Şimdi Ara

CANON MP 160 HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKDAŞLAR BU ÜRÜNÜ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇOK AZ KULLANILMIŞ BİR ÜRÜN BULDUM AMA YAZICI HAKKINDA BİR BİLGİM YOK DAHA ÖNCE KULLANAN KİŞİ ORJİNAL KARTUŞLARI ALRAK KULLANIYORMUŞ ANCAK BENİM İÇİN ÖENMLİ OLAN DOLDURULABİLİR OLUP OLMADIGI VE EV KULLANIMI İÇİN YETERLİ PERFORMANS GÖSTERMESİ BU YAZICIYI KULLANAN ARKDAŞLAR VAR MI ? LÜTFEN ÜRÜN YORUMLARINI GÖREBİLİR MİYİM...

• alacağın kartuslar makine fiyatında! epson ya da brother ın (tam hatırlamıyorum) sürekli beslemeli mürekkep sistemleri sabit kartuş ve her renk için ayrı doldurulabilir kartuşlu versiyonları var. canon yazıcılar başlığında da detayla var.
  • kartuşlarının dolabildigini okumuştum birkaç yerde hatta mp 140 mp150 ilse aynı kartuşları kullanıyorlarmış onlar dolabildiginde göre buda dolar diye düşünmüştüm ancak sanırım bir kez daha gözden geçirmeliyim bu kararımı
  • forumda canon yazıcı kartuşlarına doldurma yapan arkadaşların başlıkları var istersen bir göz at
  • baya bi bakındm hem foruma hemde google de falan ama çok net bir bilgi sahibi olamadım...ancak kullananlardan olumsuz bir şey yazana çok az...ancak şunu ögrenmek istiyorum mp 160 tam anlamıyla resetlemek mümkün mü kartul açısından dolum yaptgımda rahatça kullanabilir miyim
  • Mp 180 modelini 2007 de almıştım.2 yıl garantisi vardı. 25. ayda adaptör nakavt.Servisten 65 tl istediler.Çöpe attım yazıcıyı.Adamlar garantisine göre ayarlıyor.Fazla da kullanmadım.Canon markasına karşı önyargım oluştu.Adamların politikası önce piyasayı ele geçir sonra söğüşle.Alternatif ve daha ucuz markalar varken kesinlikle daha canon almam.
  • bende uzun araştırmalardan sonra hp de karar kıldım model olarak hala kararsızım
  • bende kararsız kaldım yani çok fonksiyonlu yazıcı alma konusun mp 160 ı almayı düşünüyordum oysaki
  • biraz araştırdıktan sonra, kartuş dolumunda en az sorun cıkaran hp oldugu için hp'nin modellerine yoneldim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.