Şimdi Ara

Canımdan bezdim yeter artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversitesi kazandım ama gitmek istemiyorum ailemenden ayrılmak istemiyorum halkla ilişkiler bölümü onlar gitmemde çok ısrarcı oldu ve salı gidiyorum istemesemde cok mutsuzum acaba burda kalıp çalışsam mı şuan nefes alamıyorum sıkıntıdan bunalıma girdim yardım edin lütfen

Edit:Çalışmak derken sınava hazırlanmak değil iş hayatı yaş 21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafasıkarışıkadam -- 17 Eylül 2017; 2:9:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyle dandik bi bolum icin gitme. Otur calis 2 sene daha iyi bi bolum kazan bi de yarim gun is bul.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ailen bir telefon uzakta sana . boyle düşün . pozitif olmaya çalış . herkes her sene bu duyguları yaşıyor . meraklanma gidince ilk 1 hafta zorlanirsin . sonra alışırsınız .

Bu arada nereden nereye gidiyorsun.

• Az nefes çek

• Ben de gidiciyim ama hiç kafaya takmıyorum hatta artık açılsa da bir an önce gitsem diyorum, çok dert etme 1-2 haftaya alışırsın zaten. Şu an kafama taktığım tek şey yurtta kalacağım oda arkadaşları, umarım doğru düzgün insanlara denk gelirim, yoksa mecbur dilekçe verip odamı değiştirteceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: anjunabeach

Az nefes çek

Biri şu arkadaşa Gülsün de sevinsin garip

• oymakus kullanıcısına yanıt
    Okula iki sene geç başladım ve üniversiteyide ikinci yılımda kazandım

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Hocam ankaradan giresun tireboluya gidiyorum ailem anne baba özlemi yaşamadım dedem ve babaannem büyüttü onlardan ayrılmak istemiyorum dedem sürünme git oku diye ısrarcı ama

• Bende kykda kalıcam ilk defa şehir dışında tanımadığım insanlarla kalıcam beni aile evden ayrılmak çok üzüyor

• Uppp

• kafasıkarışıkadam K kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk defa ailemden ayrı ve farklı insanlarla yaşayacağım, seninle aynı durumdayız yani, ama dediğim gibi ben hiç kafama takmıyorum çünkü benim için farklı bir deneyim olacak çamaşırlarımı kendim yıkayacağım, ütü yapacağım ve en önemlisi yeni insanlarla tanışacağım, bunlar güzel şeyler bence dediğim gibi kafana takma ve git okulunu oku hocam sana tek tavsiyem bu

• Ben senin gibi düşünemiyorum moralim çok bozuk be

• Eğer istemiyorsan yapma çünkü gidincede alışamayacaksın aklının bir köşesinde sürekli geri dönme fikri olacak ve bu yüzden derslerine odaklanamayıp okuluda uzatacaksın benim şahsi görüşüm bu otur tekrar çalış kazandığın bölümde okumaya değecek bir bölüm değil ayrıca üniversitende iyi değil giresunda okunmaz.

• Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın şuan beynim gitsemde alışamam diyor sanki aileme anlatamıyorum onlar cok iyi bölüm gibi kendini kurtar kesin git diyor ama daha gitmeden nefes alamıyorum sıkıntıdan

• Asosyelsin ünüversiteye gitmekten korkuyorsun

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Hayır asosyal değilim sadece ailemden ayrılmak ve başka şehirde okumak istemiyorum

• İstemiyorsanız SAKIN GİTMEYİN.

Benim 3. Senem oldu. 2 sene geldiğim gün hüngür hüngür ağladım. Bugün de sene nasıl bitecek diye düşünüp duruyorum. Kaçış yolu aradım ama hep çıkmaz sokak çıktı.

Keşke geçmişe dönebilsem de çok daha iyi yerlerde okusaydım.

Kötü yerin stresi bambaşka...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim hayatımın en güzel dönemlerinden biriydi üniversite. İlk dönem neredeyse her haftasonu taşındım aileme. İkinci dönemden itibaren seyrekleşti. Sonraki senelerde sadece bayramda seyranda görev diye gittim. Bir dene derim.
  • cesuralemdaroglu C kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kafama takılan canımı sıkan ailemden uzak kendi şehrimden uzak kyk ses gürültü ben uyku problemi yaşıyorum zaten o ayrı dert şuan bile nefes alamıyorum salı günü yola çıkacağım çok kötüyüm

• Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    Hocam okula gitmekten vazgeçtim ailem üzüldü gitmemi istedi onlara söyleyemesemde onları bırakmak istemedim bende üzüldüm ama gitmeyi istemedim size pm alamadığım için burdan yazıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.