Şimdi Ara

Canon 600D 18-55 ISII Eurasia garantili hb de 1199 TL. Çek+Puan+Avantajix ile 943 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sıcak fırsat olabilir. Hepsiburada.com da Canon EOS 600D 18-55 IS II 1199TL. 150 TL hediye çeki, 100 TL bonus, 7 TL avantajix ile 943 TL ye geliyor. Neredeyse 1100D den daha ucuza geliyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/canon-eos-600d-18-55-mm-is-kit/productDetails.aspx?productId=ft130196&categoryId=1100301&intcamp=GununTeklifi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• zamanında 1350 TL ye 650 d almış biri olarak bu paraya 600d için güzel fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 27 Haziran 2014; 13:38:16 >
  • hadi bonusu anlarımda hediye çekini niye fiyattan düşüyorsunuz ? başlığa normal fiyatını yazın lütfen şaşırtmayın insanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 27 Haziran 2014; 13:38:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

hadi bonusu anlarımda hediye çekini niye fiyattan düşüyorsunuz ? başlığa normal fiyatını yazın lütfen şaşırtmayın insanları

bir ara aldığı tv'den kdv'yi düşüp bu tv bana 2000'e geldi sayıyorum diyen vardı asasdasd
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
  • quote:

hadi bonusu anlarımda hediye çekini niye fiyattan düşüyorsunuz ? başlığa normal fiyatını yazın lütfen şaşırtmayın insanları

Hadi dusun de 20 liraya satilan hediye cekini neden 150 olarak dusuyorsunuz zaten 20ye bulunabiliyor. Degil mi ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

Hadi dusun de 20 liraya satilan hediye cekini neden 150 olarak dusuyorsunuz zaten 20ye bulunabiliyor. Degil mi ama...

150'Lik çek 20 lira ?
  • uzun süredir kampanya yoktu bu fiyata bu aralar alınacak güzel bir makine

• quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

zamanında 1350 TL ye 650 d almış biri olarak bu paraya 600d için güzel fırsat

Dostum seni hatırladım beraber kampanya kovalıyorduk. Sen benden önce aldın makinanı. Bende bunu alıcam sanırım. Sen şu an olsan alır mıydın bunu peki
  • fairstars kullanıcısına yanıt
    Hediye çeki; 300 TL ye alacağım bir üründen bana 150 TL kazandıracaksa neden düşmeyeyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

zamanında 1350 TL ye 650 d almış biri olarak bu paraya 600d için güzel fırsat

Dostum seni hatırladım beraber kampanya kovalıyorduk. Sen benden önce aldın makinanı. Bende bunu alıcam sanırım. Sen şu an olsan alır mıydın bunu peki

bu fiyat 600D için çok uygun 1350 TL ye 650d yoksa bu mu deseler 600D alırım 350-400 TL lik pek büyük farklar yok sonuçta dokunmatik ekran pratik oluyor ama parmak izi de sorun oluyor şuan 650D fiyatı HB de çok uçuk eğer daha beklemeyi düşünmüyorsan al gitsin bunu .. alacağın çekle de lens çanta hafıza kartı vb. ihtiyacını karşılarsın (ben 75 TL lik çeki HDD alımında kullandım mis gibi oldu )

• haki_programmer H kullanıcısına yanıt
    1.si alacağım başka bir ürün olmayabilir,
    2.si 150 lira için zaten cebimden 150 lira çıkıyor ekstra 150 lira daha çıkması için teşvik ediyorlar,
    3.sü bonus kartım olmayabilir. yani sunulan ekstralar benim hiç bir işime yaramayabilir. Başlığa gerçek fiyatını yazıp konu içeriğine ekstralarını eklerseniz herkes için daha iyi olacaktır.

çok yakın zamanda 600d modeli yanında 2 adet lensle 1100 civarına satıldı bir sitede. hangi site olduğunu hatırlamıyorum ama yakın zaman içinde bu fiyatları daha çok görürüz gibime geliyor.

edit : 2 değil 3 lens veriyormuş. gold mağazaları 1299 a satmış. 18-55 + 75-300 + 50mm Lens vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 27 Haziran 2014; 14:33:30 >
  • quote:

1.si alacağım başka bir ürün olmayabilir,
    2.si 150 lira için zaten cebimden 150 lira çıkıyor ekstra 150 lira daha çıkması için teşvik ediyorlar,
    3.sü bonus kartım olmayabilir. yani sunulan ekstralar benim hiç bir işime yaramayabilir. Başlığa gerçek fiyatını yazıp konu içeriğine ekstralarını eklerseniz herkes için daha iyi olacaktır.

çok yakın zamanda 600d modeli yanında 2 adet lensle 1100 civarına satıldı bir sitede. hangi site olduğunu hatırlamıyorum ama yakın zaman içinde bu fiyatları daha çok görürüz gibime geliyor.

Bence normal fiyatı da sıcak. Şu an hiç bir yerde 1199 a yok. Varsa bile ya dc lenslidir ya da distributor garantilidir. Siz hangi sitede gördünüz bilmiyorum ama eminim lensleri dc dir ve garantisi de eurasia değildir. Geçenlerde gold da 3 adet lens le 1399 du ama lensler dc idi ve distributor garantili idi. Bunları da gözönünde bulundurmak gerekiyor.

• 600D Dün aynı linkte 1599TL iken şu andaki 1199TL fiyat bonus , çekler yada avantajix hesaba katılmasa bile çok iyi fiyat.
    Kaldı ki Canon Euroasia garantisinden söz ediyoruz.Yanında şu kart okuyucu hediye olarak geldi.

Avantaj hala devam ediyor,beklediğim fiyattı kaçırmak istemedim,bildiren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blakey -- 27 Haziran 2014; 16:21:27 >
  • 25lira woops da var onu da unutmayın 650 almaktansa bu fiyata kaçırılmaz IS lens eurasia

fiyat değişmiş 1499 olmuş geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwselcuk -- 27 Haziran 2014; 16:47:49 >
  • Bonus da yoktu zaten, word olsa yanar
  • aldın mı makinayı hocam ? fiyat değişmiş de bunu da kaçırmasaydın
  • Hepsiburada bedavaya 600d mi dağıtıyor

• Fiyat yine düşmüş

• Ikinci elleri 900e satiliyor, su an cok cazip,bu fiyata baslangic seviyesi icin baska makine oneren var mi?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.