Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
5
Favori
257.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fx-10 toner %5 yoğunlukta 2000 sayfadır 2200 değil...
  • Draft moda yaz bakıyım kardeş?
  • mod med filan geç fx-10 %5 yoğunlukta 2000 sayfadır bu kesindir
  • hadı ya ne kadar yogunluda yazarsan yaz 2000 dıyosun o zaman peki kardeşım eyw. :)
  • Abisi bak taslak modda neymiş canona benden başka sende mi çalışıyorsun yoksa aç canon 2009 lazer broşürünü orda da yazar %5 2000 yazar
    yoksa aç interneti bak...başka şeyler uydurmayın sen öğrendim tamam doğrusu buymuş diceğine daha beter başka birşey savunuyorsun...
  • arkadaşlar yazıcı almam lazım ama anladığım bi konu diil gecengün bimeks e gittim bu ürünü tavsiye ettilerhttp://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?kid=1027&uid=107492 sizde benim için değerlendirebilirmisiniz.
    Mürekkebi doldurması kolaymıdır?
  • Sacmalıyosun tmm 2000 bassın orda değlim yalan yanliş iş yapma direkte 2000 sayfa basmaz sen ubsulun yanlış ben bu işi 6 yıldan beri yapıyorum yogunlugna gore hesap yaptım 1800 1500 basar ona bakarsan 2200 sayfa draft moda dedım sadece tmm kardeş bi problemın varsa özelle gel orda devam edelım

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

Abisi bak taslak modda neymiş canona benden başka sende mi çalışıyorsun yoksa aç canon 2009 lazer broşürünü orda da yazar %5 2000 yazar
    yoksa aç interneti bak...başka şeyler uydurmayın sen öğrendim tamam doğrusu buymuş diceğine daha beter başka birşey savunuyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: CoooPeR

Sacmalıyosun tmm 2000 bassın orda değlim yalan yanliş iş yapma direkte 2000 sayfa basmaz sen ubsulun yanlış ben bu işi 6 yıldan beri yapıyorum yogunlugna gore hesap yaptım 1800 1500 basar ona bakarsan 2200 sayfa draft moda dedım sadece tmm kardeş bi problemın varsa özelle gel orda devam edelım

quote:

Abisi bak taslak modda neymiş canona benden başka sende mi çalışıyorsun yoksa aç canon 2009 lazer broşürünü orda da yazar %5 2000 yazar

peh ya ne diyim muhatap almam hata aslında ;) yoğunlukmuş bilmem neymiş birde yalan yanlış iş yapma demişsin ben Canon için çalışıyorum ve %5 2000 den eminim sen bir bak bakalım kim yalan yanlış iş yapıyor...

• Arkadaşlar. Bende Canon MP630 Yazıcı Aldım Bunda En yüksek en kaliteli En canlı yani Cok Cok kaliteli Cıktı İçin Hangi Ayarları Kullanmalıyım bilgi verebilecek arkadaşlardan yardım ekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBRooW -- 21 Mart 2010; 17:24:57 >
  • tamam kardeş bende canondayım rahat ol cok bilmişlık yapma bana

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoooPeR

Sacmalıyosun tmm 2000 bassın orda değlim yalan yanliş iş yapma direkte 2000 sayfa basmaz sen ubsulun yanlış ben bu işi 6 yıldan beri yapıyorum yogunlugna gore hesap yaptım 1800 1500 basar ona bakarsan 2200 sayfa draft moda dedım sadece tmm kardeş bi problemın varsa özelle gel orda devam edelım

quote:

peh ya ne diyim muhatap almam hata aslında ;) yoğunlukmuş bilmem neymiş birde yalan yanlış iş yapma demişsin ben Canon için çalışıyorum ve %5 2000 den eminim sen bir bak bakalım kim yalan yanlış iş yapıyor...

