Şimdi Ara

ÇARŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ününü ve Şanını Beşiktaş'a borçlu olan ÇARŞI gurubu; Neredesiniz, ne yapıyorsunuz Beşiktaş şu zor günleri atlatmaya çalışırken bir faydanız olsun, bir kibrit de siz çakın, kampanyalar düzenleyin, maddi destek olun yoksa sizden de eser kalmayacak yakında, sadece maç esnasında ortaya çıkıpta tribünlerde kıçınızı yırtacaksanız hiç gelmeyin stada, artık BEŞİKTAŞIN yakasını da bırakın, eğer bir faydanız olmayacaksa DEFOLUN gidin artık Beşiktaşın hayatından...............................

• Genelde beles bilet kovaliyolar bugunlerde de beles kombine nerden bulabiliriz diye dusunuyorlardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yd gitti diye üzüntüden sesleri solukları çıkmıyor, alen denen adam da etiler'de yd'nin ona açtığı kebapçı' da yd'si gitti diye üzüntüden her akşam içiyormuş.
  • faydadan çok zarar veriyorlar.
  • ben laf ettim diye 2 hafta yasak yedim bir daha bir şey söylemeyeceğim.Allah büyük.
  • Artık beleş kombine yok, beleş forma yok, adam dövme yok..
  • çarşı dan her ne kadar nefret etsem de sosyal projelerinde hep tebrik etmişimdir.yalnız, sen bu gününde takımının yanında olmayacaksan daha ne zaman olacaksın? böyle bağlılık olur mu? ben her an, yd yi beşiktaşa geri kazandırma kapsamında bir sosyal faaliyet bekliyorum çarşıdan!!!!

• Şimdi öncelikle yaşın kaç bilmiyorum ama belli ki bazı şeylerden habersiz birisin.Öncelikle FEDA projesinde tasarım yapılan yer forzabesiktas.com.Neresidir peki burası ? Çarşı resmi forum sitesi.Belli ki üyede değilsin.Üye olsun çıkış yerini,orada ki dergi,forma ve FEDA konularından haberdar olurdun.Ayrıca Çarşı öyle 3-5 kişiden oluşmaz.Çarşı bir ruhtur,bedene indirgenemez.Çarşı sensin,Çarşı benim.Aralarında boş beleş adam yok mu ? Var tabii ki ama ismi karalamaya çalışmak çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Şimdi öncelikle yaşın kaç bilmiyorum ama belli ki bazı şeylerden habersiz birisin.Öncelikle FEDA projesinde tasarım yapılan yer forzabesiktas.com.Neresidir peki burası ? Çarşı resmi forum sitesi.Belli ki üyede değilsin.Üye olsun çıkış yerini,orada ki dergi,forma ve FEDA konularından haberdar olurdun.Ayrıca Çarşı öyle 3-5 kişiden oluşmaz.Çarşı bir ruhtur,bedene indirgenemez.Çarşı sensin,Çarşı benim.Aralarında boş beleş adam yok mu ? Var tabii ki ama ismi karalamaya çalışmak çok saçma.

Aynen katılıyorum altına imzamı atıyorum,
    Çarşı'yı Alen abiden ibaret sananlara acıyorum, Çarşı nerde diye sormuşsunuz, Sizin gibi Beşiktaşlıların böyle davranmasıyla çarşı hiç bir zaman ortaya tekrar çıkamaz, bu bilet fiyatlarıda zaten kapalıyı bitirmek içindir.

Bende size bir soru sorayım, en son Beşiktaş için ne yaptınız, ne kadar zaman harcadınız, hiç inönü'ye gidip pankart asmak için uğraştınızmı, hiç bjk tv nin sehpalarını içeri depoya taşıdınızmı, gece inönüde ve semt de nöbet tuttunuzmu ?

• Yönetimin elle tutulur tek projesi olan feda çarşı nin projesidir. Ve çarşı dışında pek katılım olmamıştır.
    Eski çarşı yoktur ama daha ölmemiştir.

• feda çarşı'nın projesi mi?? yavaşşş diyorum.
    feda projesinin sahibi istifa eden yönetim kurulu üyesi cem bilge'dir...

