Şimdi Ara

Case 4U Tanix TX6 4K HDR TV Box Android 9 - 4 GB Ram / 32 GB Hafıza Hepsiburada 299 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
6
Favori
35.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Fiyata kanıp dersiz başınıza dert almayın, eski yorumlara bakın forumda var, 3 kuruşa 5 köfte yok, olmayacak."

diğer konuya da yazmıştım.
  • Mİ BOX S 420 TL , 120 tl daha verin mi box s alın. evde ikiside var bende. mi box s tertemiz çalışıyor.
  • armonyy A kullanıcısına yanıt
    420 TL hangi sitede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Mi box alın kafanız rahat eder. 2 senedir kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar kötü mü yahu, haftada 4-5 maç ve film için kullanacağım sadece, kaç yıldır salonda kocaman PC kasası hoş durmuyor. İptal mi edeyim yani? Netflix, oyun vs hiç işim olmayacak. Isı sorun ise zaten modeme üfleyen bir USB vantilatör var, buna çeviririm, ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quartamin

O kadar kötü mü yahu, haftada 4-5 maç ve film için kullanacağım sadece, kaç yıldır salonda kocaman PC kasası hoş durmuyor. İptal mi edeyim yani? Netflix, oyun vs hiç işim olmayacak. Isı sorun ise zaten modeme üfleyen bir USB vantilatör var, buna çeviririm, ne dersiniz?
    Bence bilindik markalardan alın ben geçen Çin malı 2gb wechip alet aldım bende de amazon firestick var Çin boxuna herşeyi yüklüyorsun ama amazondaki kaliteyi vermiyor şöyle anlatayım xiaomi ve amazon bu piyasanın iphoneu gibi özellik düşük gözükür ama kullanışlıdır ama tabi tercih sizin benim bütçem maksimum 300 TL derseniz bunu alın bunlar kullanım olarak daha kolay telefon gibi direk apk kurulumu falan kolay firestick biraz daha profesyonel işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yousuf27 -- 15 Nisan 2020; 0:25:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Netflixde problem oluyor diye okumuştum. Bir bilgisi olan var mı o konuda.
    Netflix tam çözünürlükte izleyebilmek için l1 sertifikası olması gerekli. Bu da belli başlı cihazlarda var. Mi box, nvidia shield, Apple tv falan. Bunlar dışındaki bu tip cihazlarda l3 denen sertifika var. Bu da netflixi standart çözünürlükte anca izletir. Çözümü de yok bu işin. Millet dandik de olsa mi boxu sırf bu yüzden alıyor.

• 420 tl ye idefix den almıştım geçen hafta . kitapdışı diye kampanya kodu vardı sanırım. şu an kontrol ettim stokta yok diyor ne yazık. 460 tl ye satıyorlardı 40 tl de kod ile alınabiliyordu.
  • Bununla yapacağınız işin 20 katını rasberry pi ile yapabilirsiniz arkadaşlar hemde 300 TL ye.
    Raspberry pi 4b 2gb versiyonu şuan indirimde. Samm markette tavsiye ederim. Yanlız 5v 3a adaptör(type c) ve bir tane micro SD kart (min 8gb) ihtiyaciniz olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kungfuiknow

Arkadaşlar bunu alıp tarzı Ubuntu türevi linux kuramazmiyim?
    amaç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • raspbery ' ye 50 gblik mkv film atıp oynattin mi hic ? açacağını sanmıyorum

• Netflix 'ciler doluşmuş yine konuya.
    biz zorrentci 'ler için performans önemli. cihazın işlemci nedir bilmiyorum ama 4 gb için güzel fiyat.

• Quartamin kullanıcısına yanıt
    kötü olduğunu kim söyledi ? netflix 4k lisansı yok, onun dışında hiçbir sıkıntısı yok. ha bir de kablosuz mini klavye almanız lazım, kendi klavyeleri işlevsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: armonyy

Mİ BOX S 420 TL , 120 tl daha verin mi box s alın. evde ikiside var bende. mi box s tertemiz çalışıyor.
    hepsi tertemiz çalışır. kullanmasıni bilene
    mi box arayüzü sevemedim, chrome kurup ana ekrana atabildin mi mesela ?

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Var mini klavye hali hazırda. Netflix ile hiç işim yok, sanki benim ihtiyaçlarımı karşılayacak gibi görünüyor. Beğenmezsem iade ederim en kötü.

• Biri de aylık para verdip hd paket aldığım netflix benim cihazıma ne karışıyor da 1080p lik paketimi 540p oynatıyor demiyor.Bu konularda daha işlevsel bir yazılı hukukumuz olsaydı açılırdı dava paşa paşa yola getirilirdi.Sırf bunun için bile netflix 5 para etmez gözümde.

• Çinden almıştım 2 senedir kullanıyordum sıkıntısız. Sonra da hepsiburada dan aldım Çin olanı da babama verdim.
    Hiç ısınma vb Bi sıkıntı yapmadı. Devamlı aktif kullanıyorum netflix, puhutv, bein connect,foxplay, kablowebtv, tv plus, ıp tv, kodi tv, kesintisiz tv filan . Babam da aynı şekilde devamlı kullanıyor. Mx3 pro air mouse aldım bide çok rahat kullanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hepsi tertemiz çalışır. kullanmasıni bilene
    mi box arayüzü sevemedim, chrome kurup ana ekrana atabildin mi mesela ?

Alıntıları Göster
    öyle olmuyor işte ben wechip aldım görüntü çamur gibi geldi ayarlarla da çok uğraşmadım bir akraba maç izlesin arada film izlesin diye hediye ettim bende 1080 firestick var görüntü cam gibi tertemiz ayrıca en basitinden amazonun bi kumandası var maşallah mutfaktan basıyon oturma odasından çekiyor bu çin malı aletlerde eski uydular gibi ayrı bi usb kumanda alman gerekiyor bunlar bile kaliteyi gösterir mi boxtaki sesli komuttan bahsetmiyorum bile yani illa fark ediyor aletler arasında kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yousuf27 -- 15 Nisan 2020; 2:8:56 >

• Bende H9 pro+ var,3gb ramli. Ama aşağı yukarı bu cihazlar birbirinin aynısı. Cihazı ısınan aletin çözümü ise adaptör değiştirmekte. 3 amperlik kaliteli bir adaptörle ısınma sorunu olmuyor. Ben sorunun adaptörden olduğunu anlayana kadar söküp içine önce pasif soğutucu, sonra fanlı soğutucu takmıştım. Netflix kullanmıyorum. Hard disk bağlayıp dizi izliyorum. Bu dolar kurunda bence fiyat güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

raspbery ' ye 50 gblik mkv film atıp oynattin mi hic ? açacağını sanmıyorum
    bende sanmıyorum, dosya formatları: H.265 (4kp60 decode), H264 (1080p60 decode, 1080p30 encode)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.