Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
5
Favori
257.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • canon mp210 kartuşunu ne kadara nereden bulabilirim?
  • arkadaşlar merhaba evimde canon laserbase mf 5650 kullanıyorum masaüstümde 32 bit windpws ile kullanırken bir problemim yoktu ama yeni aldığım dizüstü 64 bit windows var yazıcıya uygun 64 bit sürücü bulamadım sanki canon bu makinayı üretmemiş hiç bir yerde 64 bit yok acaba dizüstüne yazıcıyı nasıl yükleyebilirim

dizüstünün işletim sistemi orjinal olduğu için değiştirmek istemiyorum
  • mp 510 yazıcımın siyah/magenta kartuşu bitti.araştırdım cessersor iyi dediler forumda ancak başka alternatif kullanan yada önerisi olan varsa söylesin lütfen.aşağıdaki başlıkta nokta atışı nın ürünleri cescesorden iyi denmiş ama.artık kapattılar galiba.cescesor de pek iyi anılmamış burda.
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=36387341&mpage=6

günümüz itibariyle dolum kartuş ne alabilirim. cescesor alıp yakın zamanda memnun olan/olmayanlar varmı?

elimde siyah dışında 3 renk için pelikanın artık sitesinde göremediğim yarım daire şeklinde şişeleri var.kartuşun yuvarlak süngerli kısmını şişenin süngerli kısımına oturtuyorsun.ancak mürekkebi kartuş çekmedi.elde kaldı kullanmadan.
    PELİKAN kartuşlar nasıl kalite olarak.

Son olarak bitti gözüken orjinal kartuşlar doldurulsa dahi artık yazıcıda dolu gözükemeyecekmi bu çip mi nedir onun yüzünden.çıktı alınamazmı?

bilgisi olan lütfen cevaplasın.dolum kartuşa 50-60tl kaptıracaksak işimize yarasın en azından.
    bu arada pek resim basmıyorum artık.daha çok belge basımında nadiren kullanıyorum yazıcıyı.

• mp520 nasıl resetlenir yardımcı olurmusunuz?
  • bende canon lbp 6000 B yazıcı var... yazdırma yaparken kağıt sıkıştı..sıkışan kağıdı çıkardım ama hala kağıt sıkışması var diye hata veriyor ne yapmam gerekir...
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bugün saatlerce internette canonla ilgili bir şeyler aradım. Geçen sene internetten Canon MG2150 yazıcı almıştım, kurduğumda 2100 olarak göründü. Onu da sonradan fark ettim. Bitmeyen kartuşlu olarak geçiyordu. Her neyse uzun bir süre kullandım. İlk zamanlar mürekkep bitti uyarısı verip yine de yazıyordu. Şimdi sürekli kağıt sıkıştırıyor, farklı hatalar veriyor. Kitapçığına baktığımda teknik destek alın diyor. Ayrıca çıktı aldığım sayfalarda kayma oluyor ya da kağıdın ortasından yazılarda bi çizgilik boşluk oluyor. Hizalamada sorun var sanırım. Yoğun temizlik ve kafa hizalama yaptırdım daha doğrusu yaptırmaya çalıştım ama sürekli kağıt sıkıştırdı. Çok anlamıyorum bu yazıcılardan. İki sorum olacak:
    1- Sizce benim yapabileceğim bir şey var mı ?
    2- Canon yazıcıların teknik servislerine nasıl ulaşabilirim ? Çünkü internette o kadar araştırdım doğru düzgün bi teknik servis hattı yok. Büyükşehirde oturmama rağmen bulunduğum ilçede ya da il merkezinde dahi servisi görünmüyor. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hzgokce

arkadaşlar merhaba evimde canon laserbase mf 5650 kullanıyorum masaüstümde 32 bit windpws ile kullanırken bir problemim yoktu ama yeni aldığım dizüstü 64 bit windows var yazıcıya uygun 64 bit sürücü bulamadım sanki canon bu makinayı üretmemiş hiç bir yerde 64 bit yok acaba dizüstüne yazıcıyı nasıl yükleyebilirim

dizüstünün işletim sistemi orjinal olduğu için değiştirmek istemiyorum

64-Bit için özel driver yok, ama driver v.3 Win 7 64-Bit ile çalışıyor. İndirme:http://software.canon-europe.com/software/0037136.asp?model=

Bu işe yaramazsa 57 serisi 64-Bit sürücüsünü yükleyin, indirme adresi:http://software.canon-europe.com/software/0037099.asp

Sürücüyü manuel yüklemeniz gerek, yani device manager de printer driver olarak indirdiğiniz 57 serisi driver ı göstermeniz lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motan -- 25 Kasım 2012; 23:32:05 >

• Arkadaşlar Merhaba

Canon MX715 Yazıcı aldım. İnşallah 3-5 gün içinde elime geçecek. Bu yazıcı için kolay dolum kartuşu ve / veya sürekli besleme sisteminden ne tavsiye edersiniz? Ayrıca bunlara uygun kaliteli mürekkep ne alma gerekir? Cevaplarsanız sevinirim. Saygılaerımla...
  • canon marka mf5940 dn yazıcım 2 sayfa yazı gönderdiğimde arkalı önlü yazdırıyor. bunu nasıl tek sayfa olarak yazdıra bilirim? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican179
    canon marka mf5940 dn yazıcım 2 sayfa yazı gönderdiğimde arkalı önlü yazdırıyor. bunu nasıl tek sayfa olarak yazdıra bilirim? teşekkürler.

