Şimdi Ara

Carraro Kullananlar Kulübü ( Üye Olmak İçin PM Atınız ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
16
Favori
23.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul - Anadolu

Orman, köy gibi şehrin karmaşasından uzak sakin ve doğal ortamları gezmek isterim.
  • orta okuldan beri sürmüyorum 25 sene filan oldu şehir içi spor amaçlı kullanıcam sportive 124 yeni seri 2.el 550 tl ye aldım henüz gelmedi ama sokağa 2,3 kere çıkmış sırf siyah beyaz ve şeklinide beğendiğim için aldım inş iyi bişey yapmışımdır anlıyan varsa ferahlatıcı bişeyler söyleyebilir bana
  • Carraro 225 Çorum Merkez. 2 yıldır üstündeyim. Sıkıntı yok😁😁😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carraro Sportive 225 İstanbul Avrupa
  • Carraro Big 729 Manisa
  • Sportive 321

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bisikletimi satıyorum. İstanbuldayım. 2016 model Carraro 230 sahibiyim 1 sene oldu alalı. S beden. Taptaze duruyor, neredeyse çizik yok. İstediğiniz ustaya inceletebilirsiniz. Tam bisiklet sürme mevsimi bir kaç ay önce ön çapraz bağlarımı koparttığım için bisiklet sürmek artık benim için zor bir seçenek. Bu yüzden satıyorum 230'umu.

Bisiklet çantası zil, arka far, zincir yağlama aparatı gibi aksesuarları var. Abus marka bisiklet zincirini de veriyorum yanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 16 Ekim 2017; 13:43:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun, ameliyatla ve güzel bir bakımla bacağınız tekrar eskisinden iyi olur, kendinize yaşınız kaç olursa olsun bu şekilde eziyet etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu güncel

• Arkadaşlar bende aranıza katılmak üzereyim :)

1200/1300TL seviyesinde bir bisiklet bakıyorum yollar bozuk dağ bayıra çıkabilirim bazen ana yollarda da kullanabileceğim ne tür bir bisiklet tavsiye edersiniz? Şuan çift süspansiyonlu bisiklet kullanıyorum (Umit Navigator) bunu ihtiyacı olan bir yakınıma hediye edeceğim.
  • Ümit navigatordan kurtulacaginiz iyi olmuş, 26 jant tek suspansiyonlu carraro dağ bisikletlerini tavsiye ederim

Asfalttan hiç inmem derseniz mutlaka suspansiyonsuz alin

• hocam Bilecik'te yaşıyorum dağ bayır heryer :) bu nednele ön maşa kitlenir bir bisiklet düşünüyorum 1200/1300 seviyesinde bir model tavsiyeniz varsa sevinirim.
  • Benim dalim yol bisikletleri suspansiyonsuzlar olduğu için dağ hakkında pek bilgim yok hocam yol düşünürseniz sportive 327 şiddetle tavsiye ederim ben aynı tip küçük kadro olan 121 modelini kullanıyorum boyum 1.76 olduğu için m kadro 26" tercih ettim

• Merhabalar konuyu hortlatacagim hala cevap veren olacak mı bilemiyorum ama :)

Salcano bir dağ bisikleti kullanıyorum Ancak arkadaşımın Carraro marka bisikletin deneyince nasıl bir eziyet çektiğimi farkettim: Genellikle yollarda sürdüğüm için dağ bisikleti tercihi yanlış muhtemelen Sizden ricam bana tavsiyede bulunmaniz boyum 1 79 kilo 80

Simdiden tesekkurler

• memomur M kullanıcısına yanıt

Hocam, genellikle sehirde kullanacaksaniz, dropbar ve amaortisorlu dagdan yumusak gecis ama daha akici olsun derseniz ki mtb gibi olmasada nispeten bozuk yollarda da kullanabileceginiz bir sehir hibrit onerebilirim. (Carraro sportive 225 / 227 gibi)

Biraz daha yol disiplinine kayayim ama araziden de kopmayayim derseniz gravel serileri ni inceleyebilirsiniz (carraro g0 / g02 gibi)

Tamamen sehir odakli fitness tarzi (duz masali) carraro sportive 327/328 de olabilir

• Byone kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim 🙏

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sportive 328 kullanan arkadaşlar var mı acaba? Varsa memnun musunuz?

• carraro sportive 220 sipariş verdim.

en son 10 yaşımdayken bisikletim olmuştu. şimdi yaş 30 :)

• bcan402 kullanıcısına yanıt

Çok doğru bir karar verdiniz bende ayni duygularla yaklaşık 4 ay önce tekrar başladım uzun bir aradan sonra ve çok iyi geldi 🙂👍🏼

• blnmynx B kullanıcısına yanıt

Genelde kullananlar memnun hocam, yaşadığınız yer yokuşluysa butceniz de uygunsa 330 modeline de bakabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.