çarşı önce yd'nin uşağı olmaktan kendini kurtarsın sonra gitsin proje üretsin, yd için "fenerbahçeye başkan olsana" dedikten sonra 4 sene neden yd'ye ağzını açmadı? neden yd'yi bir defa bile eleştirmeyip yd'yi eleştiren pankartlar asanlara saldırdı? alen yd'nin seçildiği son kongrede neden yd ile kol kola girdi?

beşiktaş uçurumun kenarından atan, uefaya yalan beyanda bulunup beşiktaş'ı rezil edip beşiktaş'ı uefa'dan eden, kulübü 600 trilyon borca sokup yalan üzerine yalan söyleyen bir başkana bedava bilet için, kebapçı için, para için el açan adamların değil çarşı'da beşiktaş'ın içinde yer alamaz...

bize aziz yıldırım gibi bir başkan lazım, aziz yıldırım beşiktaş'ın başında olsaydı ne çarşı kalırdı ne diğer çıkar grupları...çarşı dua etsin beşiktaş'ın başında aziz yıldırım gib ibir adam yok, aziz yıldırım gibi bir adam olsaydı kendine menfaat sağlamayaı kulüp sevgisinden öte gören bir grubu tef çalıp yollamıştı.

"çarşı beşiktaş için çok şey yaptı sizz ne yaptınız" diyenlere de iki çift lafım var, her beşiktaşlı kulübü için imkanları ölçüsünde bir şeyler yapmıştır ama şunu unutmayın ki hiçbir gerçek beşiktaşlı gidip de beşiktaşı batıran başkanına yalakalık yapmamıştır.

• Demirören gitti Çarşı bitti.......
  • Sosyal mesaj içeren pankart hazırlıyorlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: soho

feda çarşı'nın projesi mi?? yavaşşş diyorum.

çarşı önce yd'nin uşağı olmaktan kendini kurtarsın sonra gitsin proje üretsin, yd için "fenerbahçeye başkan olsana" dedikten sonra 4 sene neden yd'ye ağzını açmadı? neden yd'yi bir defa bile eleştirmeyip yd'yi eleştiren pankartlar asanlara saldırdı? alen yd'nin seçildiği son kongrede neden yd ile kol kola girdi?

beşiktaş uçurumun kenarından atan, uefaya yalan beyanda bulunup beşiktaş'ı rezil edip beşiktaş'ı uefa'dan eden, kulübü 600 trilyon borca sokup yalan üzerine yalan söyleyen bir başkana bedava bilet için, kebapçı için, para için el açan adamların değil çarşı'da beşiktaş'ın içinde yer alamaz...

bize aziz yıldırım gibi bir başkan lazım, aziz yıldırım beşiktaş'ın başında olsaydı ne çarşı kalırdı ne diğer çıkar grupları...çarşı dua etsin beşiktaş'ın başında aziz yıldırım gib ibir adam yok, aziz yıldırım gibi bir adam olsaydı kendine menfaat sağlamayaı kulüp sevgisinden öte gören bir grubu tef çalıp yollamıştı.

"çarşı beşiktaş için çok şey yaptı sizz ne yaptınız" diyenlere de iki çift lafım var, her beşiktaşlı kulübü için imkanları ölçüsünde bir şeyler yapmıştır ama şunu unutmayın ki hiçbir gerçek beşiktaşlı gidip de beşiktaşı batıran başkanına yalakalık yapmamıştır.

Ordan burdan duyduklarınla kafanda birşeyler kurmuşsun çoğu yalnışancak doğru olanlar var evet Demirören'e ses çıkartamadı Alen abi ve onun jenerasyonu, önce neden ydyi desteklediklerine gelelim Serdar Bilgili kulübü bırakırkan kapalıyı yıkıp orayı loca yapacaktı demirören iyi bir hamle ile kapalıyı yıkmayacağını söyledi ve tribünleri yanına çekti o zaman için en iyi aday ydydi kim bilebilirdiki başımıza böyle şeyler açıcak daha sonra yavaş yavaş güçlendi en sonda kapalı tepki gösterince 2007 de denizli maçında karagümrüklüler ile bi takım paralı adamlarını kapalı üste yollayarak çarşıyı bitirme noktasına getirdi bu bilinen birşey, o maçtan sonra çoğu tribün büyüğümüz tek tek tribünleri bıraktı açıklama yapmadılar yapmamalarının nedenide ailelerini ve iş hayatlarını yd nin tehdit etmesiydi bundan adım gibi eminim, Gelelim benim söylediğim şeye ben "çarşı beşiktaş için çok şey yaptı siz ne yaptınız" demedim ama sen öyle anladıysan problem yok, evet bugüne kadar Beşiktaş için ne yaptınız ? He yapamadım imkanım yoktu Beşiktaş benim için hayatım 1.sırasında değil dersen o zaman bende sana derim ki Beşiktaş'ı hayatının 1.sırasında yaşatanlara bu kadar ağır konuşma bari biraz saygı duy.

