Şimdi Ara

CarrefourSA çikolata 1+1 27 Aralık 2019 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
9
Favori
44.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 tane çikolatayi 28e aldık, egonomi çoh eyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • STND kullanıcısına yanıt
    Carrefour gurmelerde mi bulabildiniz ? Carrefour supermarketlerde yoktu çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuat6678 F kullanıcısına yanıt
    Milkra oreılularda ek zubizu %25 indirimi dahil mi yoksa sadece cilekli olanlar mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destroyer1907 kullanıcısına yanıt
    Milkaların hepsinde

• Saat 10.30 da carrefour mini ye gittim.Raflarda bayağı çikolata vardı.Kasadaki kişi 5+5 alabilirsin dedi en fazla.Kendisi mağaza müdürüymüş.Ben de 3 adet kart ile 30 adet aldım.Kendisi her bir kartı çikolata alımına kapattım dedi kasadan.Yani başka bir carrefour dan bu kartlarla çikolata alamazsın dedi.Zaten almayacaktım daha fazla da.Böyle bir uygulama yapmış olabilirmi yoksa bizimi yedi merak ettim.
  • Milka oreo alamadım. Düşmedi.

• 6 tane milka aldık 16,40 tl tuttu haber veren arkadaşlara teşekkürler
  • Online olarak aldım 250 ye 40 düştüm extra hanım da mağazadan alınca böyle çoğaldı

Tabi hepsini yiyecek değiliz dağıtıcam okulda bebelere
    Yarısıda bize kalır

CarrefourSA çikolata 1+1 27 Aralık 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanTEAC -- 27 Aralık 2019; 21:41:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1964

Saat 10.30 da carrefour mini ye gittim.Raflarda bayağı çikolata vardı.Kasadaki kişi 5+5 alabilirsin dedi en fazla.Kendisi mağaza müdürüymüş.Ben de 3 adet kart ile 30 adet aldım.Kendisi her bir kartı çikolata alımına kapattım dedi kasadan.Yani başka bir carrefour dan bu kartlarla çikolata alamazsın dedi.Zaten almayacaktım daha fazla da.Böyle bir uygulama yapmış olabilirmi yoksa bizimi yedi merak ettim.
    o mağaza müdürü halt etmiş hocam. ben tek seferde 22 milka aldım. müdür kasadaydı sorun çıkarmadan geçirdik. sonra gir çık yaparak diğerlerinden 16 tane daha aldım yine geçirdik sorun etmedi. çantam ağzına kadar doldu daha alamadık yarına da gurme carrefourdan bakacağız artık kalırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quak -- 27 Aralık 2019; 21:49:45 >
  • CarrefourSA çikolata 1+1 27 Aralık 2019

• serkanTEAC S kullanıcısına yanıt
    Narkotik veya kaçakçılık ekipleri yakaladıkları malları böyle dizer ya onu anımsattı foto Kurutmussunuz resmen magazayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 27 Aralık 2019; 22:4:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

Narkotik veya kaçakçılık ekipleri yakaladıkları malları böyle dizer ya onu anımsattı foto Kurutmussunuz resmen magazayi
    Hehe hanım da aynısını dedi walla

• ROONEY324 kullanıcısına yanıt
    Ewet

Onlineda fiyatlar ayni olmasina ramen siparis total tutariniz farkli olmali kontrol edin 250/40 aldim derken cikolatalari pahali almayin

• quote:

Orijinalden alıntı: quak

o mağaza müdürü halt etmiş hocam. ben tek seferde 22 milka aldım. müdür kasadaydı sorun çıkarmadan geçirdik. sonra gir çık yaparak diğerlerinden 16 tane daha aldım yine geçirdik sorun etmedi. çantam ağzına kadar doldu daha alamadık yarına da gurme carrefourdan bakacağız artık kalırsa.

Alıntıları Göster
    Hocam kart olmadan aadece numarayla yararlanabilirniyim ve sınır kaçtane bir karta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ucuza almak isteyip bulamayan kişilerin nasibinden çalıyorsunuz. Bebelere birazını dağıtacakmış!! Aç gözlülüğü bebelere bağlamak, rezidansları rantı camiye bağlamak kadar masum olsa gerek...
  • fuat6678 F kullanıcısına yanıt
    nasıl yani?

• Kasada en ucuzlarinimi dusuyor yoksa her cikolataya yuzde 50 mi.. cunku online markette en ucuzlarini dusuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1964

Saat 10.30 da carrefour mini ye gittim.Raflarda bayağı çikolata vardı.Kasadaki kişi 5+5 alabilirsin dedi en fazla.Kendisi mağaza müdürüymüş.Ben de 3 adet kart ile 30 adet aldım.Kendisi her bir kartı çikolata alımına kapattım dedi kasadan.Yani başka bir carrefour dan bu kartlarla çikolata alamazsın dedi.Zaten almayacaktım daha fazla da.Böyle bir uygulama yapmış olabilirmi yoksa bizimi yedi merak ettim.
    Aynısını ben de yaşadım. 6+6 toplam 12 taneden fazla vermiyorlar. Aynı kartla bir daha alamazsın dediler. Çok kızdım bağırdım çağırdım ama nafile şikayet edebilirsiniz dediler.

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    hepsi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.