Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
5
Favori
257.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

hmm bence servis boşuna olucak, yazıcıdan daha fazla fiyat bile olabilir...

acaba mürekkepte mi sorun doldurduğunuz şekilde üstten hava basın mürekkep süngere gitsin...birde öyle koyun...

gerçi temizleme yapmışsınzı buda yaramayacaktır...servis filan götürürseniz fiyatı buraya yazın belki direk yeni yazıcı alırsınız:..
    mp620 bulabilirseniz 169 189 lira kalmışsa mp540 170 lira m560 280 lira civarı ...aynı sizin kartuşlarınızı kullanıyor...

Hocam sadece mp620 bulabildim bu yazdıklarının içinde. diğerleri satılmıyor sanırım. mp 620 de de 5 kartuş var mp520 de 4 kartuş vardı. Sanırım bunda bir tane daha küçük siyah var bu sorun yaratırmı. mp520 için aldığım kartuşları kullanabılırmıyım. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: TARANTULA-MK

quote:

Orijinalden alıntı: maxaljin

quote:

acaba mürekkepte mi sorun doldurduğunuz şekilde üstten hava basın mürekkep süngere gitsin...birde öyle koyun...

gerçi temizleme yapmışsınzı buda yaramayacaktır...servis filan götürürseniz fiyatı buraya yazın belki direk yeni yazıcı alırsınız:..
    mp620 bulabilirseniz 169 189 lira kalmışsa mp540 170 lira m560 280 lira civarı ...aynı sizin kartuşlarınızı kullanıyor...

mesajı yazdıktan sonra ertesi sabah servisi buldum. oradaki eleman işleme gerek yok zaten kartuşu doldurduğum için garantiside yok ben bakıvereyim dedi. ertesi gün yazıcı kafası tıkanmış açtım buharla kartuşuda doldurdum 20 lira yeterli dedi. ben göbek ata ata gittim bi deneyelim dedim. yazıcının ekranı çalışmıyor. kurcaladı actı kapattı olmadı bidaha bakayım dedi ertesi gün aradım istanbula servise yollamış haber bekliyorum. cescesordan kolay dolum kartuşu almıştım daha hiç kullanamadan makina gitti. mp520 zaten satılmıyor sanırım sizin dediğiniz makinalara bakacağım şimdi teşekkürler

Kartuşa dolum yapan Canon servisi mi?

hayır detayları anlatmadım. çok onemli değil o kısımlar

• IP 4300 serisi yazıcım var, dünden beri alttaki hatayı alıyorum, kartuş olarak cescesor auto reset dolan kartuşlardan kullanıyorum, kartuşlar dolu ve chip lambaları yanıyor acaba sorun kartuşlardanmı yoksa yazıcıdanmı olabilir, yazıcı kartuşları görmüyor ve resume /cancel lambası 5 kez yanıp sönüyor yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rampage4u

Merhaba arkadaşlar.
    Arkadaşım için Canon MP480 bakıyordum ve bu ürünü Bimekste 133 TL gördüm.Nasıl bir ürün sizce ? çok çıktı almayacak tipik bir ev kullanıcısı.Arada fotokopi çeker,fotoğraf baskısıda yapar ama ayda 1 yada hiç.

Veyahut varmı önerdiğiniz bir model fiyat aralığıda max 150 TL kadar.. ? teşekkürler..

4 aydır mp480 kullanıyorum çok memnunum. Durmaksızın 200 sayfa fotokopi çektim banamısın demedi hala da mürekkep bitmemişti. Sonra gittim mürekkep aldım doldurdum hem renkliyi hem de siyahı hiç sorun yok tak kullan. Yaklaşık 100 tanede foto çıktısı aldım on numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TARANTULA-MK

mp540 siparişi verdim her nekadar aklım hala mp630'da olsa da. Makina gelince orjinal kartuşları yerine kolay dolum kartuşu takıp kullanmak istiyorum. Bana sorun çıkarmayacak, uygun mürekkep önerisinde bulunablir misiniz? Cescesor a baktım fakat küçük boyutlu mürekkebi yoktu sitede.

İstanbulda iseniz kadıköyde ms kartuş var. Dedeoğlu işhanında exa bilgisayarın yanındaki merdivenlerden çıkın orada gerçekten çok kaliteli mürekkepleri var ben 4 adet 250ml mürekkep aldım toplam 1 litre(sarı,kırmızı,mavi,siyah) pazarlıkla toplam 35tl ye aldım dolum yaptım renk tonları gayet güzel orjinal gibi.
    Tavsiye ederim.
  • Canon Mp-240 Model bir yazıcım var mürekkep dolumu yaptım lakin kartuşu boş gösteriyor.. Ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eFeX09

Canon Mp-240 Model bir yazıcım var mürekkep dolumu yaptım lakin kartuşu boş gösteriyor.. Ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler..

onun bi çözümü yok kartuş boş görünecek ama çıktı alabilirsin. Kartuş göstergesinin çalışmasını istiyosanız yeni orjinal kartuş almanız gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxaljin

quote:

Hocam sadece mp620 bulabildim bu yazdıklarının içinde. diğerleri satılmıyor sanırım. mp 620 de de 5 kartuş var mp520 de 4 kartuş vardı. Sanırım bunda bir tane daha küçük siyah var bu sorun yaratırmı. mp520 için aldığım kartuşları kullanabılırmıyım. Teşekkürler

mp620 almışsanız iyi 520 eski model onu nerden buldunuz....mp540 bile artık eski model....mp620 kullanın fiyatıda uygun...