• quote:

Orijinalden alıntı: KartalPenChesi

quote:

Ordan burdan duyduklarınla kafanda birşeyler kurmuşsun çoğu yalnışancak doğru olanlar var evet Demirören'e ses çıkartamadı Alen abi ve onun jenerasyonu, önce neden ydyi desteklediklerine gelelim Serdar Bilgili kulübü bırakırkan kapalıyı yıkıp orayı loca yapacaktı demirören iyi bir hamle ile kapalıyı yıkmayacağını söyledi ve tribünleri yanına çekti o zaman için en iyi aday ydydi kim bilebilirdiki başımıza böyle şeyler açıcak daha sonra yavaş yavaş güçlendi en sonda kapalı tepki gösterince 2007 de denizli maçında karagümrüklüler ile bi takım paralı adamlarını kapalı üste yollayarak çarşıyı bitirme noktasına getirdi bu bilinen birşey, o maçtan sonra çoğu tribün büyüğümüz tek tek tribünleri bıraktı açıklama yapmadılar yapmamalarının nedenide ailelerini ve iş hayatlarını yd nin tehdit etmesiydi bundan adım gibi eminim, Gelelim benim söylediğim şeye ben "çarşı beşiktaş için çok şey yaptı siz ne yaptınız" demedim ama sen öyle anladıysan problem yok, evet bugüne kadar Beşiktaş için ne yaptınız ? He yapamadım imkanım yoktu Beşiktaş benim için hayatım 1.sırasında değil dersen o zaman bende sana derim ki Beşiktaş'ı hayatının 1.sırasında yaşatanlara bu kadar ağır konuşma bari biraz saygı duy.

sende çarşı gibi çıkarcı bir grubu beşiktaş'tan üstün tutmuşsun, neden dersen hemen söyleyeyim;

çarşı maçları stadın en güzel yerden seyreder,bedava bilet sayesinde de en güzel yerde maç izlemelerine rağmen KURUŞ para ödemezler...serdar bilgili stadın en güzel olan kapalıyı parasız maç izleyen bir gruba vermek yerine kapalıyı yıkıp loca yapıp beşiktaş'a gelir getirmeyi hedefledi...

ama sen yorumunda ne yazmışsın;

"demirören iyi bir hamle kapalıyı yıktırmadı."

işte demirören'in ve çarşı'nın ve senin beşiktaşlılık anlayışınız işte bu kadar...kulübe KURUŞ katkı sağlamayıp bedavaya stadın en güzel yerinde maç izleyen bir gurubu ordan çıkartıp orasını beşiktaşa gelir getirmeyi çarşı kabul etmedi..işte sana çarşı'nın beşiktaşlılığına en güzel örnek !!!

devam edelim..

demişsin ki "çarşı nerden bilebilirdi demirören'in böyle olacağını"...

demirören kulübü son sene bu hale sokmadı...çarşı demirören'e 4-5 senedir suskun...bunun sebebi de kuvvetle muhtemel demirören'in çarşı'ya verdiği bedava bilet ve alen ABİNE susması için, beşiktaşı ona buna peşkeş çekerken alen ABİNİN susması için alen ABİNE etiler'de açtığı kebapçı dükkanı olabilir.

ben alen ABİNE katıldığı her programda soruyorum e-mail ile demirören'in sana açtığı etiler'deki kebapçı'yı neyin karşıığı olarak aldın diyroum cevap veremiyor..işte senin alen ABİN böyle birisi..

yd'ye sustuklarından beri çarşı'nın benim katımda gram değeri yoktur, sadece benim değil diğer beşiktaşlılar da artık çarşı'nın nasıl bir çıkarcı grup olduğunun farkında...insan yaşadıkça öğreniyor bunları, beşiktaş'ı şu batık hale sokanları, üç kuruşluk t-shirte muhtaç eden demirören ve onun uşağı çarşı'yı tarih affetmeyecek..

umarım fikret orman çarşı denen grubu stadın en güzel yerinde bedavadan maç izleme devrine son verir gönderir kale arkasına...beşiktaş üç beş grubun oyuncağı olmayacak kadar büyük bir camiadır..herkes YERİNİ ve HADDİNİ bilecek !

