Şimdi Ara

Canı acıyınca diş doktoruna satırla saldırdı (Adana)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adana'da diş sağlığı merkezinde görevli diş doktoru çiftin 3 gün önce bir hastanın satırlı saldırısına uğradığı ortaya çıktı. Kadın diş hekiminin diş çektirmek için gelen hastaya uyuşturucu iğne yapmasının ardından canının acıdığını belirterek otomobilindeki satırı alıp kadın ile onu korumaya çalışan diş hekimi kocasına saldırmak isteyen hasta son anda engellendi. Diş hekimi çift saldırıdan yara almadan kurtulurken, sağlıkçılar saldırıyı kınadı.

3 gün önce meydana gelen olayda dişini çektirmek için diş sağlığı merkezine gelen hastaya Necibe Badem'in uyuşturucu iğne vurduğu, ancak canının acıdığını belirten hastanın otomobilindeki satırı alıp geri döndü ve kadın doktora saldırmak istediği belirtildi. "Benim canımı yaktın" diye saldırmak istediği kadını korumaya çalışan kocası Tayyar Badem'e de saldırmaya kalkışan hastanın, diğer çalışanlar tarafından son anda engellendiği bildirildi. Hastanın, olaydan sonra diş hekiminin müdahalesi yüzünden canının acıdığını belirtip savcılığa suç duyurusunda da bulunduğu öğrenildi.

Kaynak

• Mağara .
  • yinemi adana:(
  • Sırf haber Adana'dan diye geçmiş haberleri günümüze getiriyorsunuz.Eline ne geçti şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayozmen

Mağara .

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: atalayozmen

Mağara .

• quote:

Orijinalden alıntı: BigCrunch

Sırf haber Adana'dan diye geçmiş haberleri günümüze getiriyorsunuz.Eline ne geçti şimdi ?

İnternette arama yapıp Adana'yla ilgili haberleri yayınlıyorum ben işim bu. Haberin içeriği hiç önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heroboy

quote:

Sırf haber Adana'dan diye geçmiş haberleri günümüze getiriyorsunuz.Eline ne geçti şimdi ?

İnternette arama yapıp Adana'yla ilgili haberleri yayınlıyorum ben işim bu. Haberin içeriği hiç önemli değil.

Aferin hatırlatta kurdele takalım sana.
  • quote:

quote:

• Müslüman olsan şarap içmezsin, hıristiyan olsan çana mıçmazsın, nesin sen Adanalı mısın?

demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuansais -- 22 Nisan 2012; 13:12:05 >
  • quote:

quote:

iyi güldüm kardeş
    trololololololololololo.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.