• Merhaba arkadasLar;
    Maxicep.com - arkadaşLar canon mp190 vistada silik baskı nedendir? Dün büyük hevesLe aLdigim Canon Pixma MP190 cok fonksiyonLu yazicimi bagLayip driverini kurduktan sonra denemek icin cıktı aLdim hep siLik cıkıyor. Vista Ultimate kuLLaniyorum. Fotokopi cektim onda probLem yok herseyiyLe ayni rekte cıkariyor cok net. tarama isLemi yaptim ondada probLem yok. Ancak bu cıktı isLeminde sorunum war.

Windows Xp kuruLu diqer masaüstü biLqisayarimda ise hersey normaL cıktı veriyor. RenkLerde v.s. hic birsey yok.

Nedendir ne oLur yardim edin 2 qundur ondan mi bundan mi diye aramaktan kafayi yemek üzereyim.
  • SLM ARKADAŞ SİZDEN YARDIM İSTİYORUM BENİM CANON MP 630 YAZICIM VAR İKİNÇİ EL ALMIŞTIM DRIVER CD KIRIK CIKTI SİZDEN SİZİN MP630 DRIVER CD KOPYASINI BANA GÖDERİRMİSİNİZ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM SYG TŞK
    BANA MSJ BURAKIN LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencerli35

SLM ARKADAŞ SİZDEN YARDIM İSTİYORUM BENİM CANON MP 630 YAZICIM VAR İKİNÇİ EL ALMIŞTIM DRIVER CD KIRIK CIKTI SİZDEN SİZİN MP630 DRIVER CD KOPYASINI BANA GÖDERİRMİSİNİZ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM SYG TŞK
    BANA MSJ BURAKIN LÜTFEN

Link :

http://software.canon-europe.com/software/0037943.asp?model=
  • selam arkadaşlar yazıcımın kartuşu bitti ama kartuşu nasıl çıkaracağımı bilmiyorum yardımcı olursanız seviniirim (ip1800)
  • yazıcın kapagını kaldır bıraz bekle kartuşlar gelcek hangi rengi bitmişse onu değiştire bılırısn (prize takılı olcak tabi:))))

quote:

Orijinalden alıntı: principino

selam arkadaşlar yazıcımın kartuşu bitti ama kartuşu nasıl çıkaracağımı bilmiyorum yardımcı olursanız seviniirim (ip1800)
  • tamamdır sağol :)
  • rica :)
    quote:

Orijinalden alıntı: principino

tamamdır sağol :)
  • Canon Laser base MF4350 D

arkadaşlar yazıcı işinden pek anlamıyorum bu cihaz nasıldır

özellikle ben küçük bir ilçede görev yapacağım 1,5sene falan tonerini her türlü bulurum ama değişimi kolay bi tonermi bilgisayarcı yetkili servis falan zor bulurum kendikendime değiştirebilirmiyim

ve en önemlisi benim için çift taraflı baskının otamatik olması ve tarayıcı özelli olması bu cihazda bunlar var ama fiyat performans değerlendirmesi nasıl olur bu cihazın size göre

birde canon yazıcıda iyi yada güvenilir bir firmadır

FX10 toner kartuş ta makinenin kullandıgı kartusmus sanırım
  • evet herşeyi anlatmışsınız ...sanırım kendiniz doldurucaksınız doldurma yolunu toner hakkında herşey konusuna bakıp öğrenebilirsiniz..

oliserde muadil toneri 35 lira diyorlardı sitesinden bakıp tlf arayıp öğrenebilirsiniz...

birde pelikan muadil toneri var 85 90 tl gibi tabi bu tuzlu gibi...

siz kaç sayfa basıcaksınız ayda ??

dediğiniz herşeyi yapıyor o makine...zaten hp nin tüm lazer serisinide canon üretir, canon yazıcıda en iyilerinden biridir .....
  • Güzel Yazıcı almışın FX-10 Dolumu Kolaydır.Ama DikKat et doldurekn toz cok pis bırsey

quote:

Orijinalden alıntı: buffon1987

Canon Laser base MF4350 D

arkadaşlar yazıcı işinden pek anlamıyorum bu cihaz nasıldır

özellikle ben küçük bir ilçede görev yapacağım 1,5sene falan tonerini her türlü bulurum ama değişimi kolay bi tonermi bilgisayarcı yetkili servis falan zor bulurum kendikendime değiştirebilirmiyim

ve en önemlisi benim için çift taraflı baskının otamatik olması ve tarayıcı özelli olması bu cihazda bunlar var ama fiyat performans değerlendirmesi nasıl olur bu cihazın size göre

birde canon yazıcıda iyi yada güvenilir bir firmadır

FX10 toner kartuş ta makinenin kullandıgı kartusmus sanırım

• CoooPeR ilk önce yorumun için teşekkür ederim

FX10 toner ile yaklasık kaç sayfa siyah beyaz çıktı alabilirim
  • %5 Yogunlukta 2200 sf. alabılırısn bu yogunluk artarsa sf. duşcektır tahmınen 1800 sf. felan cekersın

quote:

Orijinalden alıntı: buffon1987

CoooPeR ilk önce yorumun için teşekkür ederim

FX10 toner ile yaklasık kaç sayfa siyah beyaz çıktı alabilirim

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.