Şimdi Ara

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.950
Cevap
69
Favori
318.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gördüğü en dip fiyat oldu. Daha düşer mi derseniz 199 TL'yi görür sonra üst modelleri yerini alır derim.
    Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 29 Mart 2013; 1:29:52 >
  • 279 tl den 211'e indirdiler ve ben birkaç günle kaçırdım bunu. Gelde şimdi mutlu mutlu kullan en uyuz olduğum şey.
  • Haklısın, Bende Teknosa 229 luk(sınırlı stok) kampanyayı saniyelerle kaçırınca üzülmüştüm.

An itibariyle siparişi verdim. Şarjlı pillerede yarın bakarım uykum geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Orijinalden alıntı: 0FLu061

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/canon-sx150-powershot--sx-150-is-141-mp-3--lcd-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=57387
    http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/canon-sx150-gri-powershot--sx-150-is-141-mp-3--lcd-dijital-fotograf-makinesi(gri)/productdetails.aspx?I_ID=62393

Tesekkurler bende indirim yokluyordum

bitmiş ya bu fiyata alamadım

oflu sen aldın mı, al artık bir ayı geçti

Bugün alacaktım Aynı kaderi yaşıyoruz . Neyse sıfır açılmamış satan bir kardeş var ondan alacagım herhalde

• Baktılar en dip fiyatı gördü hemen satıştan kaldırmışlar.
  • quote:

Baktılar en dip fiyatı gördü hemen satıştan kaldırmışlar.

Hiç değilse 1 Gün sürseydi çok iyi olurdu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/canon-sx150-powershot--sx-150-is-141-mp-3--lcd-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=57387
    http://www.vatanbilgisayar.com/Dijital%20Kamera/canon-sx150-gri-powershot--sx-150-is-141-mp-3--lcd-dijital-fotograf-makinesi(gri)/productdetails.aspx?I_ID=62393

Bugün alacaktım Aynı kaderi yaşıyoruz . Neyse sıfır açılmamış satan bir kardeş var ondan alacagım herhalde

sen yakalamışsın niye hemen almadın ki? (senin almaya niyetin yok gibi )

eğer istanbuldaysan kutsunuda satandan al bence, muhtemelen aynı kişiden bahsediyoruz(aeo) çünkü geçen hafta bana pm attı satayım diye ama istanbulda değilim işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gentleman_ -- 29 Mart 2013; 14:39:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sen yakalamışsın niye hemen almadın ki? (senin almaya niyetin yok gibi )

eğer istanbuldaysan kutsunuda satandan al bence, muhtemelen aynı kişiden bahsediyoruz(aeo) çünkü geçen hafta bana pm attı satayım diye ama istanbulda değilim işte

Yok yav almaya niyetim var ama sabahdı saat 6 da gördüm telefondan giriyordum halledemedim , kredi kartım yok . Okula gittim. Geldiğimde baktım cevap var baktım sen yazmışsın süre bitmiş diye . Evet kamerayı alacagım arkadaş aeo ucuzdan bırakıyor bende istanbuldayım elden teslim alacagım için onu bekliyorum

• quote:

Son kalan 3-5 stoğu bu fiyata sattılar bence. Ve bitirdiler sonunda makineyi Belliydi böyle olacağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Son kalan 3-5 stoğu bu fiyata sattılar bence. Ve bitirdiler sonunda makineyi Belliydi böyle olacağı

Bende gece gördüm @Network saolsun, iyiki sabaha bırakmamışım, öğlen 12.00 de girdiğimde ürün yoktu.
    Tek sıkıntı biraz geç gelicek galiba Adana mağazasındaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

quote:

quote:

Bende gece gördüm @Network saolsun, iyiki sabaha bırakmamışım, öğlen 12.00 de girdiğimde ürün yoktu.

Olsun hocam, en azından ucuza almışsınız, 2 gün geç gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ben sabah gordum okula gitdim geldim yoktu

• quote:

quote:

quote:

quote:

@Stainless.. dediği gibi 3-5 stoğu sattılar, bilerek gece sattılarki sitede yoğunluk olmasın. Teknosada 8 stok vardı sanırım ben sepetimde işlem yaparken, bir bakıyım dedim diğer tabta ürün kaldımı diye o ara satıldı benim ürün. Neyse hayırlısı daha ucuza aldık şimdi.

2 Ay sonunda mutlu sona ulaştık, Aslında video almak için araştırmalara başladım, daha sonra D-SLR lere kaydım, video çekimindede çok başarılı olması nedeniyle, Araştırmadığım makine kalmadı, kullanmadan bir ton özellik öğrendim. canon 650d stm lensli düşünüyordum, Hem fiyat biraz fazla geldi, hemde alıp bir kenarde kalmasından korktum. Birçok ikinci el satan bu şekilde satıyor, yani zaman ayırmak lazım, hobiden öeteye geçmeli D-SLR.

