Şimdi Ara

CarrefourSa Büyüüüük Alışveriş İkramiyesi =>kampanya sorunları paylaşma konusu oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
59
Favori
60.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • puan kazanımlarıwww.carrefour.com.tr den yapılan alışverişlerde de geçerli midir? illaki fiziki mağaza şartı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Visa diye bir ibare bulamadim ben
    visa logolu kartla yapılan 150 tl üzeri alışverişlerde ilave 25 tl carrefoursa puanı var. kampanya şartlarını okuyunuz
  • Bu zubizu da ki 400 e 20 bunun üzerine ekleniyo mu beyler? Yani 450 alışverişe 150 carrefoursa puan 50 chippara ve 20 tl den zubizu dan gelecek toplamda 450 ye 220 oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

Bankamatik kartı gereçi mi VISA kartta ?
    Bunun cevabını bilen var mı ? en para yada ing banka kartı visa olur mu ?
  • Bunlarda hediyem kart gibi bi kart var mı yükleme yapsak da ordan kullansak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Bunlarda hediyem kart gibi bi kart var mı yükleme yapsak da ordan kullansak
    hediyem karta yükleme yaparken Carrefoursa kartı kullandırmıyor yani puan kazanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

hediyem karta yükleme yaparken Carrefoursa kartı kullandırmıyor yani puan kazanamazsınız.

Alıntıları Göster
    Aydın'da ki markete 3-5 ay önce hediye Kart gibi bı uygulamaları olup olmadığını sormuştum. Uzaydan bir cümle kurmusum gibi yüzüme bakıp öyle bir şey yok demişlerdi. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda var dedi. Uğraştım biraz hiçbir sonuç alamadım. Lanet olsun diyip çıkmıştım marketten. Hala da emin değilim hediye Kart var mı yok mu nedir.

Gerçekten çok salakça yönetilen acemi bı market. Bim bin kat daha profesyonel bunlardan.

Oranı çok güzel kampanya ama buradaki salaklarla ugrasamayacagim. Hem evime uzak, hem küçük bı market. Sok market gibi alacak bişey bulamıyorsun.

Ben oyundan çıkıyorum, hayalim girsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Aydın'da ki markete 3-5 ay önce hediye Kart gibi bı uygulamaları olup olmadığını sormuştum. Uzaydan bir cümle kurmusum gibi yüzüme bakıp öyle bir şey yok demişlerdi. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda var dedi. Uğraştım biraz hiçbir sonuç alamadım. Lanet olsun diyip çıkmıştım marketten. Hala da emin değilim hediye Kart var mı yok mu nedir.

Gerçekten çok salakça yönetilen acemi bı market. Bim bin kat daha profesyonel bunlardan.

Oranı çok güzel kampanya ama buradaki salaklarla ugrasamayacagim. Hem evime uzak, hem küçük bı market. Sok market gibi alacak bişey bulamıyorsun.

Ben oyundan çıkıyorum, hayalim girsin...

Alıntıları Göster
    Var hocam çok kullandık. Sadece axess kampanyasında ise yarıyor.

• takip
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    axessin sayfasında yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zlozz

Var hocam çok kullandık. Sadece axess kampanyasında ise yarıyor.

Alıntıları Göster
    Hediyem kart migros taki gibi mi, yani bir kart veriliyor ve içine istediğimiz meblağ doldurabiliyoe muyuz, yoksa 50 100 150 TL gibi kartlar var onları mı satıyorlar

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Migrostaki gibi istediğin tutarda yükleme yok.50-100 lük olarak satılıyor.6 ay da süresi var

• Kampanya internet sitesinde görülmüyor. Belli bir bolgeye mi özel acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

axessin sayfasında yazmıyor
    ben axess kampanyasından bahsetmiyorum, visaya extra 25 tl puan carrefoursa kampanyasının şartlarında var. axess kartı visa değilse alışveriş başı 25 tl carrefoursa puanı gelmez, şartlar çok net
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Visa kredi kartı diyorsunuz da şartlarda visa kart diyor yani bankamatik kartı visa olursa olmuyor mu çok kişi sordu bu soruyu ama hiç cevap verilmemiş?

• quote:

Orijinalden alıntı: erryan45

Visa kredi kartı diyorsunuz da şartlarda visa kart diyor yani bankamatik kartı visa olursa olmuyor mu çok kişi sordu bu soruyu ama hiç cevap verilmemiş?
    Visa banka kartı olur, Visa kartlara diyor, Kredi kartı diye yazmadım, yazdıysam düzelteyim.
  • Müşteri hizmetlerinden visa kart talep etsek göndermez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

ben axess kampanyasından bahsetmiyorum, visaya extra 25 tl puan carrefoursa kampanyasının şartlarında var. axess kartı visa değilse alışveriş başı 25 tl carrefoursa puanı gelmez, şartlar çok net

Hocam, yanlış yazmışsınız.
    Carrefour puanların axess ile ilgisi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.