Şimdi Ara

Casper Nirvana Önerirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CASPER Nirvana CRY -4712-BT45A hakkındaki önerileriniz nedir?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tttarik

Merhaba arkadaşlar

Teşekkürler

Fiyat / perfonmans olarak guzel bir cihaz fakat casper kasa saglamlik ve teknik destekte akillarda soru isareti birakiyor yinede dusunulebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak baktığımda Casper için iyi bir yoruma raslayamadım. Gerçektende bu kadar kötümü? 2300 tl civarına önerileriniz nedir.
  • quote:

Genel olarak baktığımda Casper için iyi bir yoruma raslayamadım. Gerçektende bu kadar kötümü? 2300 tl civarına önerileriniz nedir.

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vsd4200a-core-i5-4200m-25ghz-8gb-1tb-hdd-156-2gb-w81-notebook.html bu modelhttp://www.vatanbilgisayar.com/notebook-core-i7-4702mq-220ghz-12gb-1tb-2gb-156-w8-tasinabilir-bilgisayar.html bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhaba arkadaşlar

Teşekkürler

casper kasa sağlamlığı ve kalite açısından biraz alt segmentte bulunan laptoplardan. 2000 tl gibi bi bütçen varsa önerceğim laptopu kesinlikle almalısın.

http://www.notebookadresi.com/3026asus_x550ln-xo007d_notebook ekran kartı,ram ve işlemci bakımından sana hayli hayli yetecektir.

• aman hocam uzak durun casper'dan pişman olursunuz sonra.
  • Tekno marketlerden birinde Teknik Danışman olarak çalışıyorum. Yani anlayacağın bütün ürünlerin servise yollanması v.s işleri bende. En çok servise yolladığım ürün Casper Laptoplar. Tuşları fırlıyor,kasası çatlıyor,her türlü sorun çıkıyor bu laptoplarda.Ayrıca Casper servisi kadar berbatını görmedik,piranhayla yarışır düzeydeler. Ürünleri onarmadan geri yolluyorlar,sağlam giden ürünün bi taraflarını kırıyorlar. Üstüne para verseler Casper alma.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar

Teşekkürler

merhabalar bıraz gec olmus aylar gecmıs ama ınsallah yardımım dokunur, her zaman casper ıcın kotu yorumlar okudum fakat ben denemeye deger oldugunu dusunup casper nırvana cky 3632-bt-45v-f aldım,kasasının dızaynı ve saglamlıgı bı asus,hp veya toshıba,lenovo olmayabılır ama aynı ozellıkler bu saydıgım bılgısayarla da ıkı kat daha fazla fıyat aralıgı ıle satısa sunuluyor ınanın kı sadece kasa dızaynı ıcın de bu paraları odeme geregı duymadım, bir kez servıse gıttı bios u batırdıgım ıcın , 5 saat sonra ıslemınız halledıldı gelıp alabılırsınız dedıler, ben sıkıntı yasamadım gayet de memnunum ama elektronık alet her zaman sans ısıdır bunu da unutmamak lazım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.