Şimdi Ara

CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.624
Cevap
40
Favori
352.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yurt dışından yakın bir arkadaşım 60D 18-135 mm lens ile beraber 1900 tl'ye getirecek.

Sizce fiyat uygun mudur? Ayrıca Lens değişme imkanı varsa o lens yerine başka bir lens alsam mı?
  • Selam arkadaşlar ... 60d eos düğün nişan gibi dış çekimler için uygun mu .. ve bu makinaya uygun ve d-tabi dış çekime lensler nelerdir .. Bilgi verirseniz sevinirim en uygun nereden alabilirim ..ikinci el önerirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANON-60D

Selam arkadaşlar ... 60d eos düğün nişan gibi dış çekimler için uygun mu .. ve bu makinaya uygun ve d-tabi dış çekime lensler nelerdir .. Bilgi verirseniz sevinirim en uygun nereden alabilirim ..ikinci el önerirmisiniz

Canon eos 60 d dugun ve nisan cekimleri icin gayet uygun bir makinedir.iso basarisinin yeterli duzeyde olmasi da bu konuda destekleyici bir unsur olup lens secimi ve flas kullanimi da bu noktadaki diger destekleyici unsurlardir. Kapali alanlarda kullanilan ve diyafram degeri dusuk olan (tamron 17-50mm f2.8 gibi) bir lens ile bu alanda iyi isler cikarilabilir. Dis cekimler icin ise ben canon 24-105mm lens ile sigma 10-20mm kullaniyorum.bu anlamda da hem sokak fotografciligi hem de manzara, mimari cekimlerde oldukca memnunum. Ikinci el konusuna gelirsek de sitenin ikinci el ve hayyam guncel fiyatlari bölümünde yardim alabileceginiz kisiler bulunabilir. Size nacizane onerim bu isin icinde olan kisiler ile muhattap olup siradan her siteden alisveris yapmamaniz ve urunleri gorup deneyip almanizdir.saygilarimla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 18-135 135mm de köşelerde kararma yapar ama fiyatına göre çok marifetli bir lenstir günü kurtarır.
  • Bugün makinemi aldım Çok şükür 2. el temiz makine, Ben anlamadığım için hayyam pasajında makro teknik servisde kontrol ettirdim rahatlıkla al dedi aldım bende
    60d body + tamron 17-50
    Makine 1.900 suhutterde.

http://img268.imageshack.us/img268/3634/img0013c.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaleli58 -- 13 Nisan 2013; 5:38:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleli58

Bugün makinemi aldım Çok şükür 2. el temiz makine, Ben anlamadığım için hayyam pasajında makro teknik servisde kontrol ettirdim rahatlıkla al dedi aldım bende
    60d body + tamron 17-50
    Makine 1.900 suhutterde.

Hocam sorması ayıp kaça aldın bu ikiliyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasova55

quote:

Orijinalden alıntı: kaleli58

Bugün makinemi aldım Çok şükür 2. el temiz makine, Ben anlamadığım için hayyam pasajında makro teknik servisde kontrol ettirdim rahatlıkla al dedi aldım bende
    60d body + tamron 17-50
    Makine 1.900 suhutterde.

Hocam sorması ayıp kaça aldın bu ikiliyi.

2.000 tl verdim

• Tokina 11-16 alındı, şu an için fotolar gayet başarılı ve keskin diyebilirim. En kısa zamanda bir kaç foto paylaşacağım.
    Not: Bu lensten sonra ff hakkaten gereksiz geliyor f/p crop devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet050 -- 14 Nisan 2013; 16:42:42 >
  • Hayırlı olsun. Güzel fiyata almışsın hocam. 17-50 nin piyasası temizi en az 600 tl..Makinada 1900 shutter ise yeni sayılır. sıfırı 1900 tl idi herhalde. Gayet güzel fiyat. Tamronun tek kötü tarafı netleme çok yavaş birde kit lenste titreşim var. bunda yok. Resimde değil de videoda ihtiyaç oluyor.
  • 60D 18-135 mm ile çektiğim klip.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet050

Tokina 11-16 alındı, şu an için fotolar gayet başarılı ve keskin diyebilirim. En kısa zamanda bir kaç foto paylaşacağım.

iyi günlerde kullan. Fİyatı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasansarac35

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet050

Tokina 11-16 alındı, şu an için fotolar gayet başarılı ve keskin diyebilirim. En kısa zamanda bir kaç foto paylaşacağım.

iyi günlerde kullan. Fİyatı nedir ?

Teşekkür ederim, 1600 tl 2 yıl resmi ithalatçı garantili

• Yakın zamanda 15-85mm almayı düşünüyorum. Mevcutta 50mm 1.8, 18-55mm ve 55-250 al. 18-55 tak gez yeterli gelmiyor. Elden çıkarmayı düşünüyorum. O yüzden 15-85 almaya niyetlendim. Bu lense alternatif ne olabilir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Yakın zamanda 15-85mm almayı düşünüyorum. Mevcutta 50mm 1.8, 18-55mm ve 55-250 al. 18-55 tak gez yeterli gelmiyor. Elden çıkarmayı düşünüyorum. O yüzden 15-85 almaya niyetlendim. Bu lense alternatif ne olabilir sizce?

15-85'in başka bir benzeri yok. 60D ile muhteşem işler çıkartkıyor. birde flaş aldımmı yanına yemede yanında yat. gizli L lens olarak geçer piyasada. fiyatı biraz tuzludur ama işini iyi yapar. hayyamda 1250 civarı sıfır fiyatı.. 1 sene felan kullandım aptallık yaptım sattım bin pişmanım. al kullan hak vereceksin bana
  •  CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ
  • dslr makinemle dün ilk defa sokakağa çıkarak bikaç resim çektim :)

60d + tamron 17-50

http://imageshack.us/a/img507/5117/img2289t.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaleli58 -- 19 Nisan 2013; 2:05:33 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    60D body arıyorum. Satmayı düşünen var ise pm ile iletişime geçebilir.

Şimdiden tşkler.
  • Benim 18-135mm lensim bozuldu galiba. af modu açıkken objektiften saçma sapan sesler geliyor, sıklıkla da çok sert oluyor zoomu ayarladığımız yer.acaba tamir edilir mi, edilirse ne kadara mal olur.
  • Arkadaslar ben hobi olarak cekim yapiyorum cok iyi cekimler veya yetenegim biglim oldugu soylenemez. Hatta hic bilgim yok denebilir bir kursa yazilabilirim.

Bana soyle guzel ortalama bir lens tavsiye eder misiniz bende kit lensi var sanirim ama cok begenmiyorum bana daha iyi bir lens lazim. Bol bol araba cekimi yapiyorum buna gore bir seyler.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.