Şimdi Ara

Casper Tablet Açılmıyor (YARDIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
152.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam
    Akşam dosyayı internet üzerine update edipyorum.Oradan indirip cihazı sıfırlayabilirsiniz.
  • Cozum yok mu yaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bana da dersaneden hediye olarak verilen cta-e07-13A tablette de açılmama sorunu var. Önceleri arada bu hatayı yapıyordu. Arıtk hiç açılmıyor. Bende CASPER yazısı da gelmiyor. Ekranda hafif bir aydınlanma oluyor o kadar. Hediye olduğu için elimde fatura da yok. Servis acaba kabul eder mi?
    Yukarıda anlatılanları deneyeceğim bakalım.

blackblood07 kardeşim "Akşam dosyayı internet üzerine update ediyorum." demişsin. Nereden indirebilirim.
    Allah'a emanetsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallim55 -- 19 Şubat 2014; 12:15:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

Selam
    Aşağıdaki konuda rapide ekledim dosyayı oradan indirmeyi denermisiniz.
    Olmaz ise haber verin başka servera yükleyeyim.

Selam arkadaşlar, blackblood07 kardeş mümkünse CTA-E07-13A etapları tek tek anlatarak sıralayabilirmisin dosyayı indirdim kendi sitesinden pc version olanı senden ricam güzel bir anlatım
  • xsamx X kullanıcısına yanıt
    Selam dosyayı yandexe upload ediyorum.Oradan indip yapabilirsiniz.Dosya içinde nasıl yapıldı ile ilgili world ve video dosyası mevcut.Yükleme bitince linki buradan paylaşacağım.
  • Herkese merhaba
    Dosyayı yandexe yüklemiş durumdayım.Aşağıdaki linkten indirip içerisindeki talimatlara göre kurulum yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/xtHadI8BK8Kou
  • quote:

Herkese merhaba
    Dosyayı yandexe yüklemiş durumdayım.Aşağıdaki linkten indirip içerisindeki talimatlara göre kurulum yapabilirsiniz.

http://yadi.sk/d/xtHadI8BK8Kou

Yaptım fakat update.zip ekledikten sonra program şu hatayı verdi. " find no upgrade config, please load it manually " buna rağmen tamam 'a bastıktan sonra % 6 da kaldı. Failed hatasını verdi.
  • mazafaka kullanıcısına yanıt
    kardeşim suan pcye indiriyorum. videoda buldum nasıl yapıldıgı ile ilgili. yarım saate son yazılımı yükler ve paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electro58

kardeşim suan pcye indiriyorum. videoda buldum nasıl yapıldıgı ile ilgili. yarım saate son yazılımı yükler ve paylaşırım.

Kardeşim sağol teşekkür ederim. Ben Win XP makina da o linkte video da söylenenleri aynı şekilde yaptım. update.zip programa ekleyince hata mesajı aldım.

Programı stop yaptım. Ve programı kapattim.
    Bu aşamadan sonra tableti açmaya çalıştım açılmadı.Şarj falanda olmuyor. :(
  • Casper Via CTA 14A modeli için bütün herşeyi harfi harfine yaptım.

2. yüklemeyi yaparken tam biticek diyorum % 92 'ye gelince aşağıdaki hataları veriyor. İşlem devam etmiyor.Buton kırmızı oluyor.Kafayi yicem..

copy failed 2 times:D:\update.zip
    failed current step is 25

Casper Tablet Açılmıyor (YARDIM) Casper Tablet Açılmıyor (YARDIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mazafaka -- 10 Mart 2014; 15:09:26 >

• mazafaka kullanıcısına yanıt
    Usb kablosunu başka porta takıp denediniz mi?
  • quote:

Usb kablosunu başka porta takıp denediniz mi?

Evet başka bilgisayarlarda bile denedim. Portlarıda değiştim yine aynı yerde duruyor.
  • SORUNU HALLETTİM.

Başka bir XP bilgisayardan usb ile tanıttım. Daha sonra cta.fix dosyasını yüklemeden ( çünkü zaten tabletin içindekileri defalarca silmiştim ) mantıken düşündüm ve direkt cta-20131022_v1.0.2 dosyasını seçip yükledim. %100 e gelince tablet açıldı. Tableti açtım sorunsuz bir şekilde çalıştı. İlgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muallim55

Arkadaşlar, bana da dersaneden hediye olarak verilen cta-e07-13A tablette de açılmama sorunu var. Önceleri arada bu hatayı yapıyordu. Arıtk hiç açılmıyor. Bende CASPER yazısı da gelmiyor. Ekranda hafif bir aydınlanma oluyor o kadar. Hediye olduğu için elimde fatura da yok. Servis acaba kabul eder mi?
    Yukarıda anlatılanları deneyeceğim bakalım.

blackblood07 kardeşim "Akşam dosyayı internet üzerine update ediyorum." demişsin. Nereden indirebilirim.
    Allah'a emanetsiniz.

Arkadaşlar, servis seri numarası ile garantili işlem yapacağını söyleyince servise gönderdim. Onboard ve bataryayı değiştirip sistemi yüklediklerini söylediler. Tableti sağlam olarak teslim aldım. Ancak bir hafta sonra yine açılmadı. Bir süre sonra tekrar denediğimde açıldı. Galiba bu beni yine yarı yolda bırakacak.

• 2 gün önce tablete yeni güncelleme geldi indirdim kurdum çok kötü olmuş tablet, nette gezerken yan çevirdim sensör bozuldu sonra kapatıp sabah açtım yine aynı sorun oldu bunun üzerine yine sitesinden pc için olan format dosyasını indirdim eski sürümü kurdum tekrar bi daha güncelleme sordu bi daha yaptım güncelleme yine bozuldu tablet, 1 yıl uğraşıp bi paket çıkartıyorlar yükseltme paketi diye onuda doğru düzgün yapamıyorlar, ses açma tuşu sesi kısıyor sen kısma tuşu sesi açıyor ya casper ne yaptığını bilmiyor ya da biz bu ürünleri kullanarak biz ne yaptığımızı bilmiyoruz

• biraz banada yardımcı olsanız rar içindeki hangi dosyayı atacağız

• windows 7 deneyen varmı

• Hala çözemeyen varsa yardımcı olabilirim!çözümü anlatabilirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slimmshady -- 25 Mart 2014; 14:43:20 >
  • Tmm android sistemi sildim cta-fix i yaptim ama ondan sonraki update.zip olmuyo hata veriyo birisi yardim etsin tabletde eskiden en azindan casper falan yaziyodu simdi hic acilmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: absolutizm

2 gün önce tablete yeni güncelleme geldi indirdim kurdum çok kötü olmuş tablet, nette gezerken yan çevirdim sensör bozuldu sonra kapatıp sabah açtım yine aynı sorun oldu bunun üzerine yine sitesinden pc için olan format dosyasını indirdim eski sürümü kurdum tekrar bi daha güncelleme sordu bi daha yaptım güncelleme yine bozuldu tablet, 1 yıl uğraşıp bi paket çıkartıyorlar yükseltme paketi diye onuda doğru düzgün yapamıyorlar, ses açma tuşu sesi kısıyor sen kısma tuşu sesi açıyor ya casper ne yaptığını bilmiyor ya da biz bu ürünleri kullanarak biz ne yaptığımızı bilmiyoruz

benimkide öyle oldu eski sürüme nasıl dönebilirim acaba

edit:ayrıca şu anda tablet açılmıyor vıa casper yazısı sürekli gelip gidiyor ama açılmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanc64 -- 30 Mart 2014; 12:02:55 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.