Şimdi Ara

Carrefoursa 20 tl world puan kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22agustos-16 eylul tarihleri arasinda 200 tl ve uzeri tek cekim alisverise 20 tl wp hediye..katilim icin msj atmak gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solidsnake86 -- 22 Ağustos 2013; 18:44:47 >

• İlginc. Carrefour akbanka mesaj mi vermek istiyor nedir
  • Bugun bizzat kendim alisveris yaptim..2 tane 100 tl lik hediye karti aldim..normalde kartlari ayri ayri yukleyip ayri ayri postan cekiyorlar..biraz ricayla 2 sinide tek seferde gecirmelerini sagladim..:))kartlarin icindeki parayi 6 ay icinde kullanmaniz lazim ve ne zaman ne kadar isterseniz harcayabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake86

Bugun bizzat kendim alisveris yaptim..2 tane 100 tl lik hediye karti aldim..normalde kartlari ayri ayri yukleyip ayri ayri postan cekiyorlar..biraz ricayla 2 sinide tek seferde gecirmelerini sagladim..:))kartlarin icindeki parayi 6 ay icinde kullanmaniz lazim ve ne zaman ne kadar isterseniz harcayabiliyorsunuz

Tek seferde değil, toplamda 200 tl olması gerekiyor. Yani ayrı ayrı çekilseydi de olurdu.
  • Kampanyada world e ozel toplam 200 tl ve uzeri tek cekim alisveriste diye yaziyor..riske atmamak adina boyle yapmak daha mantikli sanki:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake86

Kampanyada world e ozel toplam 200 tl ve uzeri tek cekim alisveriste diye yaziyor..riske atmamak adina boyle yapmak daha mantikli sanki:))
    Kampanya süresince toplam 200 tl olması yeterli. Tabi hepsi tek çekim olmalı. :)
  • solidsnake86 S kullanıcısına yanıt
    Buradaki tek çekim'in anlamı "taksitle değil". Peşin alışverişler dahil oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abi

Buradaki tek çekim'in anlamı "taksitle değil". Peşin alışverişler dahil oluyor.
    İyiymiş buna katılalım
  • Online alisveris dahilmidir? Burda carrefur kapandi is yapmio die :))
  • Resmi bilgi var miacaba
  • Carrefoursa yazıp son altı haneyi 3160 a gönderiyouz
  • vakifworld ile hangi hatta msj atiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

vakifworld ile hangi hatta msj atiyoruz?
    Kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a gönderilmesi gerekmektedir.
    Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.
  • ben de katildim kampanyaya bilgi verenlere tesekkurler
    worldun turuncu banka kartiyla katildim onda bile worldpuan birikiyor helal valla su ana kadar 7 lira birikti harcadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

ben de katildim kampanyaya bilgi verenlere tesekkurler
    worldun turuncu banka kartiyla katildim onda bile worldpuan birikiyor helal valla su ana kadar 7 lira birikti harcadim
    turuncu kart play sanırım tanıdıkça seveceksiniz:) carefourun 4alışverişe 1 alışveriş bedava olsa daha ii olurdu gibime geliyor yani 4x100 e 100 veriyorr
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizard0

turuncu kart play sanırım tanıdıkça seveceksiniz:) carefourun 4alışverişe 1 alışveriş bedava olsa daha ii olurdu gibime geliyor yani 4x100 e 100 veriyorr

Alıntıları Göster
    mevcutta buna benzer bir kampanya var geçen sene yapılan burdaki yorumlar bu seneki kampanya için de geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsaka

mevcutta buna benzer bir kampanya var geçen sene yapılan burdaki yorumlar bu seneki kampanya için de geçerli mi?

Mevcut kampanyanın forumda konusu var mı?Tek sefer de mi 200 tl harcama yapmalıyız yoksa ayrı ayrı 200'e tamamlasak oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

quote:

Orijinalden alıntı: samsaka

Mevcut kampanyanın forumda konusu var mı?Tek sefer de mi 200 tl harcama yapmalıyız yoksa ayrı ayrı 200'e tamamlasak oluyor mu?

Alıntıları Göster
    vakıfta puanı yüklenen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soykannnn

vakıfta puanı yüklenen var mı ?

2013 puanları yüklenmemiş henuz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.