Şimdi Ara

@@@CANON POWER. A720IS KULLANICILARI (En yeni üyemiz:CrazyShark74)46 Üye @@@ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
3
Favori
69.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En önemli ik farkı var MP daha yüksek ve daha önemlisi Optik zum 6x,
    Üstelik yurtdışında A720 is modeli çok tutuldu.
  • Karşıyaka'dan 6x zoom ile çektim.

@@@CANON POWER. A720IS KULLANICILARI (En yeni üyemiz:CrazyShark74)46 Üye @@@
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • makineni güle güle kullan dostum
    ben yılbaşından önce 4gb kart ve kılıf ile birlikte 400 ytl ye almıştım
    flaşlı çekimlerde yeniden resim çekmek için flaşın dolmasını uzunca beklemek gerekiyor
    bunu nasıl çözebiliriz acaba
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle bilgilendirici yorumlarınız için teşekkür ederim. Burdaki tavsiyeler doğrultusunda bana en uygun makinanın A720 olduğu kanaatine vardım ve geçen hafta içinde sirkeciden 380 ytl'ye aldım. (Erkayalar değil sanırım o yüzden ucuz biraz). Ancak makinayı aldığım gün ilk hevesle sağını solunu kurcalarken bir ayarını bozdum sanırım. Fotoğraf çektikten sonra çekilen resmi gösterdikten sonra ekran kararıyor ve 10-15 saniye kadar açılmıyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Yoksa zaten her makinada böyle mi oluyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • ben kullanıyorum ve hiç böyle birşeyle karşılaşmadım kardeş.

Sen en iyisi bi bilene ya da teknik servise götür makinayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekyek

Merhaba arkadaşlar öncelikle bilgilendirici yorumlarınız için teşekkür ederim. Burdaki tavsiyeler doğrultusunda bana en uygun makinanın A720 olduğu kanaatine vardım ve geçen hafta içinde sirkeciden 380 ytl'ye aldım. (Erkayalar değil sanırım o yüzden ucuz biraz). Ancak makinayı aldığım gün ilk hevesle sağını solunu kurcalarken bir ayarını bozdum sanırım. Fotoğraf çektikten sonra çekilen resmi gösterdikten sonra ekran kararıyor ve 10-15 saniye kadar açılmıyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Yoksa zaten her makinada böyle mi oluyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

meraklanma flash yükleniyor.
    flashı kapatırsan böyle bir sorunla karşılaşmassın.
    zaten buda sorun deyil
    fazla kurcalarsan fabrika ayarlarına dön diye bir secenek var ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opentelcll -- 17 Şubat 2008; 13:24:24 >

• quote:

meraklanma flash yükleniyor.
    flashı kapatırsan böyle bir sorunla karşılaşmassın.
    zaten buda sorun deyil
    fazla kurcalarsan fabrika ayarlarına dön diye bir secenek var ok

quote:

ben kullanıyorum ve hiç böyle birşeyle karşılaşmadım kardeş.

Sen en iyisi bi bilene ya da teknik servise götür makinayı.

yardımlarınız iççin teşekkür ederim. Flaş ayarını nasıl yapabileceğim hakkında bilginiz var mı? Yani flaşı açma kapama değilde sanırım flaş gücünün arttırılıp azaltılabiliyor. Fabrika ayarlarına geri dönmek bu konuda pek yardımcı olamadı sanırım. Tekrar teşekkür ederim.
  • Manuel ayar modunda func-set düğmesine bas ve aşağı geç. İso ayarları filan olucak. Orda flash çıkış gücü yazar zaten. Canon A530 da 3 seçenek vardı. Belk, onda daha fazladır. sağ sol tuşlarıyla artırıp azaltabilirsin.
  • başlığı canlandıralım biraz
    istanbul boğazı bulutlu bir gün...
    bilardo masasından bir kare...

• Hadi beyler biraz canlandıralım şu topiği

Resimler Bursa Kültürparktan.Aramızda Bursalı arkadaşlar varsa tanışalım

• Kahve süper miş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akman01

Kahve süper miş.

Evet süperdi dondurucu soğukta sıcak bi kahveden süper bişi yoktur

Sağol dostum.
  • beyler çok güzel resimler.

sizden ricam birde gece çekimleri koymanız.(ayarları ile birlikte)

bakalım, gece çekimlerimizdeki farkları neler.

ben bir türlü verim alamıyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opentelcll -- 20 Şubat 2008; 12:33:31 >
  • Bunu da sileyim ustalara ayıp olacak yoksa. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akman01 -- 22 Şubat 2008; 1:36:56 >
  • sanırım iso yu fazla yüksek tutmuşsun noise fazla...pozlama süresini falan fazla tutsan daha iyi çıkar sanırm
  • gece çekimlerinde ıso 200 ü geçmiyecekmişiz arkadaşlar.

yokmu gece resimleri.

de hadin gayri

aaaaaaaaaaaaaa

nerde a720ıs cılar....
  • Sanırım benim acemiliğim çok belli oluyor sileyim bari fotoları..

[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akman01 -- 22 Şubat 2008; 1:36:16 >
  • Bu makine ile çekilmiş düzgün resimler koyunda millet yardımı olsun. Bu resimleri gören canon a720IS almaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AKINLASINN

Bu makine ile çekilmiş düzgün resimler koyunda millet yardımı olsun. Bu resimleri gören canon a720IS almaz.

Kardeş biz burada ürünün reklamını yapmıyoruzki eğer ürünü almak isteyen olursa girsin youtube'a canon a720 yazsın daha çok yardımı dokunur o sitenin.

Bizim burda amacımız çekim tekniğimizi geliştirmek,sanatımızı paylaşmak(sanat yerine başka bişide diyebilirsiniz "anı"),makinayı sevdirip arkadaşların bu makinaya yönelmesini sağlamak ise geri planda.

Kimbilir, bir kaç gün sonra buradan fotoğraflarımıza aldığımız eleştirilerle çok daha iyi fotolar çekip senin dediğin kıvamada gelebiliriz...

• merhaba arkadaşlar,

@akınlasınn,
    kendi adıma güzel fotoğraflar koymaya çalışıyorum ancak gerek daha vakit olmamasından gerek de havadaki sis,kapalılık vs. çok da net fotoğraflar koyamıyoruz. ancak merakla foto bekleyen arkadaşlar da var.

@opentelcell,
    gece çekimlerinde tripod kullanıyorsan isonun yüksek olmasına gerek yok pozlamayı artır. ama elle çekim yapman gerekiyorsa şahsi kanaatim iso 400'e kadar çıkabilirsin. sonrasında fotoğraf boyutuna göre seni tatmin eder yada etmez. ufak boyutta iso 800 de işini görebilir sana kalmış.
    birkaç foto daha koyuyorum.

bir de gece çekimi ( önemle belirteyim elle çekim)

ayrıca makro isterseniz oldukça net fotolar koyabilirim ben manzara tercih ediyorum genelde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.