• Bu üsluba cevap vermek istemem benim burda Beşiktaş için yaptıklarımı ve harcadıklarımı dillendirmemde yalnış olur çünkü senin zihniyetinde bir insanın bunlar üstünden bile bana saldırman mümkün, Sen hala anlamıyorsun çarşı öyle 100 kişilik bir grup değil önce bunu bi anla arkadaş, o kapalıya gelipde kendine çarşının bir parçası olarak gören adamların çoğu kombineli ve Beşiktaş için çabalayan insanlardı sen bu saçma sapan şehir efsanesi olan fikirlerinle o insanların haklarını yiyorsun, Evet demirören iyi bir hamle yaptı kapalıya loca yaptırtmadı ve tribünleri yanına çekti söyle bana o zaman kim bilebilirdi demirörenin kulübü bu hallere getirebileceği?, Sen çarşının demirörene ses çıkartmadığını söylüyor bunun da nedeni olarak bedava bilet diyorsun, Benim ilk yazımı okumadığın belli oluyor burda işte demirören alen abi ve jenerasyonunu tehdit etti, çarşı ses çıkarı demirörene neler yaptı ama sizin gibi adamlar çıkıp dedilerki takıma dönün takıma dönün, çarşı denizli maçında demirörene ses çıkarttığı için dayak yerken biriniz çıkıp destek çıkmadı ve bütün o sizin çarşı diye gördüğünüz cem abiler ayhan abiler tribünü tek tek bıraktı. Sen ve senin gibi zihniyet olanlar varoldukça demirören ve onun gibilere bu kulüp hiçbir hesap soramaz, siz böyle sağda solda konuşup pasif kalırsınız anca tribünü kötüler birşeyler yapmaya çalışan adamları eleştirir ve önlerine set örersiniz ama unutmayın o kapalı için kan akıtıldı canlar verildi. Alen abinle olayına da ayar oldum abinle'yi büyük yazman benim kişiliğime ve görüşlerime saldırıdır resmen evet Alen abim ben o adamla defalarca yüzyüze geliyorum konuşuyorum, senin gibi insaları öyle sağdan soldan duyduklarım ile yargılamıyorum konuştuklarıyla yazdıklarıyla fikirleriyle yargılıyorum.

Not: Senelerdir bedava bilet diye birşey yok, evet bedava girenler var ama en fazla 50 kişi falan onlarda yok yönetimin tanıdığı yok sponsorun bilmem neyi.

• @Soho Ayrıca birşey sorayım sana hani senin o 3-5 çapulcu dediğin grup yeni açığa gittiğinde sen gidip kapalıdan kombine alacakmısın? Bana bunu söyleyin kim kombine alacak ordan daha numaralı satılmıyor, numaralıda bi ton bedavacı kaynıyor. İnsanlarla konuşmadan onların görüşlerini bilmeden iftira atıp karalamayın yeter artık be, bu zihniyet yüzünden tribün bitme noktasına geldi. Kendine Beşiktaşlıyım diyen adam kongre üyesi olur işte o kadar.
  • quote:

quote:

quote:

sende çarşı gibi çıkarcı bir grubu beşiktaş'tan üstün tutmuşsun, neden dersen hemen söyleyeyim;

çarşı maçları stadın en güzel yerden seyreder,bedava bilet sayesinde de en güzel yerde maç izlemelerine rağmen KURUŞ para ödemezler...serdar bilgili stadın en güzel olan kapalıyı parasız maç izleyen bir gruba vermek yerine kapalıyı yıkıp loca yapıp beşiktaş'a gelir getirmeyi hedefledi...

ama sen yorumunda ne yazmışsın;

"demirören iyi bir hamle kapalıyı yıktırmadı."

