Şimdi Ara

Carrefoursa 16-24.09.2017 traş bıçağı ve traş bakım ürünleri % 40 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.carrefoursa.com/tr/tiras-urunleri/c/1736

Ben dün Gilette mach3 turbo 4 lü aldım 3 tane tanesi 14,34 tl den. Açtığımda oynar başlıkta esneklik olayı kalitesiz, takılıp kalıyor diye iade edeceğim. Eski jiletim mach3 oynar başlığı güzelce esniyor. Bu sebeple traş olmayı bile denemedim. Çünkü yıllar önce seyyar satıcıdan aldığım sahte sensitive ile traş hiç iyi sonuçlar vermemişti. Carrefour gibi bir firma sahte ürün satmaz diye düşünüyorum, o zaman geriye kalan seçenek Gilette Mach3 turbolarda kaliteyi düşürdü sanırım. Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi merak ediyorum.

Ayrıca şunlarda da indirim var

https://www.carrefoursa.com/tr/search/?text=30131293+30131292

https://www.carrefoursa.com/tr/search/?text=30010905+30063283

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenolog -- 19 Eylül 2017; 17:10:25 >

• mach 3 turbo 8 li için gittim marketteki fiyat 35 liraydı fakat sitede 28,50 gözüküyor. kasadaki görevliye sordum bilmiyorum neden böyle çıkıyor dedi.
  • Türkiye'de cok fazla sahtesi var. Bi de Amazon usa, Almanya sitelerinde herşey bizden daha ucuzken; mach3 ler cok daha pahalı. Karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Sahte degil de 5. sinif urun.

Carrefour sahte satamaz zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün 8li fusion proglide 53 tl'den aldım ariel 12li jel deterjan kapsül hediye ettiler 50tl'yi gectigim için.Bu sabah 1 tane daha alayım dedim bitmiş indirim.
  • Permatik yarım jilet var bir jilet 3traş çıkarıyor ve tanesi 11.7 kuruşa geliyor.sinek kaydı traş olmuş olursunuz.

• Hadi jiletlere sahte değil pahali dedik. Ee jeller niye pahali madem? Ucuz falan degil. Ozdilekte 300luk arko bazen 5e bile dusuyor. Hepsiburadada ise ne zamandir daha ucuza satiliyor. Karfur ayda yilda bir ise yarar indirim yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Hadi jiletlere sahte değil pahali dedik. Ee jeller niye pahali madem? Ucuz falan degil. Ozdilekte 300luk arko bazen 5e bile dusuyor. Hepsiburadada ise ne zamandir daha ucuza satiliyor. Karfur ayda yilda bir ise yarar indirim yapıyor

2 ayda 1 indirim yapıyor.geçen sefer gilette traş köpüklerini 3 liradan almıştım.tüm ürünlerde baya ucuzluk vardı.

• Jel ve kopuk yerine sabun veya krem tavsiye ederim. Firca ile kullanildiginda tekrar o zimpirtilara donulmeyeceginden eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Jel ve kopuk yerine sabun veya krem tavsiye ederim. Firca ile kullanildiginda tekrar o zimpirtilara donulmeyeceginden eminim

traş kremi arko felan bikaç marka denedim hoşuma gitmedi.gilette marka köpükler güzel.300 ml lik alıyorum bayaada uzun zaman gidiyor.

• Koca başkentte batıkentte ki dev mağazayı kapatmış adamlar, ulusu da kapamış carrefour.. migros ise heryeri ele geçiriyor..

• AC@DC kullanıcısına yanıt
    nası tıraş olacaz onunla,berber yaparken bile arada kanatıyor, baya usta olmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerdust50

nası tıraş olacaz onunla,berber yaparken bile arada kanatıyor, baya usta olmak lazım

Wilkinson klasik makine alacaksınız yarım jileti tutabiliyor.usturada kullanmayın.

• Mach 3 turbo dörtlü paket 24₺ görünüyor. Kampanya bitti mi acaba?

• migros ta kasiyer le güvenlik görevlisi konuşurken duydum , 3 Ekim de migroslar da aynı kampanyayı yapacak .
  • sunshines35 kullanıcısına yanıt
    Duymana gerek yok migroskopta yazıyor.
  • Mach 3 turbo 4 lüsünü 14,34 den aldım 3 kutu ama iade ettim. Bakalım Migrostan alacağım ve eğer orasıda öyle çıkarsa başka traş bıçaklarına geçeceğim. Ben mach 3 leri oynar başlığı yüzünden alıyorum kat kat fazla para vererek. Eğer böyle takılma vs yaşarsam gözümden öyle bir düşer ki minareden düşmüşten beter olur benim için gilette firması
  • En güzeli eski tip jiletli makinalar+güzel bir fırça+güzel bir sabun ve bol sıcak su... is hayatında her gün tras olmak durumunda kaldığım dönemde huzuru bunlarda bulmuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

quote:

Wilkinson klasik makine alacaksınız yarım jileti tutabiliyor.usturada kullanmayın.

Nerede satılıyor ben bulamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bedrican

quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

quote:

Nerede satılıyor ben bulamadım?

Metro ve watsonda var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.