Şimdi Ara

CANON EOS 60D SAHİPLERİ KULÜBÜ (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.625
Cevap
40
Favori
352.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vuvu

arkadaşlar merhaba,
    www.sanalpazar.com da değer medya da canon 60d 13-135 1 yıl türkiye garantili 2350tl diyor, sizce nasıl, sanalpazardan alan varmı aranızda?
    ayrıca canon 70d çıktımı? digic 6 farkı nedir?

garanti diye kendi kartını gönderiyor garanti belgesi yok. ben değer medyadan aldım. en ucuz fiyat ondaydı. ilgili biri telefonla arayıp aklınıza takılanları sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ŞOKTAYIM!!!!!
    NE YANİ,şimdi 60D alırsam video çekiminde ayarlarımı manuel mi yapcam????ya da netleme yaparken bunu elle mi yapıcam!!!!!biri şaka olduğunu söylesin lütfen????????????????
  • AF MOD yok dio???
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanips

arkadaşlar ŞOKTAYIM!!!!!
    NE YANİ,şimdi 60D alırsam video çekiminde ayarlarımı manuel mi yapcam????ya da netleme yaparken bunu elle mi yapıcam!!!!!biri şaka olduğunu söylesin lütfen????????????????

video konusunda bir bilgim yok ama neticede fotoğraf makinesi, profosyenel bir video kamerası değil, neden fotoğraf makinesinden profesyönelbir kamera özellikleri bekliyosunuz
    Video konusunda zaten profesyönel bir kamerayı aratmıyo 60d -600d - 650d yeterki uygun lens olsun body de, ama ufak defek kusurlarıda görmeyelim, şaşırmayalım bence neticede FOTOĞRAF MAKİNESİ :)
  • quote:

arkadaşlar ŞOKTAYIM!!!!!

Otomatik veya manuel ayarların olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirima -- 22 Nisan 2013; 12:34:42 >
  • hocam artık sadece konuşma özelliği olan bir telefon kullanmıyorsunuz değilmi?ben de isteklerimi abartıp bir makinadan aynı zamanda mikrodalga özelliğinin de olmasını beklemiyorum,sadece video özelliğinin aradığım kriterlere uygun olup olmadığını merak ediyorum;)
    BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARA SORUYORUM TEKRAR:
    video için 60D mi YOKSA 650D mi?
    şimdeden teşekkürler...
  • kulüp çöktü mü ya......bi soru sorduk kimse yok ortada
  • quote:

kulüp çöktü mü ya......bi soru sorduk kimse yok ortada

biraz daha bekle 70D çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading

quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Yakın zamanda 15-85mm almayı düşünüyorum. Mevcutta 50mm 1.8, 18-55mm ve 55-250 al. 18-55 tak gez yeterli gelmiyor. Elden çıkarmayı düşünüyorum. O yüzden 15-85 almaya niyetlendim. Bu lense alternatif ne olabilir sizce?

15-85'in başka bir benzeri yok. 60D ile muhteşem işler çıkartkıyor. birde flaş aldımmı yanına yemede yanında yat. gizli L lens olarak geçer piyasada. fiyatı biraz tuzludur ama işini iyi yapar. hayyamda 1250 civarı sıfır fiyatı.. 1 sene felan kullandım aptallık yaptım sattım bin pişmanım. al kullan hak vereceksin bana

Bu cevabı bekliyordum açıkçası.

1-2 ay içerisinde almayı düşünüyorum.
  • merhaba arkadaslar ben 2. el aldım makinamı ama shutter kaçta nasıl görebilirim acaba bir bilgi verebilir misiniz?
  • video için 60D mi 650d Mİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :///
  • arkadaslar Do you like to tinker with hidden settings?

Check shutter counter, movie recording with 50D, ISO 25600, flash exposure compensation from -5EV, Kelvin white balance on all cameras... bu ne demek acaba yazabilirmisiniz 60D için gecerlimi bunu nereden buldum Magic Lantern Firmware Wiki diye birsey tavsiye edermisiniz makinama uygulayımmı bu yazılımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

arkadaslar Do you like to tinker with hidden settings?

Check shutter counter, movie recording with 50D, ISO 25600, flash exposure compensation from -5EV, Kelvin white balance on all cameras... bu ne demek acaba yazabilirmisiniz 60D için gecerlimi bunu nereden buldum Magic Lantern Firmware Wiki diye birsey tavsiye edermisiniz makinama uygulayımmı bu yazılımı

Sayın hanedantr,

Ücretsiz bir yazılım. Hiçbir zararı yoktur diyor sitesinde ama riskli. Tam olarak ne işe yaradığını, sizin işinize yarayıp yaramadığını öğrenip öyle değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ben buradan yükle dersem biraz kahve muhabbeti olur. Sonuçta makine sizin bozulursa size yazık olur.
  • quote:

merhaba arkadaslar ben 2. el aldım makinamı ama shutter kaçta nasıl görebilirim acaba bir bilgi verebilir misiniz?

Sayın hanedantr,

Cihazınızı kabloyla bilgisayara bağlayın. İnternet explorer'dan aşağıda verdiğim linki ziyaret edin.

http://www.eoscount.com/

Site açılınca bir yükleme yapmasını isterse kabul edin. Eğer olmuyorsa download linkiyle küçük program parçasını indirip çalıştırın.

Cihaz kapalıyken ve açıkken ayrı ayrı deneyin. Hangi konumda çalışacağını yazmamış site yöneticisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dansedermisiniz -- 25 Nisan 2013; 14:53:21 >
  • takip
  • canon 15-85mm ile 17-85mm arasinda bariz kalite farki varmi acaba ? Elimde 17-85mm canon var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedavet

canon 15-85mm ile 17-85mm arasinda bariz kalite farki varmi acaba ? Elimde 17-85mm canon var.

Dağlar var desem başım ağrımaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dansedermisiniz

quote:

merhaba arkadaslar ben 2. el aldım makinamı ama shutter kaçta nasıl görebilirim acaba bir bilgi verebilir misiniz?

Sayın hanedantr,

Cihazınızı kabloyla bilgisayara bağlayın. İnternet explorer'dan aşağıda verdiğim linki ziyaret edin.

Site açılınca bir yükleme yapmasını isterse kabul edin. Eğer olmuyorsa download linkiyle küçük program parçasını indirip çalıştırın.

Cihaz kapalıyken ve açıkken ayrı ayrı deneyin. Hangi konumda çalışacağını yazmamış site yöneticisi.

dll dosyaları çıkıyor belli bir program yok. nasıl öğrenicez?
  • quote:

video için 60D mi 650d Mİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :///

Dostum bende uzun süre ikisi arasında kaldım 650D'de videoda netleme var ama ben 60D aldım. Video çekiminde otomatik af bazen işe yarar ama genelde kullanışsız. Prof bi iş için manuel daha kullanışlı. Ayrıca sırf body için 60D tercih ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dansedermisiniz

quote:

Sayın hanedantr,

dediğiniz site 1.99$ gibi bir fiyat istiyor ancak rakamı göstermek için
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.