işte demirören'in ve çarşı'nın ve senin beşiktaşlılık anlayışınız işte bu kadar...kulübe KURUŞ katkı sağlamayıp bedavaya stadın en güzel yerinde maç izleyen bir gurubu ordan çıkartıp orasını beşiktaşa gelir getirmeyi çarşı kabul etmedi..işte sana çarşı'nın beşiktaşlılığına en güzel örnek !!!

devam edelim..

demişsin ki "çarşı nerden bilebilirdi demirören'in böyle olacağını"...

demirören kulübü son sene bu hale sokmadı...çarşı demirören'e 4-5 senedir suskun...bunun sebebi de kuvvetle muhtemel demirören'in çarşı'ya verdiği bedava bilet ve alen ABİNE susması için, beşiktaşı ona buna peşkeş çekerken alen ABİNİN susması için alen ABİNE etiler'de açtığı kebapçı dükkanı olabilir.

ben alen ABİNE katıldığı her programda soruyorum e-mail ile demirören'in sana açtığı etiler'deki kebapçı'yı neyin karşıığı olarak aldın diyroum cevap veremiyor..işte senin alen ABİN böyle birisi..

yd'ye sustuklarından beri çarşı'nın benim katımda gram değeri yoktur, sadece benim değil diğer beşiktaşlılar da artık çarşı'nın nasıl bir çıkarcı grup olduğunun farkında...insan yaşadıkça öğreniyor bunları, beşiktaş'ı şu batık hale sokanları, üç kuruşluk t-shirte muhtaç eden demirören ve onun uşağı çarşı'yı tarih affetmeyecek..

umarım fikret orman çarşı denen grubu stadın en güzel yerinde bedavadan maç izleme devrine son verir gönderir kale arkasına...beşiktaş üç beş grubun oyuncağı olmayacak kadar büyük bir camiadır..herkes YERİNİ ve HADDİNİ bilecek !

Dediklerine aynen katiliyorum bos beles islerle ugrasacaklarina biraz fener taraftarini ornek alsinlar bedavacilar gibi coreklenmisler besiktasin tepesine desibel rekoru kirana kadar takima maddi bakimdan destek rekoru kirsaniz daha iyi olurdu

• "desibel rekoru kirana kadar takima maddi bakimdan destek rekoru kirsaniz daha iyi olurdu" şu lafı söyleyen adam Beşiktaş bölümüne gelip konu açıyor ondan sonra bizde altında birşeyler kanıtlamaya çalışıyoruz ama kime kanıtlayacaksın, Adam gider korsan feda alır, çarşı atkısı alır korsandan, senede 2-3 maça gelmeye tenezzül etmez ama beyefendi sağda solda .ok atmayı iyi bilir beleşçi çapulcu diyerek, Kombine al dersin kongre üyesi ol dersin para yok der ama Beşiktaş hakkında herkesden çok bilir hadi arkadaşım hadi geçin bu işleri elini taşın altına koymayan adam bundan sonra Beşiktaşlıyım diye gezmesin.
  • quote:

@Soho Ayrıca birşey sorayım sana hani senin o 3-5 çapulcu dediğin grup yeni açığa gittiğinde sen gidip kapalıdan kombine alacakmısın? Bana bunu söyleyin kim kombine alacak ordan daha numaralı satılmıyor, numaralıda bi ton bedavacı kaynıyor. İnsanlarla konuşmadan onların görüşlerini bilmeden iftira atıp karalamayın yeter artık be, bu zihniyet yüzünden tribün bitme noktasına geldi. Kendine Beşiktaşlıyım diyen adam kongre üyesi olur işte o kadar.

bırak kardeşim bırak bu işleri..kapalı yıkılsa kim ordan kombine alacakmış mantığa gel...evet ordan kimse kombine almaz o yüzden çarşı orda beleşe stadın en güzel yerinde maç izlemeye devam etsin değil mi..

sana laf anlatmaya çalışıyoruz, boşver sen anlamasan da olur, neyseki senin gibi düşünen fazla adam yok, artık beşiktaşlılar neyi nen olduğunu gördü, beşiktaşı batıran yd uşağı çarşının ne mal olduğu ortaya çıktı..umarım fikret orman çarşı denen grubu kale arkasına atar da görürsün ordan kaç kombine satılıyor.
    ha bu arada ben çarşıya çapulcu demedim, hakaret etsem alen'e soytarı derdim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.