Şimdi Ara

carisma 1.8 gdi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
81.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok aradım da hiç bir yerde bulamadım arka kampanası sadece servis te var bir de hurdacılar bakayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla kardeş sağolasın galiba buldum bir tane

• Iyi kardeşim bulduğuna sevindim gözün aydın :)

• Arkadaşlar, 1999 model 1.8 GDİ CARİSMA aldım. Aldığım sahibinde bir adet fazladan triger seti de vardı, onu da bana verdi. Elimde fazladan sıfır triger seti var. İsteyen arkadaşlara İzmir'de elden uygun fiyata verebilirim.
  • Haci ne kadar fiyat biçiyorsun ben talibim ??

• Dostum, İstanbul'da çalışıyorum, araç İzmir'de. İzmir'e gidince bakayım markasına ve fiyatına. Piyasasına uygun bir fiyatla veririm
  • 05448903815 bu numaradan bana ulaşırsın olur mı

• by.spirit B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum.
  • Evet aracın en sonu da arka kampanalarını buldum etkilerini de tornalattım fren mesafesi biraz uzadı ama frenciye gidip baktıracam elimde de şimdi iki adet fazladan kampana oldu

• Sorunu çözdüğüne sevindim kardeşim gözün aydın :)

• meraba iyi forumlar herkese , elimde 98 model 1.8 GDI comfort var 360 binde araç orjinal çürük çarık yok 4 lastik yeni ilgilenen olursa mesaj atsın etiketlesin beni
  • Bu konuyu hortlatirsak iyi olur cünkü 1.8 gdi otomatik vites carismaya vuruldum..
  • Ben de ! Arastirma asamasindayim, izmirde gdi dan anlayan usta var midir? Hakanli oto varmis kapanmis.

• Mutlu otoya gidebilirsiniz.

otomatik tork konvertörlü olduğu için uzun ömürlü ama performanssız olur. manuel daha iyi.
  • Arkadaşlar merhaba. 2000 model 190.000 km.de 1.8 gdi otomatik vites Carisma almayı düşünüyorum. Ancak kafam çok karışık al ya da alma diyenlerin sayısı eşit. Otomatik vites istiyorum açıkçası fakat kronik bir problemi var mıdır ya da bir sakıncası olur mu? Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Temiz kullanılmışsa otomatik tavsiyemdir.7 yıldır kullanıyorum taş gibi maşallah.Şanzıman getrag üretimi olup kolay kolay bozulmaz.Piyasa endişen yoksa ve araba temiz ise araba kullanmaktan zevk almak istiyorsan hiç düşünme.1.8 gdi iyi motor ancak lpg takilmamasindan kaynaklı satışı çok ağırdır.1.6 otomatik daha cok tavsiyemdir.7 yil önce 11.500tl ye aldığım 1.6 glx otomatik aracımı bugün para hesabı yapmadan bütün aile çok rahat bir sekilde kullanıyoruz.Arabamızı cok seviyoruz.Aileden biri gibi.7 yıl boyunca rutin bakım dışında sanayi yüzü görmedi.Ben toplamda 13 yıl,130.000 km carisma kullanmış bir öğretmen olarak 1.6 otomatik carismayı temiz olması koşuluyla gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

• Çok teşekkür ederim hocam.

• sahin5044 S kullanıcısına yanıt
    çok iyi
  • _opeth kullanıcısına yanıt

hort olacak ama asıl performanslı olanlar otomatikler vites aralığı uzun özellikle 1.8 lerin tabi ki performansta manueller daha iyi ama carismalar da dişliler uzun . 2. viteste manuel gider 120 otomatik gider 140 gibi.

• Bakımlı ise ve 2000 in yarısı eski yarısı yeni , yeni ise daha kaliteli eski kasaya göre kolay bozulmaz bozulsa da yapılabiletesi olan parçalar , iş ki büyükşehir de olun.

Büyükşehir de 1.8 küçük şehirler de 1.6 tavsiyemdir.

1.9 renault traffic motoru.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.