Yazıcı ayarlarında resimde görüldüğü gibi "Duplex Printing" kısmını boş bırakmalısınız..

• Bana lütfen acil yardım edebilir misiniz? Tez yazıyorum haftaya bin sayfa teslim etmem lazım.

Mp230 sürekli beslemeli yazıcı var cihaz Son bir haftadır sürekli kağıt sıkıştırıyor. Yazdır diyorum ilk Sayfa boş çıkartıyor ikinci sayfa yarıya kadar alıyor ve kağıt sıkıştı hatası veriyor 10 kere yazdır diyorum 9u böyle sürekli besleme sistemi olduğu için garanti kapsamında değil. kagit sensörü falan var mı bunun? O mu arıza yaptı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canon mf5880dn yazıcım var buda fotokopi çektiğimde acaba nasıl çektiğim bi kopyayı ya bilgisayar alırım yada usb hdd yada usb flaş a aktarabilirmi aynı anda fotokopi çekiminde
  • http://forum.donanimhaber.com/m_83316157/tm.htm

arkadaşlar bakar mısınız?
  • Arkadaşlar, bu bitmez mürekkepli tabir edilen canon yazıcılar nasıl acaba?Şimdi göz attığımda bu kağıt şıkışma problemleri yoğun gibi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Arkadaşlar, bu bitmez mürekkepli tabir edilen canon yazıcılar nasıl acaba?Şimdi göz attığımda bu kağıt şıkışma problemleri yoğun gibi sanki.

2 gün önce Canon Mp235 230 ile aynı olandan satın aldım. Sürekli beslemeli mürekkebli olandan. 2 günde 1150 sayfa renkli çıktı aldım. Ne sıkışma nede başka birşey çok şükür problemsiz aldım. Kendi içindeki orjinal kartuşlar 200 sayfada bitti. ben 1150 sayfayı sapasağlam aldım. tam dolu olarak demekki 5 kartuş harcamış olurdum ama yazıcı + bitmeyen mürekkep sistemini 149 tlye kapıda ödeme aldım. Montajını satan firma yapmıştı. Hazır aldım.

Genelde sorun yaşayan arkadaşlarımızın bir kısmı montajı kendisi yapanlar okuduğum kadarı ile. Bunların ilk montajı önemliymiş. Eğer alıcaksanız hazır montajlı mürekkepli olanlardan alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: caca40

quote:

Arkadaşlar, bu bitmez mürekkepli tabir edilen canon yazıcılar nasıl acaba?Şimdi göz attığımda bu kağıt şıkışma problemleri yoğun gibi sanki.

2 gün önce Canon Mp235 230 ile aynı olandan satın aldım. Sürekli beslemeli mürekkebli olandan. 2 günde 1150 sayfa renkli çıktı aldım. Ne sıkışma nede başka birşey çok şükür problemsiz aldım. Kendi içindeki orjinal kartuşlar 200 sayfada bitti. ben 1150 sayfayı sapasağlam aldım. tam dolu olarak demekki 5 kartuş harcamış olurdum ama yazıcı + bitmeyen mürekkep sistemini 149 tlye kapıda ödeme aldım. Montajını satan firma yapmıştı. Hazır aldım.

Genelde sorun yaşayan arkadaşlarımızın bir kısmı montajı kendisi yapanlar okuduğum kadarı ile. Bunların ilk montajı önemliymiş. Eğer alıcaksanız hazır montajlı mürekkepli olanlardan alın.

Hocam, fotoğraf çıktısı almayı denedinizmi kalite nasıl?Birde hangi firmadan aldınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUMHUR45 -- 8 Kasım 2013; 13:43:51 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam, fotoğraf çıktısı almayı denedinizmi kalite nasıl?Birde hangi firmadan aldınız acaba?

Fotograf çıktısını denedim ama fotograf kagıdı değildi tam olarak o yüzden sınıfına göre iyi ama proffesyonel bişey de değil. Ama normal baskısı güzel hızı da gayet yeterli. Ben genelde standart hizli basıyorum renkli bastım hiç sıkıntısız basıyor resmen basımhaneye çevirdim :)

biri beni bitirsin. com dan satın aldım istanbuldayım şirket nazillide ertesi gün elimdeydi.

• beyler herkese selam

2 yıldır mp620 sahibiyim bugün B200 arızası verdi... heryerde arattım videolarını izledim fakat somut bir çözüm bulamadım (hemen hemen tüm videolarda printerı parçalıyorlardı. camdan atan çekiçle vuran bile vardı)

bu hatanın çözümü yok mu?

çok teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fotograf çıktısını denedim ama fotograf kagıdı değildi tam olarak o yüzden sınıfına göre iyi ama proffesyonel bişey de değil. Ama normal baskısı güzel hızı da gayet yeterli. Ben genelde standart hizli basıyorum renkli bastım hiç sıkıntısız basıyor resmen basımhaneye çevirdim :)

biri beni bitirsin. com dan satın aldım istanbuldayım şirket nazillide ertesi gün elimdeydi.

Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• canon mf 8450 i-sensys makinemiz var ve sürekli kağıt sıkıştı hatası veriyor. makinenin içini komple temizledik kağıt olmadığına adım gibi eminim ama sürekli aynı hatayı veriyor. bununla ilgili forumda bir sürü şikayet var ama kimse bununla ilgili bir çözüm yazmamış. ne yapmamız gerektiğini bilen bir Allah ın kulu yok mu
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.