Şimdi Ara

Casper Teknik Servisiyim. Soruları Alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce Pizza Pizza'ya iş başvurusu yaptığımı aşağıdaki konuda yazmıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_85369311/f_//tm.htm#85369311

Bundan önce de Vatan Bilgisayar ile Casper Teknik Servis'e iş başvurusu yapmıştım. Casper'de başvurum kabul edildi. Hem Casper hem de Exper'ye bakıyorum. 3 gün oldu işe gireli. Sorularınız varsa alayım

• Neden casper sürekli milleti paparalıyor?
  • İyide hocam pizza pizza ile teknik servis ne alaka boşta kalmamak için mi
  • Önüne gelen en kötü bilgisayar nasıydı
    parçalanmış , yanmış ?
  • Önüne gelen en kötü bilgisayar nasıydı
    parçalanmış , yanmış ?
  •  Casper Teknik Servisiyim. Soruları Alayım?
  • Casper kadar leş ve gereksiz firma yok
  • Neden ekran kartı sorunlu diye gönderdiğimiz laptopun hddsini değiştirip gönderiyosunuz? Ve aynı işlemi neden 3 defa üst üste yapıyosunuz?
  • Ben de teknik servisteyim Casper kadar kalitesiz bir marka yoktur bir de Türk markası diye milleti kazıklıyorlar.
  • Casper Teknik Servisi Olmak Çok Zor Birşey Değilki Vatan Computerdesin Ama Laptoplara Çok Fazla Müdahale Hakkın Yok Direk Casper Genel Merkeze Gönderiyorsun

Bende Casper Yetkili Bayisiyim Sürekli Servise Gönderiyoruz Makinayı Aynı Arızadan 10 kere Gidip Geliyor Parçaları Bana Gönderseler Daha Hızlı İşçilik Ve Çözüm Olur

Teknik Servislere Para Ödemiyorlar Ödeseler Yaparım Bedava Hamallık Yapmanın Amacı Yok Öyle Değilmi.

Casperin Kendi Teknik Servisi Tam Bir Rezalet.
  • Casper neden düzgün driver cd si vermiyor? Turbo bostun driverları uyuşmuyor.
  • Yere düşen bilgisayarları napıyosunuz ?
  • Firmanin kaziklama politikasinin bariz farkina vardim. Yalniz alicisi da asiri fazla. Kasalar ortalama malzeme lalitesinde. Sokup takmak cok kolay. Rahatlikla icine erisebiliyoruz. Pizza Pizzaya basvuru sebebim ise bosta kalmamakti. Maddi durumlarimi duzeltmek istedim. Kenara attigim pata kalmamisti.
  • yere düşen laptopları ne yapıyosunuz ? (ciddi) bu kadar dandik bir teknik servis yok.
  • 3 günlük süre zarfında Amerika'dan alınma 17'' bir HP geldi. Cihazın içinde HP'nin farklı bir arayüzü var. Windows'a geçmiyor. Bir kaç saniye içinde ya kapanıyor ya da hiç açılmıyor. Ramlerden kaynaklı bir sorun yok. Kapandığı için format da yemiyor. Söküp baktık. Chipsetinde arıza sebebiyle diğer arkadaşa yönlendirdim. Şuan tam ilgilenemedik. 200-300TL gibi bir masraf çıkabilir. Cihazın sahibi adına üzüldüm. Onun dışında menteşeyi darmaduman olan bir Casper vardı. Uzun vida atıp tamirini yaptım. Menteşelerin kalitesi genelde düşük ve hassas.
    @inwwisible

Ben diğer arkadaşım böyle bir şey hiç yapmadık. Bad Sector kontrolü yapıyoruz. HDD sağlam ise niye değiştirelim ki. Eğer Bad Sectör var ise durum hakkında müşteriyi bilgilendirip değiştirmek isteyip istemediğini soruyoruz.
    @Derek Hale

Garantisiz ürünlere müdahale ediyoruz. Garantili ürünlerde ise bizi aşan bir durum var ise incelemeden sonra merkeze kargosunu yapıyoruz. Garantisiz ürün tamirinden kar ediliyor.
    @IcyBox

• 2007 den bu yana neler degisti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

3 günlük süre zarfında Amerika'dan alınma 17'' bir HP geldi. Cihazın içinde HP'nin farklı bir arayüzü var. Windows'a geçmiyor. Bir kaç saniye içinde ya kapanıyor ya da hiç açılmıyor. Ramlerden kaynaklı bir sorun yok. Kapandığı için format da yemiyor. Söküp baktık. Chipsetinde arıza sebebiyle diğer arkadaşa yönlendirdim. Şuan tam ilgilenemedik. 200-300TL gibi bir masraf çıkabilir. Cihazın sahibi adına üzüldüm. Onun dışında menteşeyi darmaduman olan bir Casper vardı. Uzun vida atıp tamirini yaptım. Menteşelerin kalitesi genelde düşük ve hassas.
    @inwwisible

Ben diğer arkadaşım böyle bir şey hiç yapmadık. Bad Sector kontrolü yapıyoruz. HDD sağlam ise niye değiştirelim ki. Eğer Bad Sectör var ise durum hakkında müşteriyi bilgilendirip değiştirmek isteyip istemediğini soruyoruz.
    @Derek Hale

Garantisiz ürünlere müdahale ediyoruz. Garantili ürünlerde ise bizi aşan bir durum var ise incelemeden sonra merkeze kargosunu yapıyoruz. Garantisiz ürün tamirinden kar ediliyor.
    @IcyBox

hp ve casper'dan bahsettin, sadece casper'lara bakmıyorsun heralde
    en az gelen yani en sağlam olan marka hangisi ?
    hem sistemsel hem fiziksel olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniSevdim

2007 den bu yana neler degisti ?

Sorunuzu tam olarak anlayamadım. 2007 DH'ye kayıt olma tarihim. Onunla alakalı bir şey ama ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitamini kabuğunda

• Evet hocam. Garantili olarak Casper ve Exper'ye bakıyoruz. Garantisiz ürünlerde ise bütün markalarla ilgileniyoruz. Alienware dahil getirebilirler. Şuana kadar Sony ve Asus cihazlarda ciddi bir problem ile gelene rastlamadım. Tabi bu şans meselesi. Şu bilgiyi vermekte fayda var. 2012 ya da 2013 dünya verilerine göre 2 yıllık süre zarfında en az bozulan marka Asus, 3. ise Sony'dir. %10 ile %14 arasında fire veriyorlar. Diğerlerini şuan hatırlayamıyorum.
    @inwwisible

SS Eklendi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.