Şimdi Ara

CASPER NIRVANA TABLET CTA-E07-11A (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
2
Favori
90.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum biraz yardımcı olsanız? Android olduğuna göre oyun oynayabilirim heralde,Bide Telefon Hattı fln takılıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyzaza95

Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum biraz yardımcı olsanız? Android olduğuna göre oyun oynayabilirim heralde,Bide Telefon Hattı fln takılıyormu

Tabi ki oyun oynayabilirsiniz. Ama ürüne telefon hattı takılmıyor. İnternet için wi-fi kullanabilirsiniz.
  • arkadaşlar oyun performansından ve tarayıcı hızından bahsedermisiniz angry birds asphalt real racing de takılma oluyormu oynarken flash performansı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvtt

arkadaşlar oyun performansından ve tarayıcı hızından bahsedermisiniz angry birds asphalt real racing de takılma oluyormu oynarken flash performansı nasıl

en son bad bad piggies i denedim bi takılma olmadı. Dead trigger oynadım yine takılma yaşamadım bide asphalt ı deniyim sonucu yazarım.
  • Ben de takipteyim almayı düşünüyorum f/p açısından değer mi sizce 250tlye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkozcu8523

Ben de takipteyim almayı düşünüyorum f/p açısından değer mi sizce 250tlye ?

Daha iyi çin tabletleri var bu fiyata çift çekirdek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garantisi vs. olsun kimden aldığımı bilim diyorsanı güzel bi ürün. Yinede gidip deneyerek alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

quote:

Ya çin tabletlerine önyargılıyım çözünürlük falan berbat oluyor dokunmatikleri de iyi olmuyor sanki marka takıntım yok araştırabileceğim bir link var mı acaba çin markası olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

quote:

Ya çin tabletlerine önyargılıyım çözünürlük falan berbat oluyor dokunmatikleri de iyi olmuyor sanki marka takıntım yok araştırabileceğim bir link var mı acaba çin markası olarak

Forum aniol marka kullanıyor memnin kalmayanı daha satanı görmedim İncele Aniol nova flame

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• görüntü kalitesi olarak güzel alet. bag piggies HD oynarken hafif takılmalar yapıyor onu da hd olmasına bağladım. ama diğer oyunlarda falan hiç bir takılma yaşamadım.
    f/p açısından gayet iyi. 250 lira verip de aletten harikalar yaratmasını beklemeyin.

Ürün 5 noktadan dokunmatik diyorsa yani ekranı kapasitiftir. Rezisitif ekranlarda multi-touch yapamazsınız. o yüzden dalga geçmeye çalışmayın!

minecraft pocket edition aldım 6$ a biraz kasılma oluyor oyunda ama zevkini kaçırcak kadar olmuyor.
    alete whatsapp kurdum ama programı çözemediğimden pek bişey yapamadım.
    kamera kalitesi gayet iyi. skype ile gayet rahat konuşuyorum.
    internet hızı biraz düşük gibi geldi bana.diğer alanlar da böyle bişey farketti mi bilmiyorum. 1-2 çubuk çeken internet bağlantısında 100kb/s ile download yapabiliyorum (20mb fiber internet kullanıyorum evde,odamdan 1-2 çubuk çekiyor)
    zaten toplamda 3 çubuk var. Ama dediğim gibi f/p oranı gayet yüksek cihaz

amuda kalkıp yürüyen tablet istiyorum demiyorsanız fena ürün değil. garanti ve teknik servisi açısından kafanız rahat olur

• değerli yorumlarınız için teşekkür ederim sağolun
  • hdmı varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbinmuaz

hdmı varmı acaba

evet var
  • Casper mi ? ASLA
  • bu tableti çok merak ettim bi video ile inceleme cekip koyabilirmisiniz.
  • Ben de biraz araştırınca baktım ki çin tabletler hakikaten süpermiş, ainol novo 7 fire mesela f-p ürünü ya da nexus 7 bunlara yönelelim beyler casper sakat
  • quote:

Ben de biraz araştırınca baktım ki çin tabletler hakikaten süpermiş, ainol novo 7 fire mesela f-p ürünü ya da nexus 7 bunlara yönelelim beyler casper sakat

aynısını yazdım defalarca sonunda

Benim bir arkadasım casper laptop aldı 1yil boyunca yanyanaydık o cektiklerini gördum suan casper 1500 tl lik özellikleri 400tl satsa almam oderece diyorum anlatmıyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

Ben de biraz araştırınca baktım ki çin tabletler hakikaten süpermiş, ainol novo 7 fire mesela f-p ürünü ya da nexus 7 bunlara yönelelim beyler casper sakat

Benim bir arkadasım casper laptop aldı 1yil boyunca yanyanaydık o cektiklerini gördum suan casper 1500 tl lik özellikleri 400tl satsa almam oderece diyorum anlatmıyorum bile

Markalara da dikkat edelim yani beyler bir ürün alınacaksa eğer markalar kıstas olabilir casper hakkında çok çok nadir olumlu bir şey duydum ne yalan söyliyim önyargılıyım artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

Markalara da dikkat edelim yani beyler bir ürün alınacaksa eğer markalar kıstas olabilir casper hakkında çok çok nadir olumlu bir şey duydum ne yalan söyliyim önyargılıyım artık

Ben casper kullanıcısıyım. iki kişiyide casper kullanıcısı yaptım. çevremde de baya çok casper kullanıcısı var.
    hiçbiri şikayetçi değil.
    casper i al önüne sony yaz 600-1000 tl daha fiyatı yükselt

• Fiyatına göre güzel alet, ram ve bellek ideal, işlemcisi nasıldır bilmiyorum. Kafama yattı bu cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.