Şimdi Ara

Casper Excalibur g770 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 12 Mart 2022; 14:53:29 >
  • Cihaz ne için kullanılacak bilmiyorum ama 11400H işlemci ve RTX3050Ti ekran kartı ve diğer donanım özellikleri ile performanslı bir model. Excalibur serileri son dönemde gerçekten performansları ile ön plana çıkan modeller arasına giren modeller. Bence kesinlikle alınabilir.  

• Selamlar;

Valla hiç düşünmeden Excalibur modelini al geç derim. Son 2-3 yıldır Casper Excalibur modelleri F/P olarak Gaming pazarında kendinden söz ettiriyor. Gerçekten alınabilir modeller ile karşımız çıkıyor. Hele ki 11400H gibi bir işlemci ve 3050TI modeli ile seni tatmin edecektir.

Lenovo'nun kasası çok da iyi değil açıkcası. Normal Notebook kasaya gaming configi koymuşlar gibi.

• Casper bence bu excalibur serisi ile büyük başarı yakaladı. G770 gaming sistemler harika özellikler süper bence de değerlendirilmeli.

• Ben alırdım 6 yıllık casper kullanıcısıyım cihazlarında bi sorun yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 12 Mart 2022; 20:0:3 >
  • Servisi yaygin yedek parcasi ucuz altina guclu bi sogutucu al kullanilir uzun sure mantikli bende alabilirim
  • alınır dostum sorun yaşamazsın  

• alınır a bi artı da benden :)

• excalibur gayet mantıklı model,kesinlikle alınır

• Casper ve servisi hakkında hiç iyi şeyler okumadım. Bu nedenle bu markayı elemiş durumdayım.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

• Casper servisleri hakkında olumsuz yorumlar illa ki mevcut. Keza diğer markalarda da bu yorumlar var. Bu fiyata bu performansta ürün bulmak bu ekonomide pek mümkün değil. Şahsen alırdım.

• Bence alinir gayet guzel
  • Konuyu biraz hortlatmış gibi olacak ama dostum sana g870 veya g911 öneririm şuan bende g911 var alalı sanırım bı 3 ay falan oldu canavar gıbı makına banamısın demıyor donma kasma ısınma vs yok...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.