Şimdi Ara

CarrefourSA çikolata 1+1 27 Aralık 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
9
Favori
44.116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar CarrefourSA Çikolata 1+1 haftaya başlıyor. Kaynak: Bulunduğum bölgedeki mağaza müdürü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam size karsi degilim bazi soylemleriniz dogru da olsa yazdiklariniz etik degil orada 1 market varsa alan adamin sucu ne siz evimden internetten alayim derken adam kalkmis gitmis parasini vermis almis erken kalkan yol alir.ayrica aldiktan sonra yapacaklari alan adami baglar satar bagislar hediye eder saklar paylasir cope atar vs vs alan adam kimin hakkina nasil girmis anlam veremedim kimse kimsenin avukati degil ama konuyi baska bir boyuta tasimissiniz bence uzatmakta yersiz alan almis olay bitmis...vesselam.saygilar
    @abrooke139, dokunacak birşey yok hocam. sıcak fırstlarda açılan bir konu başlığına yazdığınız nasipli saçma mesajınız için birisinin size ağzınızın payını vermesi gerekiyordu. benimde zamanım vardı yazdım gerekenleri.

zihniyette bir sıkıntı var hocam işte. mesela yurtdışı amazonlarda çok güzel indirimler oluyor ama trye yollamıyorlar. ya da sizin daha anlayacanız şekilde; getir, istegelsin, bisu gibi sadece birkaç büyük şehire özel olan indirimlerden yararlanamıyorum ben de. ama bizim burda bu mağzalar ve indirimler yok... durun kimse almasın... benim hakkımı yiyorlar nasibimi alamadım... falan triplerine girmiyorum. yani sivas da carrefour yoksa bu indirimden yararlanamıyor oluşunuzu burdaki arkadaşlara bağlamayın

abrooke139 @ 28 Aralık 2019 20:10:48

Arkadaşın avukatlığını mı yapıyorsun. Veya sözlerim çok mu dokundu anlamadım. Bizim sivasta carrefour yok. İnternette de aradığım birkaç çeşit kalmamış. Ne yani senden önce markete giren birisi almak istediklerinin hepsini alıp çıksa ve marketin de orada tek şubesi varsa, aynı psikolojide davranacak mısın?!
  • detay nedir? 1 ciko alana 1 ciko bedava mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İthaller de olursa iyi olur ama sanmıyorum...
  • Bu çikolata lar kilo yapar mı

• göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Soru biraz eksik kalmış olsa da kakao meyvesi yağlı olduğu için kalorisi yüksektir ve günlük kalori ihtiyacınızı hemen doldurur, fazla yerseniz tabi ki yağ olarak depolanacak ve kiloya dönüşecektir vücudunuzda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkorn

Soru biraz eksik kalmış olsa da kakao meyvesi yağlı olduğu için kalorisi yüksektir ve günlük kalori ihtiyacınızı hemen doldurur, fazla yerseniz tabi ki yağ olarak depolanacak ve kiloya dönüşecektir vücudunuzda.
    Teaekkurler bilgi için hocam

• göktuğbey kullanıcısına yanıt
    tatlı kilo yapmaz hocam... şurdan biliyorum

askerde elazığlı biri diyete karar vermişti. öğlen yemekhaneye gittik, yemeğini başkalarına verip herkesin tatlısını almış, önünde 4 tane kadayıf var. "ya sen diyette değil misin" deyince. tatlı kilo yapmaz ki demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 19 Aralık 2019; 19:6:41 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu bekliyorum artik her sene. Dogru bilgi olursa sevinirim, Godiva'da da gecerli olursa birkac kat fazla sevinirim.

• Tablet tipi olan yerli ithal hepsinde geçerli oluyor. Her yil böyle. Geçen yıl Ülker dahil değildi sanirim. Bazen istisnalar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

tatlı kilo yapmaz hocam... şurdan biliyorum

askerde elazığlı biri diyete karar vermişti. öğlen yemekhaneye gittik, yemeğini başkalarına verip herkesin tatlısını almış, önünde 4 tane kadayıf var. "ya sen diyette değil misin" deyince. tatlı kilo yapmaz ki demişti.
    Şundan sonra duyduğum en mantıklı laf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 20 Aralık 2019; 2:0:19 >
  • Zaman yaklaşıyor. Hazır mısınız gençler?

• Bu çikolata ve gofretler sanki önceden daha ağırdı gramaj olarak

• f/p ürünleri aranıyor
  • inşallah fiyat arttırmazlar
  • Fiyatlar ne durumda arkadaşlar?

• Yanı cumartesi başlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lordofrock84

Yanı cumartesi başlar mı?
    27 si bugün
  • Sabah alışverişi.
    Godiva
    Nestle
    Ülker
    Eti
    Torku
    Milka
    Geçiyor
    Ekstra olarak

Lindtlerde de geçiyor . Lindt de aynı fiyatlı ama farklı iki çikolata aldım. Birini bedava verdi. Yani aynı fiyatlı aynı markalı farklı üründe de geçti
    Ayrıca milkalarda ekstra yüzde yirmibeş daha ZUBİZU indirimi yaptı. Nasıl oldu bilmiyorum

167 TL lik çikolataya 80 TL verdim ( milkalardaki ekstra yüzde yirmibeş indirim nedeniyle yüzde elliden fazla oldu indirim)

• Zubizu indirimi aşağıda. Milka ve oreoda ekstra yüzde yirmibeş indirim sağlıyor. Ama oreolarda 1artı 1 yoktur sanırım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.