Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Casper ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün iyi mi oynadı bana mı geldi ? ha maçın başında bir saçmaladı o kafa vuruşu ne la

• Sana oyle gelmiş.ofansif orta saha olarak hücuma katkısı zaten yoktu hadi onu da geçtim bi de gol yedirdi ustune.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golde canerin hatası vardı bence çıkmakda geç kaldı

ama casper öyle bir hal aldı ki artık bir maçta 5 gol atsa yine suçlu bulacağız adamı
  • Çok pas hatası yaptı
  • İki kişilik yürüdü, iyiydi baya bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Sana oyle gelmiş.ofansif orta saha olarak hücuma katkısı zaten yoktu hadi onu da geçtim bi de gol yedirdi ustune.

Tamam adam ruhsuz ama bu maç çok iyiydi

• iyiydi bugün.
  • Normalinden 2 kez fazla topla buluştu. Casper için iyi bir istatistik.
  • Aksine siz 2 iyi pas verse iyi oynadı sanıyorsunuz yine bi milyon tane pas hatası yaptı herif

• Ilk yarı Alperle çok iyidi sonra dustuler

• Fenerbahcenin yapabilecegi en buyuk transfer bu herifi takimdan doverek gondermektir. Ronaldonun gelmesinden daha hayirli bi is olur.

• Onun mevkindeki oyuncuların yapması gerekenlerin yarısını yapmadı beğenenler var. Bu kadarını hiç görmedik belki de haklısınız. Çok pas hatası yaptı, takım ileri çıkmakta zorlanırken yardımı dokunmadı, tek şutu vardı sanırım o da kaleyi bulmadı, yediğimiz golde topu çok güzel rakibe indirdi. Sssağolsun. Fenerbahçe'de top oynuyorsa yaptıklarıyla kendine hayran bırakacak oyuncu olmalı. Alper koşuyor, zorluyor hata yaptı diye çıkıyor, bu adam hiçbir şey yapmıyor yine oynuyor.
  • İlk yarı bence iyiydi 1-1'e kadar tabi. Rakip ceza sahası çevresinde Alper ve Caner'le iyi pas alışverişi yapıp güzel "asist" denilebilecek pasları oldu. Ama 2. yarı yine biraz daha kötüydü. Yiğidi öldür hakkını yeme derler.
  • Maçı izleme fırsatım olmadı ama Ceza sahası içinde tek topla topu Caneri'le buluşturması güzel bi hareketti :)
  • Casper yerine koy Salih'i. belki daha kötü başlar ancak 5 maç sonra 3 misli daha iyi olur.
    Çocuk kulübede dura dura sanki gökten bir anda tecrübe inecek üstüne.
    Oynat çocuğu belki bi maç tekler iki maç sıkıntı olur ama gelecekte 15 milyon € verip alacağın bir yeteneği kendin çıkarmış ülkeye hediye etmiş olursun.
    Selçuk ve Casper'ın bulduğu şansların 3 katını hakediyor bu çocuk.
    Almanlar Götze'yi Reus'u Draxler'i 18-19 yaşında ilk 11 çıkartıyorlar, biz hala kulübeye hapsediyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.