Şimdi Ara

CARBON CLEAR NEDİR?.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu carbon clear nedir bileniniz veya uygulatanız varmı?sadece motoru temizlediğini biliyorum birde uygulamadan sonra yeniden rölanti ayarı yapılması gerektiğini çünkü rölanti çok yükseliyomuş. onun dışında eksisi artısı maliyeti netür araba yada motora uygulanır dikkat edilmesi gerekeni varmıdır ? yapılması şartmıdır yada hiç gerğide yok ! diyebilirmiyiz ? varmı konuyla alakalı bilen gören duyan . sağlıcakla

• karbüratörlü araçlarda yakıt yanması ile odacıklarda oluşan kurumu temizlemeye ve kullanılan yakıttan optimum faydalanmanın amaçlandığı bir uygulama. Enjeskiyonlu araçlar da enjektör temizleme likiti olarak uygulananları var. Uygulama sonrası, tatbik edilen "carbon clear" kimyasalanın atılması esnasında koyu kesif bir egzost dumanı ile karşılaşman oldukça doğal. 1-2 depo kullanımda sarfiyat %10-15 artıyor, ama sonrasında performans ve az sarfiyat elde ediyorsun. Denedim, olumlu sonuç aldım, tavsiye ederim. (max 25 YTL, üzerini verme). Bildiklerim ve tecrübem bu kadar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.