• selamınaleyküm öncelikle bende yeni yazıcı aldım canon mp250 demolar bitince doldurtabilirmiyim acaba yada kendim doldurabilirmiyim chiplimi?
  • Bende MP560 aldım ve bana göre kartuş tez bitecek gibi 3-4 A4 renkli 15-20 küçük resim kağıdı aldım yarı oldu gösteriyor hatta çıplak gözle yarıdan bile az kalmışlar.Benim sorum şu,2 tane siyah kartuş var biri ufak(BK521) biri büyük (PGBK 520),neden hep büyük kartuştan kullanıyor küçükten neredeyse hiç kullanmamış.Siyah beyaz çıktılaramı küçük kartuşu kullanıyor?
  • ofis için faxlı, tarayıcılı, laser printer arıyorum, toner maliyeti düşük olmalı, Canondan farklı marka düşünmüyorum, bu seçimler göz önünde bulundurulursa tavsiyeleriniz neler olur? Teşekkürler.
  • tamam kardeş bende canondayım rahat ol cok bilmişlık yapma bana
    @CoooPeR bu çok bilmişlik değil senin bilmemişliğindir...ayrıca kendini kanıtlamak için yalan atma...

quote:

ofis için faxlı, tarayıcılı, laser printer arıyorum, toner maliyeti düşük olmalı, Canondan farklı marka düşünmüyorum, bu seçimler göz önünde bulundurulursa tavsiyeleriniz neler olur? Teşekkürler.

@Technics renkli isteyip istemediğinizi yazmamışsınız...sadece siyah isterseniz..

CANON MF 4370DN
    http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf4370dn-mf-4370dn-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=40360

CANON MF 4350D
    http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf4350d-mf-4350d-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=39194

fx-10 toner kullanıyorlar çipsizdir rahat dolar piyasada çok sayıda muadili de mevcut....

• atlamışım, renkli olmalı printer...diğer önerileriniz için teşekkürler.
    quote:

tamam kardeş bende canondayım rahat ol cok bilmişlık yapma bana
    @CoooPeR bu çok bilmişlik değil senin bilmemişliğindir...ayrıca kendini kanıtlamak için yalan atma...

quote:

ofis için faxlı, tarayıcılı, laser printer arıyorum, toner maliyeti düşük olmalı, Canondan farklı marka düşünmüyorum, bu seçimler göz önünde bulundurulursa tavsiyeleriniz neler olur? Teşekkürler.

@Technics renkli isteyip istemediğinizi yazmamışsınız...sadece siyah isterseniz..

CANON MF 4370DN
    http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf4370dn-mf-4370dn-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=40360

CANON MF 4350D
    http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf4350d-mf-4350d-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=39194

fx-10 toner kullanıyorlar çipsizdir rahat dolar piyasada çok sayıda muadili de mevcut....

• http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf8050cn-mf-8050-renkli-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=41889

şuan piyasada en ucuz 8050 var...full tonerle 2300 sayfa siyah 1500 er sayfa renkli yazıyor

ilk aldığınızda demo toner çıkıcak 800 er sayfa...world varsa yine en uygun vatan da olur...
  • http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf8450-mf-8450-renkli-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=38106
    öneriniz için teşekkürler bu nasıl sizce ?

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf8050cn-mf-8050-renkli-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=41889

şuan piyasada en ucuz 8050 var...full tonerle 2300 sayfa siyah 1500 er sayfa renkli yazıyor

ilk aldığınızda demo toner çıkıcak 800 er sayfa...world varsa yine en uygun vatan da olur...

• profesyonel iş çözümleri için üretilmiş bir yazıcı...sadece baskı olsun istiyorsanız sayfa sayısı diğerininki yeter diyorsanız birinci verdiğim idare eder nitelikte..

siz tam olarak ne istediğinizi nerde kullanıcağınıı neler yapıcağınızı olmazsa olmaz özellikleri saymadığınızdan karman çorban yazıştık
  • neye elimizi atsak kuruyor yaf.. mp540da mp620de piyasada kalmamış.. ee ne alacaz şimdi biz?
  • Arkadaslar merhaba,

CANON yazici dusunuyorum MP serisi ama, doldurulabilir olmasi benim icin cok onemli.. arastridim biraz sanirim MP 140-150-16-170-180-190-210-220-450-460 sanirim kartuslari doldurulabiliyor,,

MP160 piyasada bulamadik.. teknosada MP140 buldum 109 tl,,? ama 140 ile 160-180-220 arasinda ne fark var bilmiyorum hangisini almak mantikli arkadsalr?
    evde kullanicam bunu ben..

epson 4050 vardi doldurulamadigi icin hic kullanamadim ole duruyooo.. bunu o yzden sizlere sorarark amak istedim? kullananlar memnun mu acaba bide bunu sormak istiyorum..

buugnlerde almam lazim arkadaslar, tavsiyelerinizi ve bildiginiz yerler varsa beklerim tavsiyelerinizi.. ACIL..
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.