Şimdi Ara

canon powershot sx260 hs hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün canon powershot sx260hs makina aldım.ürün dubaiden gelmekle birlikte alırken dil desteğinde türkçe menü yok sadece ingilizce japonca ve çinçe menü var.ben bu ürünü sirkeci erkayalardan yada oralarda fotoğraf makinası atan mağazalardan format atılarak türkçe menü yapılabilirmi.yapılırsa ortalama fiyat ne çıkabilir ve atıldıktan sonra makinada bir sıkıntı çıkarmı.ürünü ben sahibinden comdan elden aldım.olmassa şayet geri vereceğim.bu hususta bana bilgisi olanlar yazarsa acil olarak çok sevineceğim.cvb larınızı bekliyorum.

• arkadaşlar yinede cvb veremediğiniz önemli değil zaten. bugün bunun cvb ını sirkecideki erkayaları ve diğer teknik servisleri aradım.maalesef fabrika çıkışı hiç bir dsrl,slrk,veya compakt makinaların hiçbirinde türkçe dil desteği atılamıyormuş yazılım olarak.fabrikada ne yapılırsa o kalıyormuş,ve netice itibari ile bugün bunun yerine verdim avrupa versiyonu türkçe dil desteğide olmak şartı ile sahibinden com ilanı vasıtasıyla elden açılmamış orijinal kutusunda Canon powershot sx50 hs aldım.süper zoom ve mükemmel görüntü kalitesi anlatmakla bitmez özelliklerini.yıllarca beni bu makina oyalıyacak gibi herkese tavsiye ederim bu modeli...
  • SX 260 HS satıyorum.

Bu arada ürünün türkçe dil seçeneği var.

Link

http://forum.donanimhaber.com/m_69237625/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69237625
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.