Şimdi Ara

Canlı yayında kozlarını paylaşsınlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmamoğlu ile kurum, canlı yayında bir programa çıkıp kozlarını paylaşsınlar. Umarım bu gerçekleşir. Çoğu zaman En abuk sabuk ve boş konuları gündeme çıkarıp üzerinde boş boş konuşmakta oldukça maharetli olan sosyal medyanın, bu konuyu da gündeme alıp yanlı yansız medyanın, kamuoyunun da dikkatini çekmeleri gerekiyor...

• Bence ringe veya kafese çıksınlar
    Ben güçlü başgan isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 18 Ocak 2024; 17:42:5 >
  • Kurum kaçar,çıkmaz.

Zaten izin alamaz.

• Yıldırım, zar zor izin aldı ve battı.

Bi daha o izni vermez erdoğan,bu işe.

• AKP'liler o işe girmezler çünkü madara olacaklarını bilirler. Zaten isteseler de merkezden izin alamazlar çünkü hepsinin ipini bir kişi tutuyor, hiçbirisi özgür değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 18 Ocak 2024; 15:43:35 >
  • Erdogan'dan izin alması gerekli Murat'ın. Binali rezil olduktan sonra programda, o izin çıkmaz bir daha. Madara ettirmez adayını.

• Bunu hep istiyorum hatta başkanlık seçimi icin de istiyorum. Aynı sorular tüm adaylara sorulsun ve herkesin cevabı bilinsin. Sorular önceden gönderilmesin. Ama cesaret edemiyor bazılari.
  • Bu tartışmaya İmamoğlu katılmak istermi onuda görmek lazım. 5 yıldır Tevfik Göksu'nun canlı yayına çıkma tekliflerini red ediyor kendisi. İmamoğlu küçük yada büyük tüm rakiplerinin kendisine meydan okumasını "Benim kalıbımın adamı değil" diyerek red ederse bu durum ters etki yaratır. şubat sonu gibi bu canlı yayında koz paylaşma konusu netleşir. 2 adayında böyle bir niyeti yoksa zaten gündeme dahi getirilmez ve bu durum büyük eksiklikte yaratır.

• Açıkçası plan program proje kampsamlı canlı yayında tartışsınlar kozlarını paylaşsınlar isterim.

Lakin muhalefet plan program projeden çok gündemi belediye seçimlerinde hep ülke siyasetine geçmeye çalışıyor. Genel siyasete ve AKP nefreti üstünden seçim kazanmaya çalışıyor. Pek tartışlabileceğini sanmıyorum.

Haftalar oluyor İmamoğlu açıklanalı bir plan program projeden çok sürekli siyasi polemikler ile gündem oluyor farkındaysanız.

• Reis bir daha Mike Tyson'ın olduğu ringe kimseyi yollamaz. Kurum daha önündeki 20-30 kişilik sıradan halkın sorduğu sorulara bile verecek cevap bulamadı.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Moderatör olacak, sorular genel siyaset değil, belediyecilik üzerine olacak ve her aday sırayla cevaplayacak. Kimse kaçamaz, konuyu da değiştiremez, bunu yaparsa millet görür kaçak güreşeni.

Bu olay yeniden uygulamaya geçmeli. Cesareti olan önceden hazırlanmış gönderilmiş sorular yerine gerçek sorulara prompter olmadan milletin huzurunda cevap verebilmeli.

Keşke başkanlık seçiminde de olsaydı.

Bugün kıytırık bir iş mülakatında bile adayın konuşmasına, stres anında kendini ifade etmesini bakılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navi -- 18 Ocak 2024; 16:56:35 >
  • Navi kullanıcısına yanıt

İmamoğlunun tarzını biliyoruz evirip çevirip genel siyasete getirecektir. Plan program proje anlatmaktan çok ben yapacaktım yaptırmadılar edecektim ettirmediler çözecektim çözdürmedeler deyip laf çevirecek ve gene siyasete döndürecektir cevapları. Moderatör cevabada müdahale edemez ki...

Ayrıca orada söylenenin doğru olup olmadığını kim belirleyecek ? Yalanın bini bir para gidiyor ne yazık ki siyasette. Aynı anda 15 metro yapıyorum yok şu kadar km yaptım diyor ( Ulaştırma bakanlığı açıklıyor yok öyle bir şey bunların çoğu bitmiş proje zaten sadece açılışını ypaıyor İmamoğlu veya Ulaştırma bakanlığının yaptığı metroya ben yaptım diyor bunun gibi işler var. )

Mesela Murat Kurum dese ki şu şu vaadleri verdiniz yüzde 80 yapmamaışınız neden dese cevap verebilecek mi İmamoğlu AKP'ye suçu atıp çekilecektir. Pek mantıklı ve sağlıklı bulmuyorum açıkçası bu tarz karşılklı programları.

• Bu denileni tvde basbakan adaylari yapiyordu zamaninda
    Ne guzel seviyeli konusuyorlardi
    Simdi nerdeee o insanlar
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Hep muhalefet bokunu çıkarır tamam...

Yapma arkadaşım, bırakalım konuşsunlar, millet de kararını versin. Kim çamura yatıyor, kim adam gibi konuşuyor, kim guven veriyor millet kendi görüp karar versin. Herkes kendi yandaş kanalına çıkıp hazırlanmış sorularına tek başına palavraları sıkacağına rakibiyle çıksın.

Eskiden liderler çıkıyordu, gayet de güzel ve verimli oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Bu denileni tvde basbakan adaylari yapiyordu zamaninda
    Ne guzel seviyeli konusuyorlardi
    Simdi nerdeee o insanlar

Bazen youtube'da denk geliyorum, neymişiz diyorum.

• erkahn kullanıcısına yanıt

Şuan öyle bir ortamı hayal ettimde kaos tan başka bir şey canlanmıyor gözümde.  

• İmamoğlu poşet vaad eden birine o primi vermez dengi değil murat..

• İmamoğlu önce Sri Lanka'da 5 senedir kentsel dönüşüme giren arsanın hesabını versin.
  • İmamoğlu bu motivasyonla poşet bırakmaz İstanbul'da

Türkiye Gündemiyoutube
    ÖZGÜR ÖZEL MOTİVASYON KONUŞMASI #shorts
    https://www.youtube.com/shorts/wgFD4hDTEzE
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.