önce malına sahip çıksın vatandaş zaten sahip çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: zxxy

bendede aynı bu arada öyle bir yama henüz yok telefonda

sonra diyolarki yerli malına sahip çıkın ulan yerli üretici önce malına sahip çıksın vatandaş zaten sahip çıkar

yerli falan değil zaten. çin gionne markasına Casper adı yazdırılmış. aklımın almadığı yazılımda neden bu denli sorun çıkıyor. bu kadar yazılımcı mühendis ne işe yarar merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

Dokunmatik hassasiyetini geliştiren güncelleme sanırım.Gerçi benim dokunmatik te problem yoktu ama yinede yükledim

sorun yaşamadığınız halde size yama geliyor da, neden sebep bu kadar problem yaşayan insanlara eziyet ediliyor merak etmemek elde değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekranda donma sorunu yasayan arkadaslar benimde donuyordu garanti kapsaminda ekran degisti genel merkezde donma sorunu artik yok hicbir ucrette vermedim .birde son gelen yama ne ile ilgili acaba ?bana yama gelmedi sanirim guncelleme listesine benim imei yazmadilar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orbitim -- 14 Mart 2018; 7:56:46 >
  • casper android 7 icin yama vermedik diyor ?

• Arkadaşlar via a1 plus ekranı çatladı, düşürmem sonucu . Serviste değişimi ne kadar bilen duyan??

• orbitim O kullanıcısına yanıt
    iyide kardeşim telefonu aldıö alalı bir kere düşürmedim zarar yok darbe yok güncellemeden sonra böyle oldu sadece ben değil çok insanda var bu keske telefonları gionee den direk alsaydık daha iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberk228

Arkadaşlar via a1 plus ekranı çatladı, düşürmem sonucu . Serviste değişimi ne kadar bilen duyan??

Bana 370 falan demişlerdi ekran değişimi için.

110 liraya gittigidiyordan aldım. Orjinal ekran değil gorilla glass yok ama tıkır tıkır çalışıyor.

Bu aldığımı da kırdım. Üzerinde 7 çatlak 2 parça kırık var hala tıkır tıkır çalışıyor.

Arada ekran takılıyor ama o da güncellemeden kaynaklı sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazı root lu kullanan veya gionna s6 romuyla kullanan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu donma bende de başladı ekran tepki vermiyor cihazı sıfırladım yine aynı.Ancak yeniden başlatınca geçiyor bir sonraki donma gelene kadar yok mu çözüm. Acaba uyumsuz birşey mi var?

• bence yazılımsal bir sorun var herkes aynı dertten muzdarip inşallah çözerler

• iş seyahati nedeniyle Ankaraya geldim, Casper ana servise tlf.la ilgili şikayetlerimi belirttim.

3 saat sonra telefonunu aldım. Kalibrasyon ayarlarını yapmışlar ve yazılım atmışlar. Birkaç saattir test ediyorum herhangi bir sorunla rastlamadım İnşallah bir daha da olmaz.

• Ankara yetkili serviste yapılan işlemlerden sonra bir kaç günlük yapmış olduğum testler sonucunda tlf. şu an gayet stabil ve sorunsuzca çalışıyor. Eğer Android 7 güncellemesi sonrası halen sıkıntı yaşayanlarınız varsa mutlaka servise gidin.

Ekran donması ve kilitlenmesi sorunu tamamen ortadan kalktı. Umarım bir daha aynı sorunu yaşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslanbedirhan35 -- 7 Nisan 2018; 22:17:7 >
  • Merhaba arkadaslar. Benim telefon sd kart görmüyor. Daha doğrusu görüyor. Kullanmak için formatlayin diyor. Ama formatla diyince silinemedi hatası veriyor. Pc ye takip format attım yine aynı.. 4 5 tane farklı sd kart denedim yine olmadı. Buna benzer sorun yaşayan varmı. Bide kilit ekranı saati en altta. Yerini değiştiremiyorum. Alışamadım altta olmasına

• Beyler bu telefonu tavsiye edermisiniz yoksa bu fiyatlara başka telefon önerileriniz var mı?
  • Ota üzerinden güncellemeleri kontrol ediniz.C2.02 güncellemesi gelmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.