Şimdi Ara

CASPER DİZÜSTÜ HDMI VAR AMA YOK !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Casper markalı dizüstümün sol kenarında HDMI yazan yer ve yanında da plastik bir kapatıcı var (aynı şey eSATA için de geçerli). Fakat o plastiği çıkarmaya çalıştım ama çıkmadı, tornavida kullandım, yine olmadı. İnternette birkaç yerde şikayet yazıları gördüm, açanlar olmuş ama içi boşmuş, yani HDMI yazısı var, girişi var ama kapalı, fakat o plastik çıkarılınca o bölmenin içi boş olarak gözüküyormuş. Peki madem dizüstünün HDMI özelliği yok, neden yazısı var ve onun için ayrılan bir yer var ? Ben bunu anlamış değilim, acaba bu mümkün mü ?

• Dizüstü bilgisayarın modeli nedir ?
  • Bu özellik opsiyonel olduğundan sizin modelinizde eklenmemiş, aynı kasayı kullanan üst modellerde bu özellikler aktifdir.
  • Casper Nirvana w76sun
    peki sonradan giriş taktırabilir miyim ??
  • bende merak ediyorum bu sorunun cevabını sonradan HDMI girişi ekleniyormu veya ekran kartı takılıyormu? Kasada boyle bir ozellik olduguna gore sanırım anakart uyumlu..
  • oncelikle konuyu bulmana sasirsim birgun garantiye.gotursugumde sordum ve gostermelik oldugunu soylemislerdi
  • Casper almayin diyoruz boylece. Bugun 7 senelik laptopumda bu gozun oldugunu ama plastik kapagin altinin bos oldugunu gormemle şenlik oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.