Şimdi Ara

Capcom, Sırada Hangi Resident Evil Remake Sürümünü istediğinizi Soruyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Resident Evil, Street Fighter ve daha fazlasıyla bilinen Capcom, yeni bir anket yayınladı. Bu ankette oyunculara bir sonraki Resident Evil remake sürümünün hangisi olacağı soruluyor. Ankette yer alan sorulara cevap vererek siz de hangi oyunun yeniden yapım sürümünü istediğiniz belirtebilir ve anketi tamamlayabilirsiniz. Bu anketle beraber ekip geri bildirimleri topluyor ve bu sonuca göre hareket etmesi tahmin ediliyor.

Ankette birçok değerlendirme konusu yer alıyor

Daha çok oyunculara Resident Evil'in çeşitli sosyal medya kanallarını ve bu kanallarla ne kadar etkileşim kurduğunuzu soran ankette bir sonraki remake sürümünün hangisi olması gerektiğini de seçebiliyorsunuz. Hangi remake sürümünü istediğiniz kısmı anketin sonunda karşımıza geliyor ve buraya dilediğiniz gibi yorumlama yapabiliyorsunuz.

Son birkaç yılda Capcom, Resident Evil 2 , 3 ve 4'ün yeniden yapım sürümlerini karşımıza çıkardı ve bu sürümlerin tamamı eleştirmenler ve hayranlar tarafından sıcak karşılandı. Doğru şekilde yapılan remake sürümlerin oyuncular tarafından ilgi görmesiyle beraber Capcom, yeni remake'leri bizlere sunmaya niyetli gibi görünüyor.

- Ankete ulaşmak için  

Daha çok oyunculara Resident Evil'in çeşitli sosyal medya kanallarını ve bu kanallarla ne kadar etkileşim kurduğunuzu soran ankette bir sonraki remake sürümünün hangisi olması gerektiğini de seçebiliyorsunuz. Hangi remake sürümünü istediğiniz kısmı anketin sonunda karşımıza geliyor ve buraya dilediğiniz gibi yorumlama yapabiliyorsunuz.

Son birkaç yılda Capcom, Resident Evil 2 , 3 ve 4'ün yeniden yapım sürümlerini karşımıza çıkardı ve bu sürümlerin tamamı eleştirmenler ve hayranlar tarafından sıcak karşılandı. Doğru şekilde yapılan remake sürümlerin oyuncular tarafından ilgi görmesiyle beraber Capcom, yeni remake'leri bizlere sunmaya niyetli gibi görünüyor.

- Ankete ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

• Sıradaki remake Resident Evil Code Veronica sonrasında Resident Evil Outbreak Remake
    diye olmalı bence çünkü 5 ile 6 PS3 döneminde bayağı günümüze çıktı. Artık bu işin suyunu çıkarmaya başladılar

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • code veronica veya ilk oyunun tps lisi
  • Oyum Code Veronica'ya

• Code Veronica tabii ki. Ben Code Veronika'ya garanti gözüyle bakıyorum. İlk gelecek oyun bu olacak.

• Code Veronika derim

• Dino Crisis 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamecube çıkan resident evil elbette, serinin en iyisi
  • Veronica.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • village’ın devamını yaparlar sonra da 5 remake. Öyle devam eder. 6 falanda yeniden yapılmalı, madem bir yola girdiler tamamen yenilemeliler bütün oyunları

• bence resident evil 5 yapmalılar ama şöyle yapmalılar en ilk duyurulduğundaki fikirler ile yapmalılar sıcakta uzun süre kalırsak kötü olur tarzı fikirleri vardı ve daha gergindi o
  • Ben Code Veronica dedim

• resident evil zero. benimkisi kuru bir umut. bir tek ben resident evil zero yu seviyorum galiba.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.