Neyse en sonunda bu başlığı gördüm hem uygun fiyatı, hemde manuel ayarları ile hoşuma gitti makine(tabi 1 ay araştırma, youtubeta izlemediğim video kalmadı bu arada). En azından D-SLR ye geçersem bu makinede kompakt olarak önemini kaybetmeyecek. Yaza kadar bekleyecektim ama bu fiyatı kaçırmak istemedim.

Bügün gittim ürünü incelemeye teknosaya, çok beğendim. Özellikle tekerlek çevirme tuşları, manuel ayarda çok rahat oluyor. Eski kompakt makinemde joystick vardı bu kadar rahat değiştiremiyodum perde hızı, diyafram değerlerini.

Artık gelince Fotoğraf eklemeyede başlarım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@Stainless.. dediği gibi 3-5 stoğu sattılar, bilerek gece sattılarki sitede yoğunluk olmasın. Teknosada 8 stok vardı sanırım ben sepetimde işlem yaparken, bir bakıyım dedim diğer tabta ürün kaldımı diye o ara satıldı benim ürün. Neyse hayırlısı daha ucuza aldık şimdi.

2 Ay sonunda mutlu sona ulaştık, Aslında video almak için araştırmalara başladım, daha sonra D-SLR lere kaydım, video çekimindede çok başarılı olması nedeniyle, Araştırmadığım makine kalmadı, kullanmadan bir ton özellik öğrendim. canon 650d stm lensli düşünüyordum, Hem fiyat biraz fazla geldi, hemde alıp bir kenarde kalmasından korktum. Birçok ikinci el satan bu şekilde satıyor, yani zaman ayırmak lazım, hobiden öeteye geçmeli D-SLR.

Neyse en sonunda bu başlığı gördüm hem uygun fiyatı, hemde manuel ayarları ile hoşuma gitti makine(tabi 1 ay araştırma, youtubeta izlemediğim video kalmadı bu arada). En azından D-SLR ye geçersem bu makinede kompakt olarak önemini kaybetmeyecek. Yaza kadar bekleyecektim ama bu fiyatı kaçırmak istemedim.

Bügün gittim ürünü incelemeye teknosaya, çok beğendim. Özellikle tekerlek çevirme tuşları, manuel ayarda çok rahat oluyor. Eski kompakt makinemde joystick vardı bu kadar rahat değiştiremiyodum perde hızı, diyafram değerlerini.

Artık gelince Fotoğraf eklemeyede başlarım.

Hayirli olsun fotolarinizi bekliyoruz

• @batcadbad

Hayırlı olsun hocam. Ben böyle kullanıcıları seviyorum işte, ayrıntısına kadar araştırıp alma taraftarıyım ben de sizin gibi. Pişman olacağınızı sanmıyorum. Güle güle kullanın

• quote:

@batcadbad

Hayırlı olsun hocam. Ben böyle kullanıcıları seviyorum işte, ayrıntısına kadar araştırıp alma taraftarıyım ben de sizin gibi. Pişman olacağınızı sanmıyorum. Güle güle kullanın

quote:

Hayirli olsun fotolarinizi bekliyoruz
    Teşekkür ederim arkadaşlar.
  • arkadaşlar herkese merhaba,
    benim sx 150 me nazar değdi yaaa...
    3 günlük memleket ziyaretimin ilk akşamında bizim ufaklık yeğen cihaz açıkken elinden düşürdü :(
    lens açık kaldı ve girip çıkmaz oldu
    ERKAYALAR canon yetkili servise verdim ankarada, servis tabii ki kullanıcı hatası dedi ve 230 tl tamir ücreti talep etti...
    tabii ki yaptırmadım... bundan başka ik tamirciye daha gösterdim biri 140 tl diğeri de 120 tl talep etti...
    DSLR alma arefesinde olduğum için ve cihazın sıfırının da çok fazla düştüğü için yaptırmama kararı aldım...

cihaz bu şekilde işime yarar diyen varsa pm atsın göndereyim.. herhangi bir ücret talep etmiyorum...birinin işine yarar hiç değilse...tamir ettirebilir veya yedek parça olarak kullanır artık...

cihaz için yurt dışından getirttiğim orijinal canon deri kılıf ve hiç kullanmadığım tripodu ise satmak istiyorum...fotoları yüklüyorum...pm den irtibata geçebilirsiniz...

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ###

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ###

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.