Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
27
Favori
63.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Kesinlikle ev kullanıcısına Canon tavsiye etmiyorum çünkü yoğun bir baskınız yoktur.
    Buda direk tıkanmaya sebep oluyor.
    Tavsiyem epson dur garantili ve sıkıntı yaşamazsınız
    Lcd ekran istiyorsanız
    http://www.tutakbilisim.com/urun/epson-l455-yazici-tarayici-fotokopi-wifi-lcd-ekranli_10150.aspx?CatId=415

Bahsettiğiniz model 900'den aşağı değil! Örnek verdiğim modellerin neredeyse 2 katı...

Ben fotoğraf baskı kalitesinden(mg7550' ye göre) ödün vererek 300TL 'ye (L455' in 1/3 fiyatına) kolay dolan kartuş sistemi ile birlikte Canon MG6450' de karar kıldım. Canon' un kuruma muhabbeti için de artık en az haftada 3-5 çıktı alınacağından bu sorun ortadan kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 10 Ocak 2016; 16:37:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Ben sadece sizin yararıniza bilgi veriyorum. 3 5 çıktı almanız dahi sorun yasanmayacaginin garantisi yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi çalışmalar
    Suan kullandığım samsung clx 3305 fotokopi ve yazıcının yerine alabilceğim kağıdı üstten verip besleme bölümü olan bir yazıcı arıyorum. Bu yazıcının kartuşları çok pahalı oldupundan belimi büktü açıkçası.amacım fotokopiyi iyi çekmesi ve kolaylık açısından üstten besleme bölümü istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Tutakbilisim T kullanıcısına yanıt
    Ürün elime ulaştı. Belirttiğiniz gibi sorun toner den kaynaklanıyormuş. Yeni Toner ile deneyince düzelti baskılar. Muadil Tonerler de iş görücek gibi. Teşekkür Ederim.
  • Sayin tutak bilişim,

Çok acil yardıma ihtiyacım var. Epson L365 tanklı yazıcı kullanıyorum. Cihaz yeni alınmış. 100 sayfa baskı alınmamıştır. Az önce 50 sayfalik bir dosyayi yazdiriyordum, son 10 sayfada siyah rengi yazmamaya başladı. Cihaz turkiyeden alınma ama afrikada kullanıyorum. Açıkçası bir arkadaştan ödünç aldım. O yuzden durum sıkıntılı biraz. Yardımcı olabilirsen memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tegen113 -- 16 Ocak 2016; 10:11:47 >
  • Sayin tutak bilişim,

Renkli lazer yazıcı almayi düşünüyorum. Tarayıcı öZelliği olmasina gerek yok. Önereceğiniz model nedir. Aylik baski miktari degismekle beraber 100 ila 500 arası.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tegen113 -- 16 Ocak 2016; 10:12:18 >
  • tegen113 T kullanıcısına yanıt
    illaki lazermi düşünüyorsunuz ?
  • tegen113 T kullanıcısına yanıt
    Hocam yoğun temzleme yaptınız mı ?
  • SHaMaRa kullanıcısına yanıt
    memnuniyetinizden dolayı çok sevindik.
    bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • Merhaba,
    epson lx-350 modelini satın aldım. Fakat ürünü bir türlü kuramadım. internette de herhangi bir kurulum videosuna denk gelmedim. Test bile yazdıramıyorum. İlk defa nokta vuruşlu yazıcı kullanıyorum. a5 boyutunda faturalarım var onları kesmem lazım fakat nasıl yapacağım? Ürünü sorunsuz çalıştırsam muhasebe programından kesebileceğim faturayı fakat bir türlü çalıştıramadım. Yardım eder misiniz?
  • theking38 T kullanıcısına yanıt
    epson erişim hattını arayınız.
  • Kadir Bey merhaba,
    Ben de ev kullanımı için (çocukların ödevleri, fotoğraf, hanımın çalışmaları vb.) bir printer arıyorum. Fotokopi ve tarama da olursa iyi olur, wifi ise kesin şart.

İşin içine renk girince sanırım lazerler pek iyi olmuyor ancak evde de uzun süre kullanılmazsa mürekkep kuruması falan oluyormuş. Sizin önerdiğiniz L220 epson'da daha çok mürekkep var bu sorun olmuyor mu? Bir de bu fiyatlara çıkınca lazeri düşünmek mi gerekir? Aslında ben max. 500 TL civarı bir şeyler bakıyordum, ama fiyat performans gerektirirse tekrar değerlendirebilirim. Sağından solundan bir kızaklar açılan yerine kağıtların duracağı çekmecesi olsaydı da güzel bir özellik olurdu.

Önceden Canon marka ucuz bir yazıcım vardı, tarama özelliği de mevcuttu. Ancak bir kaç kere bozulunca en son taşınırken attım kendisini.

Teşekkür ederim.
  • Evde fotoğraf baskısı için dolan kartuşlu canon pixma (mg7550) mi yoksa orjinal tanklı mürekkepli epson L serisi mi (L800 hariç) tercih edilmeli? Dolan kartuşların mürekkepleri muadil olduğu için baskılarda solukluk var deniyor. Vatan bilgisayar çalışanları orjinal tanklı canon g serisinin beklenmesini tavsiye ediyorlar.

• Selamlar Epson I365 yazıcım arada sırada a4 fotograf kağıdının kenarı kıvrılmış ve beyaz alandana mürekkep bulaşmış şekilde çıktı veriyor. Aynı fotografı normal a4 aldığımda sorun kalmıyor ve bu sorunu her fotografta almıyorum. Fotograf kagıdı HP marka bu sorun olabilirmi ve bir sorun varsa her fotografta sorun vermesi gerekmiyormu

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. !
  • evrenmorel kullanıcısına yanıt
    Sorun kağt ile alakalıdır bizden agfa veya kodak kağıt satın alabilirsiniz.
  • oblack01 O kullanıcısına yanıt
    daha iyisi çıkana kadar en iyisi Epson.
    Canon kalitesini daha görmüşlermi oda düşündürücü.
    Çünkü canon G serileri 2 kartuşlu ve çözünürlüğe bakılması gerekir.
    2 kartuşlu ise e514 den farkı yoktur baskı kalitesinn.
    Ama L serisi 4 kartuş ve kafası ile canondan daha kaliteli olduğunun garantisini veriririm
    size uygun modeller
    http://www.tutakbilisim.com/urun/epson-l310-renkli-yazici-en-ucuzu_10143.aspx?CatId=415
    http://www.tutakbilisim.com/urun/epson-l220-yazici-fotokopi-tarayici-renkli-a4-en-ucuzu_10144.aspx?CatId=415

• mephasm kullanıcısına yanıt
    http://www.tutakbilisim.com/urun/epson-l365-renkli-tarayici-fotokopi-yazici-en-ucuzu_10145.aspx?CatId=415
    max 500 tl diyince orda duraksadım ama :)
    Bu ürünü alıp 2 yıl garantili kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Sorun kağt ile alakalıdır bizden agfa veya kodak kağıt satın alabilirsiniz.

Selamlar sizden kağıt almak istedim ama kredi kartım sorunsuz olmasına rağmen (bonus) bilinmeyen hata bilgilerinizi kontrol ediniz diye uyarı çıktı sorun varmı acaba
  • Merhaba,

Birkac gun once epson L220 yazici aldim. Bir set orjinal kartusu ile 10x15 olculerinde yaklasik kac fotograf baskisi alabilirim bir fikriniz var mi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.