Şimdi Ara

Casper Teknik Servisiyim. Soruları Alayım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden 64 bit kıytırık ekran kilidi kapalı işlemci koyup millete 4 cigolayt diye kakalıyorsunuz? Psu'dan bahsetmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 29 Aralık 2013; 15:11:46 >
  • oralarda işe girmek için iyi bir geçmiş şart mı? (cw)
  • Kilidi kapalı işlemci konusunda haklısınız. Geçen gün bir notebook'un işlemcisinden kısılmıştı. Ürünü optimize etmek için bazı düzenlemeler yapılıyor. Bunların başında ısıl verimlilik geliyor. ThrootleStop ile bakmıştım.
    @T.C. khanjui

Benim çalıştığım şirket etrafça bilinen, eli kolu uzanan ve bir sürü ihaleye sahip bir yer. Devlet kurumları ve hastanelere de bakıyoruz. Ağ kurulumu vs gibi. Teknik serviste sınıf arkadaşım çalışıyor. Onun CW'si gayet dolgun ve yıllardır bu sektörün içinde çalışmış bir arkadaş. Teknik bilgimin farkında. O da yardımcı oldu işi kapmamda.
    @Hadeuweeo-Nyuseu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoeyBane -- 29 Aralık 2013; 15:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Daha önce Pizza Pizza'ya iş başvurusu yaptığımı aşağıdaki konuda yazmıştım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_85369311/f_//tm.htm#85369311

Bundan önce de Vatan Bilgisayar ile Casper Teknik Servis'e iş başvurusu yapmıştım. Casper'de başvurum kabul edildi. Hem Casper hem de Exper'ye bakıyorum. 3 gün oldu işe gireli. Sorularınız varsa alayım

Çalışma şartları nasıl tatil günleri maaşın falan?

• Full Time çalışıyorum. 9.00-20.00 arası pazar günleri hariç. Ayrıca dersim olduğu günlerde çıkıp gidiyorum. Yani çarşamba ve perşembe günü 16.30'dan sonra çıkıyorum. Ücret Asgari. Yemek+Sigorta.
  • Milleti neden kakalıyorsunuz ?
  • JoeyBane kullanıcısına yanıt
    Neyse ki davayı açıp kazandım, ücret iadesi yapıldı
  • adres ver lan
  • bir laptopun ekran kartı sağlam olduğu halde bozukmuş gibi gösterip sıfır ekran kartı getirtebiliyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücret iadesi yapılması iyi olmuş ama 3 kere servis peşinde koşturmak.. Bazıları sorunu tam incelemeden çok bilmişlik taslıyorlar. 1 saat içinde sorun budur diyip kestirip atıyorlar. Öyle bi durumda uzun bir incelemeye tabi tutuyoruz. Çalışanın doğru arıza tespiti yapması gerekir. Sizin adınıza üzüldüm.
    @Derek Hale

Ben hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Elimden geldiğince müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyorum. Bana yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına da yapmam.
    @adamın feryadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreTheBand

Casper kadar leş ve gereksiz firma yok

Türk markası diye mi?
  • quote:

Ücret iadesi yapılması iyi olmuş ama 3 kere servis peşinde koşturmak.. Bazıları sorunu tam incelemeden çok bilmişlik taslıyorlar. 1 saat içinde sorun budur diyip kestirip atıyorlar. Öyle bi durumda uzun bir incelemeye tabi tutuyoruz. Çalışanın doğru arıza tespiti yapması gerekir. Sizin adınıza üzüldüm.
    @Derek Hale

Ben hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Elimden geldiğince müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyorum. Bana yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına da yapmam.
    @adamın feryadı

hayır kardeş ben onu kastetmedim , diyelim ki bir akrabanın casper bilgisayarı var. Bunun için fazladan ekran kartı getirtebiliyor musun

• Çok yanlış bir marka. Ekran kartının adını değiştirip kakalıyor. 3. ayından itibaren ısınma sorunlarıyla karşılaştım. Bağırıyorum çevremdekilere Casper almayın diye. Burdan da yazayım. CASPER ALMAYIN !
  • adaptör sorunlarında garanti kapsamında ilgilenmiyor musunuz?
  • 5. leptopum casper di. hızlı yazı yazarken bazı harfler yazılmamış oluyordu nedense. anında sattım şuanki sony vario yu aldım mütiş bir cihaz. casper çok kalitesiz. servis baya yoğundur emininmki.
  • Sermaye ortaktlıklıkları nelerdir ?
  • teknik serviste çalışabilmek için asgari ne kadar teknik bilgi gerekli
  • Casper mı ? Kardeş senin iş başından aşkındır şimdi rahatsız etmeyelim
  • Yere düşen Hayaletleri ne yapıyorsunuz

• quote:

Evet hocam. Garantili olarak Casper ve Exper'ye bakıyoruz. Garantisiz ürünlerde ise bütün markalarla ilgileniyoruz. Alienware dahil getirebilirler. Şuana kadar Sony ve Asus cihazlarda ciddi bir problem ile gelene rastlamadım. Tabi bu şans meselesi. Şu bilgiyi vermekte fayda var. 2012 ya da 2013 dünya verilerine göre 2 yıllık süre zarfında en az bozulan marka Asus, 3. ise Sony'dir. %10 ile %14 arasında fire veriyorlar. Diğerlerini şuan hatırlayamıyorum.
    @inwwisible

SS Eklendi
     Casper Teknik Servisiyim. Soruları Alayım?

Özellikle sony'lerin anakartına dokunurken kesinlikle topraklama bilekliğini koluna tak.Sony'ler statik elektrikten çok kolay etkilenip çipset arızaları veriyorlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.