Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
27
Favori
63.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu resimleri bastiktan sonra samsung A8 ceple resmini cekip siteye atabildim baska turlu sitede sorun var galiba laptopla tabletle atamadim

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Göründüğü kadarıyla baskı kalitesi iyi gözüküyor.
    Hocam özel bi ayar yapmak gerekiyor mu yoksa direk mi alıyorsunuz bide kağıtların uzun kısmını mi koyuyorsunuz yatay olarak

• Hep dikey koyuyorum kağıtları yazdırmadan önce kağıt ayarını 15x10 yapıyorum kağıt türünü
    Epson premium glory yapıp basıyorum siyah beyaz sa tek renk diyorum renkliyse renkli diyip
    Basıyorum resimleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler hocam bende cescesor dan kağıt aldım ayni gün kargo demişler ama pazar verdiğim siparişin kargo no nunu hala yollamadılar onlar gelsin bende deniycem

• Cescasorden bende 12 paket inci kağıt almıştım geçen hafta rovi mat resim kağıdı
    Çok güzel çıkıyor resim baskıları harika heled çektiğim makine dahada iyi olunca
    Mükemmel resimler alıyorum büyük bir keyif valla fotoyla uğraşmak

• Renkli ve performansı iyi olan yazıcı önerisi var mıdır ? lazer yada multiject
  • musamusamusa1 kullanıcısına yanıt
    Valla arkadaşım ben mürekkep tanklı epson l386 kullanıyorum 45 gündür çok memnunum

hocam resim basarken sizdede tık tık tık diye ses geliyormu sanki kafa biyere vuruyormuş gibi bu dediğim ses o yazma hırt hırt sesi harici
  • Evet geliyor birde kağıdı alırken çok sert ve gürültülü alıyor ben canonda o sesi hiç duymamıştım
    Yalnız yazarken ses canandan daha az hp den de az ben her iki yazıcıyıda kullandım

Sendede epson L386 mı vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Evet geliyor birde kağıdı alırken çok sert ve gürültülü alıyor ben canonda o sesi hiç duymamıştım
    Yalnız yazarken ses canandan daha az hp den de az ben her iki yazıcıyıda kullandım

Sendede epson L386 mı vardı

L365 var hocam bendede 386 yla herşeyi ayni zaten sadece yeni seri olarak geldi 386 evet normal basimda sessiz ama fotoğrafta resmen sağa sola vuruyor resim kalitesiNi maksimum dpi yapıyorum baya güzel çok net fotolar basıyor tek sıkıntısı sanki biraz kızartıyor resimleri

• Aynen L365 in L386 yla herşeyi aynı
    Kızartma derken kırmızıyı fazlamı kaçırıyor demek istedin acep
    Yoksa ben yanlışmı anladım bence yüksek DPI yapma ben normal
    Basım yapıyorum belki ondandır

• epson 425W yazıcı var evimde. arada bir fotokopi falan alıyorum, tarayıcı olarak kullanıyorum. Daha önce bir kere orjinal siyah kartuş almıştım. bugün fotokopi çekecektim kırmızı kartuş bitmiş. değiştirin diye uyarı veriyor. Kırmızı ile işim yok sadece siyah olarak kullanamaz mıyız? Yazıcı cevap vermiyor. Kartuş resetleme ile ilgili şeyler gördüm, cımbızla yyaptım ama olmadı. Var mı tavsiyesi olan?
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum siyahda kullansan kartuşlar tam olmadan yazmıyor
    Kartuşların tam olması gerekli

hocam mesela insanların yüzleri güneşli fotolarda biraz kırmızı tonlar fazla gibi geldi bana . hocam normal dediğiniz standart galiba resimler kötü olmaz mı öyle ki yüksek veya maksimum dpi da alıyorum ama normal ide bi deniyeyim
  • Sen normali bi dene resim kağıtların iyiyse süper çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: enorton

epson 425W yazıcı var evimde. arada bir fotokopi falan alıyorum, tarayıcı olarak kullanıyorum. Daha önce bir kere orjinal siyah kartuş almıştım. bugün fotokopi çekecektim kırmızı kartuş bitmiş. değiştirin diye uyarı veriyor. Kırmızı ile işim yok sadece siyah olarak kullanamaz mıyız? Yazıcı cevap vermiyor. Kartuş resetleme ile ilgili şeyler gördüm, cımbızla yyaptım ama olmadı. Var mı tavsiyesi olan?

orjinal kartuşlarımı kullanıyorsunuz orjinal kartuşlar için reset cihazı yapmışlar kartuşun çipli kısmını temeas ettiriyorsunuz resetleme işini ciğaz yapıyor cimbizle resetleme orjinal kartuşta olmuyor, yazıcıyı kullana bilmek için ya biten kırmızı rengi alacaksınız yada takım halinde dolankartuş almak lazım bu arada dolan kartuşlar orjinal kartuşlar ile birlikte çalışmazlar

• Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Evet orjinal kartuş kullanıyorum ama %90 siyah çıktı alıyorum. Anladığım kadarıyla kullanmasam bile kırmızı kartuşu almam lazım. ya da dediğiniz cihazı almam lazım. Yazıcıyı sadece siyah kartuşla kullanmanın yönetmi yok sanırım. Cevabınız için çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enorton -- 3 Mart 2017; 3:11:43 >
  • quote:

Evet orjinal kartuş kullanıyorum ama %90 siyah çıktı alıyorum. Anladığım kadarıyla kullanmasam bile kırmızı kartuşu almam lazım. ya da dediğiniz cihazı almam lazım. Yazıcıyı sadece siyah kartuşla kullanmanın yönetmi yok sanırım. Cevabınız için çok teşekkürler

yok malesef
  • quote:

epson 425W yazıcı var evimde. arada bir fotokopi falan alıyorum, tarayıcı olarak kullanıyorum. Daha önce bir kere orjinal siyah kartuş almıştım. bugün fotokopi çekecektim kırmızı kartuş bitmiş. değiştirin diye uyarı veriyor. Kırmızı ile işim yok sadece siyah olarak kullanamaz mıyız? Yazıcı cevap vermiyor. Kartuş resetleme ile ilgili şeyler gördüm, cımbızla yyaptım ama olmadı. Var mı tavsiyesi olan?

epson sx425 T1281-T1284 ve T1291 - T1294 seri kartuşları kullanır. bu seriler için kolay dolan kartuşlar vardır dolum için özel üretilen bu kartuşlar şeffaf, tıpalı , oto reset çipli kartuşlardır bir kere temin edersiniz sonrasında çok kolaylık devamlı surette doldurarak kullanırsınız son derece stabil çalışırlar orjinal kartuşlara dünyanın parasını vermenize hiç gerek yok

stoklarımızda olan bir ürün

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.