Şimdi Ara

Casper Teknik Servisiyim. Soruları Alayım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok eskiden Casper marka 512 MB ramli bir masaüstü bilgisayarım vardı. Ram yetmemeye başlayınca bir 512 daha taktırmak istemiştim. Garantisi bozulmasın diye teknik servise verdim. Adam yeni ram'i taktı, yerine de garanti etiketini yapıştırmadı. O bilgisayara birşey olsaydı ne olacaktı şimdi?

Birde garantisi bozulmasın diye bir dünya para bayılmıştım yoksa ram'i alır kendim de takardım.
  • JoeyBane kullanıcısına yanıt
    laptobun çivisi yalama oldu. sıkıyorum vida ile ne yerine oturuyor nede yerinden çıkıyor ? nasıl tamir edebilriiz ?
  • Casper konusunda en şanslı isim benim herhalde
    4 senedir casper laptop kullanıyorum, bana mısın demedi, servis yüzü görmedi.Şimdiye kadar istediğim her oyunu üst ayarlarda oynadım ısınma sorunu falan da olmadı.Bir üründen bu kadar memnun kaldığımı hatırlamıyorum.Teşekkürler Casper
    not:Casper'da çalışan tanıdığım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Casper konusunda en şanslı isim benim herhalde
    4 senedir casper laptop kullanıyorum, bana mısın demedi, servis yüzü görmedi.Şimdiye kadar istediğim her oyunu üst ayarlarda oynadım ısınma sorunu falan da olmadı.Bir üründen bu kadar memnun kaldığımı hatırlamıyorum.Teşekkürler Casper
    not:Casper'da çalışan tanıdığım yok.

Hocam o durum asus da sony de bile olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Benim asus bilgisayarım bozulduydu, nası bir insanım tahmin et. anakart çöp olmuştu.
  • Kuzey köprüsü arızaları için bga mı yapıyorsunuz? yoksa ellemi ısıtıyorsunuz ? Yoksa bizim bilmediğimiz daha farklı bir işlemmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhittinc

quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Casper kadar leş ve gereksiz firma yok

Türk markası diye mi?

Bir kere ismi Türk markası değil !

İsmine bir bak bakalım ? Cihazlardaki Donanım a bak bakalım Türkiye'de mi üretiliyor ?

Ne zamandan beri Bellek, İşlemci, Ekran Kartı falan üretiyoruz biz ? Al yurt dışından topla burada, hoop Türk markası.
  • sizle alakalımı bilmiyom ama alakalıysa adam değilsiniz bi mal yolluyoz menteşesi kırılmış oldugu gibi geri yolluyolar pcyi ne diye yollladım ben onu o zaman azıcık aldınız paranın hakkını verin sizle alakalıysa eğer yok şirketin kuralları var diyosan eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sspanzerr

Kuzey köprüsü arızaları için bga mı yapıyorsunuz? yoksa ellemi ısıtıyorsunuz ? Yoksa bizim bilmediğimiz daha farklı bir işlemmi ?

bga.. ısıtmadan yüzde yüz verim alınmıyor.
  • benım casper laptobumda oyun oynarken w+shift+space kombinasyonunu yapamıyorum, çoğu oyunda bu hızlı koşarken zıplamak için kullanılır ama duyduğuma göre casper pclerde ortak bi problemmiş, bunun bi çözümü var mı hızlı koşarken zıplamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CH3COOCH2CH3

sizle alakalımı bilmiyom ama alakalıysa adam değilsiniz bi mal yolluyoz menteşesi kırılmış oldugu gibi geri yolluyolar pcyi ne diye yollladım ben onu o zaman azıcık aldınız paranın hakkını verin sizle alakalıysa eğer yok şirketin kuralları var diyosan eyvallah.

siz gönderdiyseniz sizinle alakalı bir problemdir. siz göndermediyseniz de aracınızla alakalı bir problemdir. mevcut hataları tam anlamıyla dile etirmemenizden kaynaklanan bir problemdir. Çünkü servisten çıkarken belirtilen sorunun tamamen giderilip giderilmediği test edilerek gönderilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

sizle alakalımı bilmiyom ama alakalıysa adam değilsiniz bi mal yolluyoz menteşesi kırılmış oldugu gibi geri yolluyolar pcyi ne diye yollladım ben onu o zaman azıcık aldınız paranın hakkını verin sizle alakalıysa eğer yok şirketin kuralları var diyosan eyvallah.

siz gönderdiyseniz sizinle alakalı bir problemdir. siz göndermediyseniz de aracınızla alakalı bir problemdir. mevcut hataları tam anlamıyla dile etirmemenizden kaynaklanan bir problemdir. Çünkü servisten çıkarken belirtilen sorunun tamamen giderilip giderilmediği test edilerek gönderilir.

bırak allasen vatandan almıstım adam bütün herşeyi iyice baktı yazdı sunun surası şöyle burası böyle diye notebook oldugu gibi geldi bi tek jilatine sarmışlar yollamışlar test edildi bi sorun yok falan diye yazmıslar her ne ise bi kırık menteşeyi yapmıyosa öyle markanında teknik servisininde iyi geceler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

bırak allasen vatandan almıstım adam bütün herşeyi iyice baktı yazdı sunun surası şöyle burası böyle diye notebook oldugu gibi geldi bi tek jilatine sarmışlar yollamışlar test edildi bi sorun yok falan diye yazmıslar her ne ise bi kırık menteşeyi yapmıyosa öyle markanında teknik servisininde iyi geceler.

Gerekli belgelerini oluştur. vatana değil CASPER TEKNİK SERVİSİ'ne elinle teslim et. Yine aynı şikayetin oluesa yine gönder. üç kere gönderimden sonra değişim hakkın var. Ayrıca bilgisayarı teslim aldıysan sorun casper dan kalkar. Biraz bilinçli tüketici olun. Sorun giderilmediyse neden teslim alıyorsunuz.

Garanti süresi içerisinde yanılmıyosam 5 yada 6 defa garantiye gönderdim.
    Bunların 4 tanesi bi yıllık bi zaman dilimi içindeydi.
    Baya uğraştırdılar ama şükür aldık parayı sonunda.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.